Şimdi Ara

Kredi kartımdan haberim olmadan alisveris yapilmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar isbankasi kredi kartimdan 1250 civari alisveris yapmislar saat 14 civari bankadan mesaj geldi xxx nolu alisveris yapildi haberiniz yoksa kart kapatmak icin su noya kapat yazin gonderin diye hemen kapat yazdim gonderdim. Sonra bankayi aradim durumu anlattim onlarda karti bloke edelim. Siz o meblagi odememek icin itiraz dilekcesi olusturucaksiniz faxla gonderin yada subeye gelin dediler. Benim anlamadigim madem mesaj atiyorsunuz haberiniz dahilinde degilse kapat yazin 4420 mesaj atin diye demekki bir katakulle oldugunu anliyorlarki o mesaji atiyorlar. Buzamana kadar sadece n11 gg ve hb den alisveris yapmisligim var bilgilerim nasil gecti bu adamlarin eline birde banka alisveris yapilirken cep telefonuma onay kodu gonderiyor bunda gondermedi. Yarin bankaya gidecegim neler yapmami onerirsiniz yardim edin arkadaslar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alışverişlerde kartınızı pos makinasına kendiniz sokun

ATM leri az tercih edin.

Bankacılık işleminde kullanacağınız ağ ve bilgisayarın güvenliğini olabildiğince artırın.

Kullanmadığınız zamanlarda nail order ve internetten alışverişi kapatın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aralar iş bankasında sıkıntı var sanırım, geçen de biri konu açmıştı iş bankası kartımla steam den alışveriş yapılmaya çalışılmış diye

Edit:Yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İts My Life -- 15 Eylül 2016; 19:35:15 >
  • Bir dakika bunlar olmadan oncesiydi.

Olduktan sonra harcama itiraz dilekçesi verin ve alışverişin yapıldığı firmaları arayıp urunleri gondermemelerini isteyin dolandırıcılık olduğunu soyleyip

• quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Alışverişlerde kartınızı pos makinasına kendiniz sokun

ATM leri az tercih edin.

Bankacılık işleminde kullanacağınız ağ ve bilgisayarın güvenliğini olabildiğince artırın.

Kullanmadığınız zamanlarda nail order ve internetten alışverişi kapatın.

Buna ek olarak Teknosa.com'dan alışveriş yapmayın

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    niye ki
  • Yarini beklemeyin, nerden alisveris yapilmissa irtibata gecip gondermemesini isteyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

niye ki

Alisveris yapan hemen hemen herkesin kartlariyla alisverisler yapiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Yarini beklemeyin, nerden alisveris yapilmissa irtibata gecip gondermemesini isteyin.

Alisveris yapilan site mexika sitesi kardes turkiye deil

• Babamında başına aynı durum geldi kart bloke oldu filanda.nasıl karttın numarasını filan ele geçiriyorlar anlamıyorum bilen biri varsa açıklasınki önlem alalım yani

• Birde yurtdisindan yapilmis alisveris. Bankanin suçu deilmi bu yabanci siteden alisveris yapiliyir insan bir onayliyormusunuz diye mesaj at zaten alisveris yapilinca bana mesaj atiyor bilginiz dahilinde deilse kapatin karti diye banka da bir tuhaf hem biliyor isin icinde bir sey oldugunu ki mesaj atiyor.

• Harbi kart numaasini nasil ele geciriyorlar bilen varsa soglesinde bizde bir iki kart ele gecirelim yolumuzu bulalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Yarini beklemeyin, nerden alisveris yapilmissa irtibata gecip gondermemesini isteyin.

Alisveris yapilan site mexika sitesi kardes turkiye deil

Bir e-posta gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: sochic

Harbi kart numaasini nasil ele geciriyorlar bilen varsa soglesinde bizde bir iki kart ele gecirelim yolumuzu bulalim.

• 1290 liranin 1280 nini banka kurtardi sukurler olsun 10 lira islem ucretini alisveris yapilan yer vermemis bunada sukur

• Bu aralar noluyosa herkesin kartı zortluyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fus Ro Dah

Bu aralar noluyosa herkesin kartı zortluyo

Belli yerlerden alisveris yapiyorum n11 gg hb gibi nasil oldu anlamadim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.