Şimdi Ara

KREDI KARTI YILLIK UCRETI GERI ALMA (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
48
Favori
82.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lider06

Hocam eko kartınız var birde opet world kartınız var ve opet karttan aidat almıyorlarmı banada opet kart teklif ettiler aidat var diye almadım ben
    Hocam ana kart haricinde çıkaracağınız kartlar aidatsiz oluyor... Ana kart da eko oldugu için aidat vermemiş oluyorsunuz...
    Yine de başvururken teyit ettirin...
  • bıraktığım kayıt üzere ykb az önce aradı ve worldcard ı kapattım
    henüz aidat ücreti yansıtılmamıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Hocam ana kart haricinde çıkaracağınız kartlar aidatsiz oluyor... Ana kart da eko oldugu için aidat vermemiş oluyorsunuz...
    Yine de başvururken teyit ettirin...

Alıntıları Göster
    worldcard ı kapatırken müşteri temsilcisi kullandığınızda world eco kartınızdan da senelik aidat alınacaktır gibisinden birşeyler söyledi
    ana kart olan worldcard ı kapattığım için mi
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Hocam eko zaten aidatsiz, siz şöyle yapmalıydıniz: aidatli olan ana kartı eko ya çevirecektiniz (bu dönüşümde kredi kartı numarası cvv son kullanma aynı kalıyor sadece kartın rengi mor oluyor) sonrasında alacağınız o karta bagli (ek kart değil) ortak limitli bağımsız kart aidatsiz oluyor...

Mesela benim Gold vardı sonrasında opet yolladılar, Gold tan aidat alınca iptal ettirmek istedim, eko ya çevirdiler, opet ne olacak dediğimde ikinci kartlar aidatsiz cevabı aldım...
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Şu an eko var opet veya world kart alırsam aidat ödemeyeceğim doğrumu anladım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

Hocam eko zaten aidatsiz, siz şöyle yapmalıydıniz: aidatli olan ana kartı eko ya çevirecektiniz (bu dönüşümde kredi kartı numarası cvv son kullanma aynı kalıyor sadece kartın rengi mor oluyor) sonrasında alacağınız o karta bagli (ek kart değil) ortak limitli bağımsız kart aidatsiz oluyor...

Mesela benim Gold vardı sonrasında opet yolladılar, Gold tan aidat alınca iptal ettirmek istedim, eko ya çevirdiler, opet ne olacak dediğimde ikinci kartlar aidatsiz cevabı aldım...
    seneler evvel worldcard ı yine aidat sebebiyle kapatmıştım
    o zaman bu eco kartı verdiler ek kart deel yani
    daha sonra siz iyi harcıyorsunuz sizden 2 sene aidat almayalım dediklerinde normal worldcard ı da kabul ettim
  • lider06 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ama yine de başvuru yaparken müşteri temsilcisinden teyit ettirin... Ben Gold kullanırken kendileri arayıp verelim demişlerdi...
  • ykb den beklediğim telefon geldi
    2021 hazirana kadar aidat almıyoruz kartınızı açalım mı deyince kabul ettim
  • Bonus 164 tl bindirmiş, biraz önce kapattım 40 tl verelim dediler kabul etmedim, şimdi iade almak için dilekçe vs uğraşacağım
  • World bana 180 çıkardı. 6 ay açık kal %25 ver dediler.

Kabul etmedim. Kaç yıllık müşterisiyim.

Kapattırdım. Nasıl iade alırım şimdi?
  • Miles&smiles platinum kullanıyorum. 274 lira yansıtmışlardı bu yıl. E devlet üzerinden iade talebi açtım, 3 aydır bekliyorum.
  • Bonus 185 tl yansıtmış 40 tl verelim dediler kabul etmedim daha sonra tekrar arayın dediler.Bu 185 tl yi geri almanın bir yolu var m?Yoksa kapatacağım
  • Denizbank yeni kartım için 2. ay 135 tl ücret kesmiş nasıl iadesini alabilirim. başvurdum bankaya kart iadesi hakkında olumsuz dönüş yaptılar.
  • Akbank axess gold karta bu ay 167 tl aidat yansıtmış , aradım iade için baktı sistem iade vermiyor dedi taleo oluşturuyorum dedi 1 gün sonra sesli yanıt Sistemi iade olmayacağını söyledi. Siteden yazılı talep bıraktım oda olumlu dönmedi aradım kart iptalı için ilk baş 125 Tl chip teklif etti yok dedim 140 dedi onada yok dedim kapatma talebini aldı. Sonra edevletten halem heyetine sikayet ettim bakalım nolacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

ykb den beklediğim telefon geldi
    2021 hazirana kadar aidat almıyoruz kartınızı açalım mı deyince kabul ettim
    buna dolandırıcılık derler

bugün gelen ekstrede 139,50 TL yıllık aidat ücreti görünce hemen yazılı olarak bildirimde bulunup iade istedim
    otomatik olarak sözleşme gereği almak zorundayız cevabı verdiler

bunun üzerine az önce telefonla arayıp kartı kapattım
    kapatma nedenini sorunca olanları anlattım
    bana ama zaten banka yetkililerimiz size dönüş yapıp bu bedelin %75 ini iade edecelerdi diye ısrar etti
    ben de yok ben bele çalışamam kapatın kartımı deyince kapattı

gelişme olmazsa thh yolu gözüktü
    bankaya geçen ayki kapatma talimatımı da yazılı verdiğim için elimde yazılı belgeler var

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

buna dolandırıcılık derler

bugün gelen ekstrede 139,50 TL yıllık aidat ücreti görünce hemen yazılı olarak bildirimde bulunup iade istedim
    otomatik olarak sözleşme gereği almak zorundayız cevabı verdiler

bunun üzerine az önce telefonla arayıp kartı kapattım
    kapatma nedenini sorunca olanları anlattım
    bana ama zaten banka yetkililerimiz size dönüş yapıp bu bedelin %75 ini iade edecelerdi diye ısrar etti
    ben de yok ben bele çalışamam kapatın kartımı deyince kapattı

gelişme olmazsa thh yolu gözüktü
    bankaya geçen ayki kapatma talimatımı da yazılı verdiğim için elimde yazılı belgeler var

Alıntıları Göster
    Bana da aynı rakam gelmiş.. Kartı direkt kapatacaktım emme, son bir şansımı denemek istedim , bana da aynı teklifi verdiler. Ben de ölmektense sıtmaya razı oldum ve teklifi kabul ettim. Bunlar bu nanikliği yapmadan evvel kapatacaktım, taksit devam ettiği için kapatamadım ve aidata yakalandık

• quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Bana da aynı rakam gelmiş.. Kartı direkt kapatacaktım emme, son bir şansımı denemek istedim , bana da aynı teklifi verdiler. Ben de ölmektense sıtmaya razı oldum ve teklifi kabul ettim. Bunlar bu nanikliği yapmadan evvel kapatacaktım, taksit devam ettiği için kapatamadım ve aidata yakalandık

Alıntıları Göster
    kartı kapatmak kalan taksitleri ödemene engel deel ki
    ben bele çok kart kapattım emme kalan taksitlerini de ödedim sorunsuz
  • Arkadaşlar mart ayında e-devlet üzerinden türkiye bankalar birliği bireysel tüketici hakem heyetine aidat iadesi için başvurmuştum hala sonuçlanmadı. Bankadan yanıt geldi. Karar için beklemede şeklinde bir uyarı var e-devlette. Virüs dolayısıyla 2 ay adli tatil vardı. Onun da etkisi olacağını düşünüyorum. Gelişme olursa haberdar ederim
  • Ben de vakıfbank için ücret iadesi talebinde bulundum. Normalde maaş bankam olduğu için kesinti yoktu ama iş değişikliği sebebi ile maaş bankam değişti ve 1 temmuzda kesinti oldu. Telefon ile talebim kabul görmedi. Şimdi yazılı olarak müracaat edip oradan alacağım red yanıtı ile hakem heyetine gitmeyi düşünüyorum.

Ayrıca telefonda 3 ay 500 tl harcama taahhüdü verirsem borcun silineceği şeklinde teklif yaptılar ama erkeklik yapıp kabul etmedim. Umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: memati2626

Bonus 185 tl yansıtmış 40 tl verelim dediler kabul etmedim daha sonra tekrar arayın dediler.Bu 185 tl yi geri almanın bir yolu var m?Yoksa kapatacağım
    ben iadesini aldım, 1 yıl kalma sözüne
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.