Şimdi Ara

KREDI KARTI YILLIK UCRETI GERI ALMA (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
48
Favori
82.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • garanti bonus kullanıyorum. 9 ay kalma sözüme karşılık yıllık kart aidatını iptal ettirmiştim. 10 temmuzda 9 ay dolacak. yeni bir aidata yakalanmadan kapatırsam sorun çıkar mı acaba? veya 9 ay dolar dolmaz yansıtırlar mı onu da bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle24

garanti bonus kullanıyorum. 9 ay kalma sözüme karşılık yıllık kart aidatını iptal ettirmiştim. 10 temmuzda 9 ay dolacak. yeni bir aidata yakalanmadan kapatırsam sorun çıkar mı acaba? veya 9 ay dolar dolmaz yansıtırlar mı onu da bilemedim
    9 ay sonra çıkmıyor, senelik olduğu için atıyorum her yıl ocak ayında yansıtılıyorsa 9 ay sözünüzde olsa ocak ayında yansıtılmaya devam eder. En azından bende bu şekilde
  • harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KREDI KARTI YILLIK UCRETI GERI ALMA

Arkadaşlar bu nedir? Savaşta mıyız? Benim limitim 3000TL bile değil.

Güncelleme: 6 ay kullanmak koşulu ile yapı kredi sorunsuz bir şekilde anında ücreti iade etti. Müşteri hizmetlerini aramanız yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydogan -- 6 Şubat 2023; 14:45:17 >
  • Akbank kredi kartıma yansıyan 294 liralık aidatı iptal etmeyince bende kapatın dedim kartı kapadı , ama ödenmemiş borç var onu nereye ödeyecez bu sefer ?

• helsloot kullanıcısına yanıt

Akbank bu yıl acımazsız kardeş. Kuzu kuzu aldılar aidatı

• otelci kullanıcısına yanıt

benimki iade edildi

• helsloot kullanıcısına yanıt

ben hersene harcama sözü yada kapatmama sözüne iade alıyordum. ama 3 ay önce harcam sözü verdim. chip para aldım. snırım o yüzden iade edilmedi. siz nasıl iade aldınız?ne yazdınız? sözüne chip para kampanyasından yaararlanmısmıydınız?

• yapıkredi 404 tl aidat almış arayıp iade istedim - puan olarak yansıtabileceklerini söylediler. ne farkediyor aynı şey değil mi? diye sorduğumda tık yok KREDI KARTI YILLIK UCRETI GERI ALMA 

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Hocam sesini çıkarma al puanı geç gitsin 😃 hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 2 Temmuz 2023; 19:20:58 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.