Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://ameridroid.com/products/odroid-n2?variant=16034239447074

Al bunu pişman olmazsın, yanında da bir tane 16veya32gb eMMC al. yanınada bir tane Vontar air kumanda.

İnan iki tane King eder. King'e şuan coreeLEC veya LibreELEC kurulmuyor kitliymiş. kurula bileceğide şüpeli. yabancı forumlarda okuduğum haberler böyle.

Ben kullanıyorum linux için sıkıntı var masaüstü 3d hızkandırıcı hazır değil ama CoreELEC Kodide hdr 4K ne varsa uçuyor. Android 9 Pie kodi 4K

Her türlü yardıma açığım (maddi olmayan) :D
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiğimiz odroid cihazda bcihazda netflix 4k ya da 1080p çalışıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://youtu.be/of4uGurz-5M

• CXath1 C kullanıcısına yanıt
    CoreELEC ile Netflix 1080p ve DD ses.
  • Mert Temizer incelemesini yapmış

• Bütün çalışmalar videolar güzel
    fakat hiç kimse bu cıhazın 60 gb ustu 80 gb fılmlerdekı performansını ve
    yaşanan sorunlarından bahsetmedı
    yada nasıl anlatayım bı tane usb den 80 gb lık fılm acmıyorlar
    hep aynı uygulamalar ve kodi tanıtımları
  • fpotur kullanıcısına yanıt
    Bunu bende merak ediyorum 80-90 gb filmleri oynatmakda zorlanacagini sanmiyorum. Auto frame ozelligi yok cihazda bazı filmlerde takılmalar olabilir. Bende görüntü ve ses performansını merak ediyorum. 4 tb hdd destegi var cihazın 6-8 tb hdd leride gorur tahminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Bütün çalışmalar videolar güzel
    fakat hiç kimse bu cıhazın 60 gb ustu 80 gb fılmlerdekı performansını ve
    yaşanan sorunlarından bahsetmedı
    yada nasıl anlatayım bı tane usb den 80 gb lık fılm acmıyorlar
    hep aynı uygulamalar ve kodi tanıtımları
    Odroid N2 bu cihazla aynı çipsetli olduğu için belki fikir verir, 60gb filmleri sorunsuz oynatıyor. elimde 60gb den büyük film yok. 90-100gb film önerin indirip deneyeyim. Blue.Planet.II.2017.S01.2160p.BluRay.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-TADI 162.5gb torrente attım bitince denerim.
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Bu cıhazda sanırım dıgıtal ınput yok.
    benım tek sorunum dıgıtal ınput olması lazım ılla
    5+1 ses sıstemını takıyorum
  • bu bir SBC olduğu için 40 pin GPIO var digital-optik in-out yapabilirsiniz.

Ben zaten odroid-n2 ile ilgili demedim, BeeLink GT1-K ile aynı çipsetli cihazlar olduğu için 80-100gb medya ile ilgili yeterlilikleri aynı olacaktır belki size bir fikir verir diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

Bu cıhazda sanırım dıgıtal ınput yok.
    benım tek sorunum dıgıtal ınput olması lazım ılla
    5+1 ses sıstemını takıyorum
    Optik çıkış diyorsanız var cihazda. Eğer köprü için giriş istiyorsanız hiçbirinde olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bitsede gitsek mi -- 2 Ağustos 2019; 8:50:44 >
  • Dün 85-90gb'lık BR ve BR-remux 4K-HDR filmler ile denemeler yaptım, hem Andorid'te hem CoreELEC'te, medya 5gb mı 100gb mı bir fark yok akıcı, tereyağı kıvamında.
  • bitsede gitsek mi B kullanıcısına yanıt
    beelink king i demiyorum bir ürün tavsiye edilmişti ondan bahsetmıstım ama...
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Hocam bende sırf netflix muhabbetine şu cihazı tercih edemiyorum tek sebebi bu. Bahsettiğiniz firestick yunanistanda 35 euro demişsiniz neresinde bu fiyatta acaba oradaki arkadaşlarıma aldırabilirim..
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt
    Hiç uğraşma ve 40$'lık bir ürüne ( 1080p modelinden bahsediyorum ) çok para verme.

Amazon Fire TV konu başlığını ve ikinci el konu başlığını sürekli takip et.

Ben 2 hafta önce HD modelinin sıfırını 250 TL'ye aldım birinden.Geçen hafta da ikinci el'i satıldı bu fiyata.Konu başlıklarını takip et , muhakkak denk gelecektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 6 Ağustos 2019; 16:37:51 >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam takipteyiz, şahsen benim de 4k takıntım yok hatta 4k görüntü verebilecek cihazimda yok. maksat iyi görüntü alalım sadece..

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.