Şimdi Ara

Kredi kartımdan iki kere çektiler.lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bundan 3 gün önce bi magazadan 9 ay taksitle 65tl ye mont aldım.kartı verdim kız miktarı girdi ancak yeterli kagıt yok diyip bi ikinici defa çekim yaptı.eve geldigimde internet bankacılıgında baktıgımda ikii kere çekim yapılmış.kartım iş bankası (işte üniversiteli öğrenci kartı). bu işlemlerin birini iptal etmek için magazaya başvurdum ancak 1 ay sonra fln düzelir dediler.ne yapmam lazım? bankaya dilekçemi yazayım sorunun düzelmesi için.bugün müşteri temsilcisiylede görüştüm iş bankasında bize öyle bir iptal işlemi gelmedi dedi.ne yapmam lzm lütfen yardım edin şu üniversiteliye

• quote:

Orijinalden alıntı: SOklaine

arkadaşlar bundan 3 gün önce bi magazadan 9 ay taksitle 65tl ye mont aldım.kartı verdim kız miktarı girdi ancak yeterli kagıt yok diyip bi ikinici defa çekim yaptı.eve geldigimde internet bankacılıgında baktıgımda ikii kere çekim yapılmış.kartım iş bankası (işte üniversiteli öğrenci kartı). bu işlemlerin birini iptal etmek için magazaya başvurdum ancak 1 ay sonra fln düzelir dediler.ne yapmam lazım? bankaya dilekçemi yazayım sorunun düzelmesi için.bugün müşteri temsilcisiylede görüştüm iş bankasında bize öyle bir iptal işlemi gelmedi dedi.ne yapmam lzm lütfen yardım edin şu üniversiteliye

hocam mağazaya bi daha gidip tehdit edin tabi işlemi hızlandırmaları için anında alırsın paranı

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

quote:

arkadaşlar bundan 3 gün önce bi magazadan 9 ay taksitle 65tl ye mont aldım.kartı verdim kız miktarı girdi ancak yeterli kagıt yok diyip bi ikinici defa çekim yaptı.eve geldigimde internet bankacılıgında baktıgımda ikii kere çekim yapılmış.kartım iş bankası (işte üniversiteli öğrenci kartı). bu işlemlerin birini iptal etmek için magazaya başvurdum ancak 1 ay sonra fln düzelir dediler.ne yapmam lazım? bankaya dilekçemi yazayım sorunun düzelmesi için.bugün müşteri temsilcisiylede görüştüm iş bankasında bize öyle bir iptal işlemi gelmedi dedi.ne yapmam lzm lütfen yardım edin şu üniversiteliye

hocam mağazaya bi daha gidip tehdit edin tabi işlemi hızlandırmaları için anında alırsın paranı

dava açıcam dedim.genel merkezlerini arayıp.banka da pek ilgilinmedi.magazayla ugraşıyorum.1 ay çok geç dedim.bir haftada olacak iş neden böyle uzuyor fln.anlıcağın çok kötü durumdayım.teşekkür ederm cevabın için

• Nasıl çekerler ya 2 kere, kasadaki kızı doğduğuna pişman ederim ben olsam.
  • o kadar problemli bir konu değil 2 kere çekildiyse git mağazaya durumu izah et o günkü işlemleri bankayı arayıp ettirsinler eğer 2 çekim gözüküyorsa birini iade ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

o kadar problemli bir konu değil 2 kere çekildiyse git mağazaya durumu izah et o günkü işlemleri bankayı arayıp ettirsinler eğer 2 çekim gözüküyorsa birini iade ederler

Gidip izah ettim ancak 1 ay bekle dediler.az önce müdürleriyle konustum hesap kesim tarihinde tüm para aktirilacak dedi.ins duzelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

o kadar problemli bir konu değil 2 kere çekildiyse git mağazaya durumu izah et o günkü işlemleri bankayı arayıp ettirsinler eğer 2 çekim gözüküyorsa birini iade ederler

Gidip izah ettim ancak 1 ay bekle dediler.az önce müdürleriyle konustum hesap kesim tarihinde tüm para aktirilacak dedi.ins duzelir

öyle saçma işmi olur firma sadece bankaya yanlış çekim olduğunu belirtecek o kadar 1 hafta içerisinde de o tutar iade edilir
  • quote:

quote:

quote:

öyle saçma işmi olur firma sadece bankaya yanlış çekim olduğunu belirtecek o kadar 1 hafta içerisinde de o tutar iade edilir

bende böyle söyledim ancak bu şekilde yapabiliriz dediler.martın 5 inde hesap kesim tarihim var dedim.o tarihde fazla çekilen 65tl hesabınıza geri aktarılacak dedi.mağaza İzmir LION mağazaları.35 magazası varmış.keşke almasaydım diyorum

• bende bi kere 15-20 liralık bir sey almıstım bi dukkandan sonra 2 kere cekmis dukkana gittim durumu anlattım adam extre getir falan dedi bende ugrasamam dedim sonra donem sonunda kendi kendine iade edilmis fazla cekilen tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

bende bi kere 15-20 liralık bir sey almıstım bi dukkandan sonra 2 kere cekmis dukkana gittim durumu anlattım adam extre getir falan dedi bende ugrasamam dedim sonra donem sonunda kendi kendine iade edilmis fazla cekilen tutar

cevap için teşekkür ederm.böyle hatalar müşteri kaybettiriyor farkına varamıyorlar bi türlü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.