Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.011
Cevap
902
Favori
2.452.094
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MiNiK

benide yazın bi zamet. yer istanbul. ayrıca 12 taksite fatura tutarı üzerinden % 10 indirimde yapabilirim.

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

Aslında kişisel olarak bunu bir rekabet ortamına çevirmek istemem ancak gerçekten iyi bir avantaj sağlıyorsun. Özel bir kampanya olduğu düşünülürse, bir de senin indirimin, insanlar gerçekten bunu düşünmek zorunda kalacak .

Vogue arkadaşımıza teşekkür ediyorum. Yarın Vatan Bilgisayar'dan kuzenime bir adet laptop alacağız inşallah. Ben de böylece ilk defa kendi fikrimden yararlanmış oluyorum

Yeni arkadaşları da ekledim listeye ayrıca Teknokolik in de Cardfinans a özel avantajlar sunduğunu öğrendim ve fiyatlar kayda değer derecede düşebiliyor. Takip listenize ekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordareon -- 17 Ocak 2008; 2:55:23 >

• quote:

benide yazın bi zamet. yer istanbul. ayrıca 12 taksite fatura tutarı üzerinden % 10 indirimde yapabilirim.

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

pardon ben bunu anlamadım..güzel birşey yapıyorsun da nasıl yapıyorsun bunu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

quote:

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

pardon ben bunu anlamadım..güzel birşey yapıyorsun da nasıl yapıyorsun bunu?

örneğim 12 taksit ile satış yapan bir mağzaya gittiniz. 1000 ytl lik alışveriş yaptınız. %10 indirimli 900 ytlyi bana verirseniz ben 1000 ytl yi kredi kartı ile 12 taksitle geri öderim. yanılmıyorsam çoğu firma artık müsteri kredi kartı kullansın diye nakitte % 3-4 gibi indirim yapıyor. bu şekilde alışveriş yapmak isteyen olursa anlaşabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordareon

quote:

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

Aslında kişisel olarak bunu bir rekabet ortamına çevirmek istemem ancak gerçekten iyi bir avantaj sağlıyorsun. Özel bir kampanya olduğu düşünülürse, bir de senin indirimin, insanlar gerçekten bunu düşünmek zorunda kalacak .

yanlış anlayan olmasın. rekabet etmek ve kimseye zarar vermek istemiyorum. ama bariz bir şekilde paraya ihtiyacım var.(kimin ihtiyacı yokki) bu nedenle bu şekilde bir şey yapmak istedim. banka kredisi çektiğimi düşün. aynı şey.

• quote:

quote:

quote:

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

yanlış anlayan olmasın. rekabet etmek ve kimseye zarar vermek istemiyorum. ama bariz bir şekilde paraya ihtiyacım var.(kimin ihtiyacı yokki) bu nedenle bu şekilde bir şey yapmak istedim. banka kredisi çektiğimi düşün. aynı şey.

Orası anlaşıldı zaten Aslında tabii teknik olarak paranın zaman değerini düşünürseniz yapılması gereken bu ancak o %10 u da biz kredi kartı sağlayanın komisyonu gibi düşünebiliriz. Arkadaş bu hakkından feragat ediyor.

Bir de Cardfinans ın olsaydı varya Şu anda ki indirim %32.5 civarına geliyordu

• insan oğlu ne garip millet finansçı oldu valla

ama hakkaten ınsanların bir çoğu maddi sıkıntı durumudna bir çoğuda ayağını yorganına gore uzatmadıkları için, ama narkadaşalr lımıtlerınızı dolduruyorsunuz ama dıkkatlı olun ay sonunu ıyı dusunun!!

quote:

quote:

quote:

quote:

bonus 12.000 ytl
    axess 2.000 ytl

Orası anlaşıldı zaten Aslında tabii teknik olarak paranın zaman değerini düşünürseniz yapılması gereken bu ancak o %10 u da biz kredi kartı sağlayanın komisyonu gibi düşünebiliriz. Arkadaş bu hakkından feragat ediyor.

Bir de Cardfinans ın olsaydı varya Şu anda ki indirim %32.5 civarına geliyordu

• quote:

Orjinalden alıntı: yilmaz_memre

insan oğlu ne garip millet finansçı oldu valla

ama hakkaten ınsanların bir çoğu maddi sıkıntı durumudna bir çoğuda ayağını yorganına gore uzatmadıkları için, ama narkadaşalr lımıtlerınızı dolduruyorsunuz ama dıkkatlı olun ay sonunu ıyı dusunun!!

Ölümüne finansçıyız Şaka maka bu kadar karmaşık kredi kartı sözleşmeleri, sigorta işlemleri, morgıç kredisi ve buna çözmeye çalıştığım bir İslami Bankacılık sistemi eklenince iyice herkes finansçı oldu zaten. Ya da olmak zorunda bırakıldı.

• ARKADAŞLAR BENDE YARDIMCI OLMAK İSTERİM K.K. OLMAYAN ARKADAŞLARA KARTLARIM AŞAĞIDADIR

CARD FİNANS : LİMİT SIKINTISI YOK
    YAPIKREDİ : " " "
    AXESS : " " "
    BONUS : " " "

ANADOLU YAKASINDA ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLURUM
  • Arkadaşlar , İzmir'de vatan PC ye bu hafta uygun olupta gelebilcek var mı kredi kartını kullanmam için ?
    %18 indirim var tüm ürünlerde kaçırmak istemiyorum. 800ytl civarı bi alışveriş yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evoo -- 22 Ocak 2008; 0:02:34 >
  • Arkadaslar yarın Ankara Vatan' dan Plazma TV almayı dusunuyorum 2,370 YTL kartımdaki kullanılabilir limit yetmedigi icin eger limiti olan ve isteyen arkads varsa 1,000 ytl kartından kullanıp 1,000 ytl pesin verebilirim. sanırım 3 taksit yapıyorlar artık uygun gelirse mesaj atarsanız konusuruz

iyi aksamlar

aa bu arada almayı dusundugum tv 106cm PLAZMA TV,1024x768,1500 cd/m2,15000:1 kontrast,HD Ready - PS42C91H fikri olan varsa iletirse memnun olurum.
  • şimdi bişi soracam bende izmirde 900 ytl civarı bi alışveriş yapmak istiorum finansbankın sağlamış olduğu kampanyada bunu arkadaşa peşin olarak mı ödeyecem?taksitli ödesem olmaz mı
  • up
  • Hiç tanımadığı birine niye güvensinki kartı olan kişi ?
  • Arkadaşlar liste 1. sayfada yazılı olarak durmaktadır. İsteyen arkadaşlar listede alışverişlerine uygun üyelere PM ile ulaşabilirler. Her kredi kartı sahibi tabii ki her gün bu başlığa bakacak değil. Bu yüzden PM yoluyla size uyan üyelere mesaj çekerseniz daha rahat ulaşabilirsiniz.

@TwinChil

Taksit işi zor be abi. Taksitli ödeme yapacak olursan, bu sefer kredi kartı sahibinin çıkarı ne olacak ki ? Sonuçta herkesin bir karı olmalı ki dayanışmalı iş olsun

Bu arada Vatan'ın indirimi 31 ocağa kadar, gerçekten çok iyi bir indirim.
  • İdeal kart arıyorum fakat nakit vermicem bende yardımcı olacak kişiye aynı miktarda bir ürün alacağım nedeni ise elimdeki world karta alacağım sitede çok fazla faiz uygulanıyor
  • abi kar amaçlı yapılıyorsa hiç yapılmasın yardımlaşmak deilmi maksat
  • quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

abi kar amaçlı yapılıyorsa hiç yapılmasın yardımlaşmak deilmi maksat

İnsanları seviyorum Tabii ki abicim yardımlaşan, taksit seçeneği sunan, peşine daha da indirim yapan her arkadaş yapabilir isterse, ben sadece biraz realist yaklaşıyorum olaya. Keşke tüm dünya senin gibi düşünse, millet 5 kuruş yardım yaparken 15 kuruş gelir bekliyor örnek ABD

• iyi güzel
  • ben de bu yardımlaşma ve işini daha ekonomik (iki taraf içinde) halletme yolu gayet anlamlı ve karlı bi olay ancak burada kartı kullandıran için çok önemli bi olay var yardım ettigi kişiden nakit aldıgı parayı şayet kartında bi borç birikimi varsa ve asgari ödeme ile kart borcunu ödüyorsa karta aktarmayıp günlük işlere kullanırsa bir ay sonraki extresi sanırım bu şekilde daha da yüklü olacaktır(taksitli borç olsa bile) yanılıyor olabilirim düzeltin lütfen.ancak kart boşsa veya ödemelerini asgari tutar üzerinden degilde borcun tamamını her ay kapatıyorsa burada bi sorun yaşamayacaktır ilerisi için.
  • YAPI KREDİ BANKASI WORD
    HSBC ADVANTAGE

LİMİTLERİ YAZMIYORUM.AMA İKİSİDE YÜKSEK LİMİTLİDİR.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.