Şimdi Ara

Vakifbank Worldcard Taksit uygulamama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: br251 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
1
Favori
5.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son dört yıl içerisinde, maaşımı aldığım banka olduğu için tüm kredi kartı işlemlerimi bu bankanın kartına geçirmek gibi bir hata yaptım. Bir kaç hafta öncesine kadar da n11, hb vs. e-ticaret sitelerinden Yapıkredi World kartla aynı imkanlarda taksit gerçekleştirebiliyordum. Ama şu an n11:
    quote:

"Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB Worldcard kartlarına vade farksız 3, 4 taksit ve vade farklı 5, 9 ile 12 taksit uygulanmaktadır. Vakıfbank World kartlarına ise taksit uygulanamamaktadır."

Hb,
    quote:

"World özelliği taşıyan Yapı Kredi ve TEB Worldcard'lar "peşin fiyatına taksit" kampanyası kapsamında kullanılabilir."

şeklinde açıklamada bulunmuş ve taksit yaptırmıyor. Eminim bir çok e-ticaret sitesinde durum aynıdır.

Müşteri temsilcileri konuyu geçiştiriyor. Anlaşmalı olduğunuz e-ticaret siteleri nelerdir diye sorduğumda bir süre bekleyip, "şu an erişemiyorum" diyorlar.

Bankacılık ve kartlar konusunda bilgisi olan arkadaşlardan bu durumun devamlılığı hakkında bilgi rica ediyorum (geçici midir?) Ülkenin ekonomik durumu ortada da, kredi kartını banka kartı gibi kullandırtma kabul edilecek şey değil. Vakit geçmeden adam gibi bir bankaya geçeyim.

• Sorun bile değil...Geçin başka bankaya....

• World ile anlaşma mı bitti acaba Vakıfbank’ın?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İkeadan alışveriş yapalım dedik Vakıfbank worldcarda taksit yapamıyoruz dediler internetten de baktım hakikaten taksit yapılamıyor yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydatsız taksit yapan bir alternatif varsa ona geçelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3XT

aydatsız taksit yapan bir alternatif varsa ona geçelim
    Ben Enpara kredi kartına başvurdum geldi. Vakıfbank worldcard borçları bitince kapatacağım.Enpara'yı işyerinde arkadaşlarda kullanıyordu trafik sigortasını tek çekim yapıp 6 taksit yaptıklarını gördüm bende başvurayım dedim daha kullanmadık ama kullanacağım.
  • Aynen milletin alışveriş yaptığı 2-3 site var onlarla da vakıf anlaşma yenilememiş. Tek gittigidiyor vardı oda bugün taksit yapmadı bana umarım sorun bendedir.
  • ekşi sözlükten yazana göre vakıfbank ile world kart arasındaki anlaşma bitmiş. bitmesi umurumda değil yenilenmemiş olması büyük fiyasko.
  • koskoca bankanın kartları geçmiyomu şimdi hiçbiyerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.