A

Çavuş
21 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 169 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
.
Ağır depresyon ve okb hastalığım var(şuan daha çok dini takıntılar üzerine) sürekli intihara meyilli biriyim iki tane kıytırık ilaç kullanıyorum isimlerine bakma şansım yok şuan için.bırakmak istiyorum dr gitmeden ne yapmam lazım 1 2 gün içmeyince sesler gidip geliyor bazen sanki hayat saniyelik durup tekrar başlıyormuş gibi garip bir his oluyor sırf bu yüzden mecbur içiyorum ,neden bırakıyosun diye sorucak olursanız gittiğim doktor psiko terapi yapmıyor ilacı daya gönder mantık bu yani sorunlar kökten çözülmediği için boş yere ilaç içiyorum özele gitme şansımda yok parasızlıktan dolayı bu ilaçlardan kurtulmak istiyorum sonum intihar bile olsa umrumda değil inceldiği yerden kopsun artık
Elimde Sonynin resimdeki radyosu var işyerimde kullanıyorum şuan eskiden evdeydi sadece bir kez tamir gördü hala sesi filan 10 numara ama diğer resimdeki cihaz 2 yılda bozuldu

Yine eski Nokia telefon var hala çalışıyor diğer akıllı telefon dağıldı gitti sizce bilerek mi yapıyorlar
Yıllardır sosyal olmak için çabaladım durdum lakin arkamdan iş çevirenmi dersin yoksa hoşlandığım kızla aramı bozanmı dersin neler neler gördüm insanlar dan artık işyerine gelen müşteriler dışında kimseyle muhattap olmuyorum uğraştığım hobilere verdim kendimi tek tabanca takılıyorum
Çocukluktan beri arkadaşım gözüküp arkamdan iş çeviren ,kötülüğünü eksik etmeyen insan müsveddeleri buldu, evime gelen Ekmeğimi yiyen adam günün birinde annemin bilezikleri çaldı sonrası uzun hikaye,

Facebook adresimde var 80 kişi çoğu erkek anasını satım ciğerleri beş para etmez niye silmiyorum derseniz öyle duruyorlar işte bazıları katıldığım sosyal ortamlardan olduğu için

Yok ya valla iyi insan beni bulmuyor kötüsü peşimden ayrılmıyor kızlar konusunda da şansım olmadı hiç hep platonik aşka mahkum oldum bir insanın yanına toplu taşımada bile bir kere bile kız oturmazmı arkadaş hayır kötü bi niyetimde yok yavşıycak halimde efendi gibi gideceğim yere gidecem sadece allah kimseyi bu kadar yalnız bırakmasın arkadaş

İnsanlardan tarafından kaale alınmayan silik hayalet bir karakter olarak gidiyor devran ,kızlarla arası platonik aşktan öteye gitmeyen biri olarak geldim gidiyorum

Kısaca yalnızlık bir yere kadar iyi bir noktadan sonra artık kabak tadı veriyor aslında durumu baya sade anlattım anlatmaya kalksam çok şey var
İyi geceler herkese bugün bir yerde işe başlayıp bazı nedenlerden dolayı ayrıldım bu akşam çıktım işten

Çalıştığım yerde diğer çalışanlardan bir kızla bugün baya samimi olduk sabah müşteri yokken dükkanda uzun uzun konuştuk lafla birbirimize gün içinde takıldık şakalaştık başka deyişle bir günde baya samimi olduk akşam ben işten çıkıyorum tanıştığıma memnun oldum derken gözlerime öyle bir baktıki sanki ne olur gitme der gibi 5 dakika önce şen şakrakken bir anda yüzü düştü

Lafın kısası yakından nasıl tanışırım orda böyle bir şansım kalmadığı için aklıma gelen çıktığı saati biliyorum evine hangi yoldan gideceğini de sanırım biliyorum (oturduğu yeri söyledi laf arasında) dükkandan gözükmeyen tamda o yolun üzerinde bankamatik var çıkış saatine yakın orda beklesem geçerken de merhaba xxxx benimde bankamatikte işim vardı onu halletim istersen evine kadar eşlik edeyim giderken de face filan alırım diye düşündüm sizce nasıl ?
çevremde nasıl bir izlenim bırakıyorum bilmiyorum gerçekten, çevrem geniş sayılır tanıdığım insanları hepsi neredeyse facebook adresimde ekli bir kaç tanesi kız bir kişi bile nasılsın diyo sorduğu yok şuan 6 7 aydır hiç konuşmadığım insanlar var ve hergün facebooktalar yarın bir gün ölüp gitsem kimsenin haberi olmuycak yani ailemden başka ,doğum günümde bile 3 kişi filan kutladı onunda sebebi bende onların doğum gününü kutladığım içindir, demekki adam yerine koyan yok

Hayatıma giren kızlarlada biri hariç hep platonik olarak kaldı

Artık hayal bile kuramıyorum küçük bir hayal bile olsa nasıl olsa gerçekleşmiycek diyip silip atıyorum kafamdan

Ben biriyle konuşmaya çalıştığım zaman kısa cevaplar la geçiştiriyor yada hiç cevap bile vermiyo kimse hal böyle olunca zaten içime kapanık biriydim artık daha da öyle oldum artık aklıma bişey geldiği zaman bile tanıdığım insanların yanında söylemiyorum nasılsa takan olmaz diye düşünüyorum

kitaplara verdim kendimi şuan metro 2033 dün başladım bir yandanda robotik yazılım ve elektronik devrelerle ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum gerçi maddi imkansızlıklardan bu bilgiler hiç bir işe yaramıycakta neyse

herşey gittikçe kötüye gidiyor düzgün uyku bile uyuyamaz duruma geldim evden fazla çıkmak istemiyorum dışarısı beni boğuyor zaten kendi isteğimle sosyal aktiviteler katılmak istesemde babamdan para almaktan bıktım artık ne zaman para istesem suratını asar daha 23 yaşımda bu kadar manevi olarak çöktüysem ilerisini düşünmek bile istemiyorum
.
Yok aga hangi kızı sevdiysem hep karşılıksız oldu içimde fırtınalar koparken hiç bişey yapamadım bütün sevdiğim kızlara neler hissetiğimi söyledim ama cevap her seferinde olumsuz oldu hatta komşu kızıyla dostluğumda bu yüzden bitti şimdi apartmanda karşılaşınca yüzümüze bile bakmıyoruz

Ben artık çok sıkıldım tükendim şimdi çıkıpta demeyin tek derdin bumu hayır değil daha büyük dertlerimde var şuan sadece içimi dökmek istedim

Suskun biri oldum her zaman sırf bu yüzden çok arkadaşım olmadı erkek kız fark etmiyor suskun içine kapanık insanı ben bile sevmiyorum açıkçası neyse konu dağıldı

Hiç bir kızla el ele tutuşup sokaklarda gezmedim yada başını omzuma yaslayan bir kız arkadaşımda olmadı,hiç yemeğe gittiğim ,telefonu açmayınca trip atan, yada beraber evlilik hayalleri kurduğum kız olamadı hayatımda

Artık hiç bir kızı yakından tanımak istemiyorum iyi kötü yönlerini bilmekde istemiyorum yada kızlarla konuşmakta ömür boyu yalnız kalmak daha iyi sanırım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.200
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 40.555 (Bu ay: 769)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 573 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.