Şimdi Ara

KREDİ KARTI PUANLARININ KULLANILABİLDİĞİ MARKET VE MAĞAZALAR... (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
866
Cevap
348
Favori
208.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Axess migrosda neden kullanilmiyor bilmiyorum, çok ilginç
  • saulu kullanıcısına yanıt
    Ona bakmadım hocam chip paradan mı çekmiş ona bakıyorum sadece slip.te
  • quote:

Orijinalden alıntı: saulu

Akbank Axess Chip paraları şok markette kullanamadım. İşin garip tarafı odea Axess de var onu önce 1 TL normal çekim sonrası puan yüklemesi yaparak kullanıyordum. 3-4 market dolaştım (şok) kullanamadım ekranda gözükmüyor denilmekte. Normal çekimde de slip altında şu kadar puanınız var yazmıyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çalışanın biri beyaz kartlarda hep sorun oluyor, bir türlü sistem puanları görmüyor, bu zamana kadar hiç puan geçemedim dedi. bakalım bugün 2 şok mağazasına daha gidip deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msensoy

quote:

Akbank Axess Chip paraları şok markette kullanamadım. İşin garip tarafı odea Axess de var onu önce 1 TL normal çekim sonrası puan yüklemesi yaparak kullanıyordum. 3-4 market dolaştım (şok) kullanamadım ekranda gözükmüyor denilmekte. Normal çekimde de slip altında şu kadar puanınız var yazmıyor. Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Çalışanın biri beyaz kartlarda hep sorun oluyor, bir türlü sistem puanları görmüyor, bu zamana kadar hiç puan geçemedim dedi. bakalım bugün 2 şok mağazasına daha gidip deneyeceğim.

Benimki premium kart. Çağrı Merkezi arayarak kayıt oluşturdum. Bakalım ne olacak. Ben 4 farklı şok market dolaştım. Gözükmüyor.

• msensoy kullanıcısına yanıt
    chipparalarımı şu ana kadar hem normal axess ile hem de odeabank axess ile sorunsuzca kullandım Şok marketlerde, tabi 1 lira normal bir çekim yaptıktan sonra kartta görünüyordu. beyaz kart dediğiniz nedir onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Migros'ta Akbank hariç tüm banka puanları geçmektedir,bazen postan gözükmeme durumları yaşanabilir,siz ne kadar puanınız varsa söylerseniz çekim yapılır.

Bildiğim kadarıyla finansbank puanları kullanılamıyor anlaşması olmadığı için . Normal çekimlerde kampanya puanları kazanılabiliyor ama puan kullanılamıyor. 2017 de değişiklik olmadıysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

chipparalarımı şu ana kadar hem normal axess ile hem de odeabank axess ile sorunsuzca kullandım Şok marketlerde, tabi 1 lira normal bir çekim yaptıktan sonra kartta görünüyordu. beyaz kart dediğiniz nedir onu anlamadım.

çalışan axess olan beyaz kartlarda bu sorunu hep yaşıyorum dedi. Beyaz kartlar derken free kart gibi beyaz renkli olan axess kartları kastetti.
  • Kipa'larda kullanıyorum. 2 Defa kasiyere çip paradan geçelim dedim dalgınlığına gelip normal kart limitinden çektiler. :) Ara sıra oluyor böyle durumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak ates

Axess migrosda neden kullanilmiyor bilmiyorum, çok ilginç

bazı migroslarda geçiyor, örneğin izmir inciraltı migros
  • Paraf adese
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Axess puanlarınız hepsiburada.com da kullanılabiliyor

Ben denemiştim kullanamadım, Odea Bank axess olduğu için mi acaba. Sizin ki akbank mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtaksy

quote:

Orijinalden alıntı: ssschutzstaffel_ss

Zara : Bank o card axxes chip para kullandım.
    Media markt gibi vb. yer arıyorum harici disk alacağım nerede geçer başka bilen varmı ?
    110 chip param var

axess

NT mağazada
    Bimeks
    teknosa
    carrefoursa
    vatan

buralarda geçer

MEdia markt de geçmiyor mu ?
    bir de internet üzerinden bu puanları "odea bank cip para" kullanamıyormuyuz, daha önce teb bonus puan kullanmıştım markafonide. bu kart ile nerde denesem seçeneklerim çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssschutzstaffel_ss

quote:

Orijinalden alıntı: 19sng19

Axess puanlarınız hepsiburada.com da kullanılabiliyor

Ben denemiştim kullanamadım, Odea Bank axess olduğu için mi acaba. Sizin ki akbank mı?

Hocam hata bende Akbank puanları kullanılıyor hepsiburada da

Odeabank ise şok markette kullanılıyor benim bildiğim
  • Listede mevcut,

şok markette hem worldcard hem axess cippara beraber kullandim az once.
  • quote:

quote:

quote:

Benimki premium kart. Çağrı Merkezi arayarak kayıt oluşturdum. Bakalım ne olacak. Ben 4 farklı şok market dolaştım. Gözükmüyor.

Odea axess karti 2 kere denedi şok kasiyeri puan cikmadi.

1 tl cektik, puanlar gorundu..

Sizin gibi, bir tanidiktada ayni puan sorunu oluyor. Axesslerde illa var bu mevzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

quote:

quote:

Odea axess karti 2 kere denedi şok kasiyeri puan cikmadi.

1 tl cektik, puanlar gorundu..

Sizin gibi, bir tanidiktada ayni puan sorunu oluyor. Axesslerde illa var bu mevzu.

1 TL mevzusu yaptık yine olmadı, flo ve h&m de gözüküyor ancak. Kullandım.

• Maxipuanım var boyner, mavi de falan geçiyor mu deneyen var mı?
  • Merhabalar.

3 Saat kadar önce Şok Markette Akbank-Chip Para kullandım.

Önce 1.25 TL'lik çikolata geçirelim dedim kredi kartını uzattım o arada görevli eleman dedi Chip Para gözüküyor diye :) Anlaşılan o ki ilk harcamaya kalkmış gibi. Ama yinede sen kredi kartından çek, diğer ürünleri Chip Para ile ödeyeyim dedim ve işlem başarıyla gerçekleşti :)

17.01.2016 itibari ile Akbank-Chip Para Şok Marketlerde hâlâ aktif bir şekilde kullanılabilmekte bilgilerinize.
  • Gittigidiyorda axess puan kullananların olduğunu gördüm. Ben kullanamıyorum, varmı kullanan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliersagun

Gittigidiyorda axess puan kullananların olduğunu gördüm. Ben kullanamıyorum, varmı kullanan?

Merhaba. Ben dun kullandim axess chip parami. Sepetinizde sadece 1 urun olsun. 2 urun olursa chip para ile odeme gozukmuyor bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.