Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
75.010
Cevap
903
Favori
2.450.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok mu izmirdenn 1850 ytl limitli bi bonus
  • istanbul bayrampaşa yapı kredi world 5000+ amd gibi limit :P bilginiz olsun
  • Harika düşünmüşsünüz arkadaşım tebrikler, ben bu sistemi uzun zamandır kendi çevremde ürün alırken, Vatan'da, internetten alışverişlerde vs. kullanıyorum.

Benimle paslaşmak isteyen arkadaşlara;

Kendinizi nasıl garantiye alırsınız?
    Şöyle düşünüyorum; Parayı Bankamatikten anında karta aktarıp kartta limit açarız. Kartı size teslim ederim. Şifresini bilmediğinizden alışveriş yapamazsınız.

Gider beraber nerden istiyorsanız alışverişinizi yaparız. Alışveriş yaptığımız yerde, eğer taksitli alışverişte bir indirim olmuyorsa ve ben taksitli ödeyeceksem ürün bedelinin %1'i kadar indirim yapabilirim. Örneğin, 500 YTL'lik alışveriş için, 5 YTL(böylelikle bence 5 YTL +yol parası ve zamanıma taksitli kredi çekmiş olurum) katkı sağlamış olurum. Vatan gibi kart bazında indirip yapan yerler olacaksa yine sizde bende karlı çıkarız. Büyük ihtimalle ben keyif çayında vs. olurum cafenin birinde, çayınız benden olur(çay ve çorba paranız çıkmış olur diye %1 olayını kattım olaya) ve muhabbeti seven biriyseniz o da cabası :)

NOT: Ürün bedeli nakit olarak verilmiş olacak, siz kart kullanma zahmetinden ve varsa ilgili firmalarda indirimden yararlanacaksınız, bende zahmetsiz kredi kullanmış olacağım, çift taraflı avantaj. Ben kartı çektikten sonra vermeyeceksiniz, siz verdikten sonra kart bende durmayacak. Zaten forumda 2 yıla yakındır gerek alışveriş gerek kişilik olarak referanslarım mevcuttur.

İL: Bursa + Internet'te Dünya üzerindeki alışveriş siteleri (sanal kartımla yabancı siteler vs.)
    Kartlar: HSBC Advantage, Finansbank CardFinans, Yapı-Kredi WorldCard.. Tutar sınırı vs. özel mesajdan konuşulabilir.
    Özellikle pc toplama, notebook alacaksanız, cep telefonu vs. gibi konularda severek, ilgilenerek ve bilgi paylaşarakta yardımcı olurum.

Güven konusuna yeniden geldiğimde, yanınızdaki adam kaçacak değil ya, tanışınca az buçukta olsa anlar ve vazgeçecekseniz en azından söylersiniz.

Düzeltme: Kalın yazı eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 11 Mart 2008; 1:42:52 >
  • merhaba arkadaşlar,

Gerçekten güzel fikir.Bende farklı bir fikir versem ne dersiniz?Kredi kartı olmayan arkadaşlara kolay şekilde kredi kartı çıkarabiliriz.Bank Asya kredi kartı çok fazla prosedür istemiyor.Başvuru formu dolduruyorsunuz.Gelir belgelemenize gerek yok.kartın bazı özelliklerini belirteyim:

1-teknosa dahil birçok mağazada geçerli

2-yıllık kart ücreti yok

3-alışverişte elde ettiğiniz puanları nakit olarak kullanabilirsiniz.

4-başvuru formu doldurup kimlik fotokopisi eklemek yeterli

5-gelir belgesi istenmiyor.

6-borcunuzun tamamını ödemeyip %20 asgariye göre taksitlendirirseniz karta eklenecek faiz(kar payı)hesap kesim tarihinden değil son ödeme tarihinden başlatılıyor.

7-limit aşım ve gecikme ücreti

8-kartta nakit çekemiyorsunuz sadece alışverişde kullanabiliyorsunuz.

bilgi içinwww.bankasya.com.tr sitesine gidebilrisiniz.Ben kullanıyorum şahsen çok memnunum.tavsiye ederim.bu karttan isteyen arkadaşımız olursa(18 yaşından büyük tabiki)forumda yeni açtığım topigi ziyaret edebilir.

saygılarımla,
  • Bendede Asya Card La HSBC Advantage Var İstanbul Dayım. Seve Seve yardımcı Olurum.
  • çok güzel bi topic ilk defa görüyorum.. ben de üni. de okuom kart kullanmıom ailemde kullanmıolar, fırsatları kaçırıyorduk.mediamarkt, electroworld, ve migros vs. den anca alışverş yapabiliyor idim....Topic i kuranlardan ve destek verenlerde Allah razı olsun.....
  • Arkadaşlar merhaba, Ben FortisBank ta çalışıyorum. Yakın bir zamanda FortisBank İdealKart ile Garanti WorldCard birleşti. Yani bu şu demek oluyor. İdeal Kart sahipleri World ün sahip olduğu tüm taksit imkanlarından ve avantajlarından faydalanabilecek.

Herkese hayırlı olsun : )
  • listeye ekleyiniz
    HSBC ADVANTAGE 500 ytlye kadar yardımcı olabilirm..
    ankaradayım...ihtiyacı olanın bilgisine
  • Kredi kartlarinin listeye eklenmesini isteyen arkadaslarla listeyi guncelledim. Uzun zaman ayri kaldim, bu topicten, bu konuda beklettigim arkadaslardan ve tum forumdan ozur diliyorum. Cunku boyle bir topic aciyorsan, takip edeceksin degil mi

@gurmer
    Hickimsenin mesajina karismak niyetinde degilim. Fakat bu topic genel olarak senin bu onerdiginin tam aksi amaca hizmet etmektedir. Yani herkese bir suru kredi karti aldirip, butcelerinin uzerlerine asmalari yerine, daha cok yardimlasarak gereksiz kredi kartlarindan kurtulmaktir, en azindan benim gozumde.

Yine de bilgi icin tesekkur ederiz. Yillik kart ucreti olmamasi guzeldir.

@cagri105
    Bilgi icin tesekkurler
  • BOSTANCI VATAN İCİN :

cardfinans
    bonus
    access
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagri105

Arkadaşlar merhaba, Ben FortisBank ta çalışıyorum. Yakın bir zamanda FortisBank İdealKart ile Garanti WorldCard birleşti. Yani bu şu demek oluyor. İdeal Kart sahipleri World ün sahip olduğu tüm taksit imkanlarından ve avantajlarından faydalanabilecek.

Herkese hayırlı olsun : )

Fortiste çalışıyorsun ama birleşilen Worldcard ı Garanti diyosun Sanırım dil sürçmesi oldu. Düzeltte karşıklık çıkmasın. Müdürün falan görür neme lazım.

• ARKADAŞIM KENDİNİ ÇOK ZEKİ SANIYORSUN AMA FORTİS İLE WORD BİRLEŞTİ HACI... RAHAT OL
  • quote:

Orjinalden alıntı: beaty34

ARKADAŞIM KENDİNİ ÇOK ZEKİ SANIYORSUN AMA FORTİS İLE WORD BİRLEŞTİ HACI... RAHAT OL

Ben birleşmedi demedim. Fortis Garanti world ile birleşti yazılmış doğrusu yapıkredi world ile birleşti olacaktı dedim. Seninde zekilikte benden aşağı kalır yanın yok hani... şimdi sende rahat ol!
  • Çok güzel bir düşünce .Sizi tebrik ediyorum.Kadıköy tarafında world,bonus,finans,ideal,maximum,hsbc k.k.ihtiyaçlarında yardımcı olabilirim.
  • Card Finans Limit : 1800 YTL Güncel 200 YTL
    Bonus Limit 2500 YTL Güncel 2000 YTL
    SAMSUN -> Pek faydası olmaz anadolunun ama bakarsın burayda vatan gold mavi vs açılır :)
  • 3000 kart finans
    6000 garanti
    2000 garanti
    3500 hcbc
    3000 iş bankasi

ist buyukcekmece
    milyonda1@hotmail.com
  • Vatanda %28 İndirim Olcakmıs İdeal Kart Kimde Var Bu Kart İstanbulda .
  • Arkadaşlar

İdeal Kart arıyorum

Sadece Ankara içi vatan bilgisayar için

2.000 ytl ihtiyacım vardır

bu tutar NAKIT odenicektır

ılgılenenler PM den lutfen ulaşşın
  • İzmirde ideal kartı olan yardımcı olacak bir arkadaş varmı,varsa pm atın lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal2126 -- 27 Mart 2008; 23:32:46 >
  • İdeal kart karaborsaya düştü iyimi kimin aklına gelirdi :) İstanbuldan 400ytl limite ihtiyicım var nakit ödeme karşılığında İstanbul-topkapı yada bostancı şubeleri için
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.