Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balistik81

Ununtu, coreelec sistemlerinde ne işleri yapılıyor? Bilmediğimden soruyorum :)
    ubuntu windows10 gibi düşün linux uzantısı, kullanımı nerdeyse windows kadar kolay.

coreelec kodi uzantısı, kodi nin işletim sistemi olduğunu düşün. tüm özellikleri, çevre etkenlerden etkilenmeden yağ gibi yapıyor, androidin izin vermediği netfilix 1080p sağlıyor, atmosu dts:x i sağlıyor, tam hdr 10 ve 4k imkanı sağlıyor. android üzerindeki kodi bu kadar özellğie izin vermez. blueray film izliyorsan hdr destekli ekranın varsa AVR varsa android bunun için uygun değil, bir çok kısıtlamalar barındıryor.
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Şuanda GT Mini-A kullanıyorum televizyonum 1080p desteklediği için ve işin açığı 1080p yeterli bir çözünürlükte geldiği için bana şuanda fazlası ile yetiyor siz baya profesyonel olarak takip ediyorsunuz verdiğiniz bilgiler içinde teşekkür ederim.

Birde bahsettiğiniz cihaz içinde bir android işlteim sistemi ile geliyormu yoksa işletim sistemi olmadan mı satılıyor?

İşletim sistemi yoksa eğer siz android kurabiliyorumusunuz ?
  • Inrl kullanıcısına yanıt
    pro değilim, meraklıyım ve araştırmayı seviyorum, bilgi paylaşınca güzel rica ederim.

şu an kampanyadaki cihaz sd kart ile geliyor ve kart içinde coreelec (kodi) var. dilediğiniz işletim sistemini odroid-n2 forum sitesinden indirir kurarsınız. Android 9 Pie, LineageOS-16.0 (ATV rom) gibi, sitesinde başka Android rom'larda mevcut.

eMMC alınırsa ki öneririm, hazır yüklü android ve ubuntu eMMCler var. veya odroid-n2 forum sitesinden dilediğiniz sistemi bilgisayarınıza indirip, eMMC ye veya sd karta bilgisayarınızdan yükleye bilirsiniz.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fpotur kullanıcısına yanıt
    İyi günler
    Maalesef öyle bir hediye görmedim alırken sipariş bilgilerinde. Kendileri extra kutuya koyuyorlarsa bilmiyorum.

• Selamlar, geçen hafta Banggod dan sipariş vermiştim ancak bugün email geldi, gümrükte yaşanan sıkıntı nedeniyle ürünü gönderemiyorlarmış, para iadesi istermisiniz yazmışlar ancak sorun china gümrüğünde mi çıktı anlamadım, stokta da yokmuş bu ürün artık ? Bende iade istedim paramı, bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu bu sitede?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corgu -- 2 Eylül 2019; 12:9:16 >
  • corgu C kullanıcısına yanıt
    Üzücü bir durum

İptv izlemek ve torrent indirmek icin tavsiye eder misiniz?

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    Ben pc gibi kullanıyorum, hem iptv için hem torrent için fazlasıyla yeterli, hatta o işler için çok fazla bir cihaz.

coreELEC le neler yapabilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=-MZ-hrD9hYU

Android TV ile neler yapabilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=bNKp7e5ilhA

Normal Android ile neler yapabilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=tEzbyz6LW3A&feature=youtu.be&t=299

umarım bu videolar size biraz da olsa yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 3 Eylül 2019; 0:55:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

https://ameridroid.com/collections/new/products/odroid-n2-coreelec-edition?variant=29474050408482

adaptör, kasa, sd kart dahil 77$ + 13-15$ kargo :(

10 gün önce sadece SBC kartı 82$ +10$ kargo ya aldım yolda :((

şansıma ... :D

king i ezer, kaçırmayın bu fiyatı...
    fiyat iyi de vergi ne kadar gelir acaba, ötv de eklenirse fena...
  • niyatovic kullanıcısına yanıt
    Programlama kiti deriz 18 ile yirtariz gibi

şimdiye kadar 4 ürün aldım, %18 den fazla ödemedim 95 ile 125 arası vergi ödedim.

bu android box olmadığı için başka vergi almıyorlar

son aldığım yolda yarın öbürgün ptt de vergi belli olur yazarım tekrar
    odroid-n2 82$+10$ nakliye= 92$ için gümrük maliyeti.

KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro
    teşekkürler, gelince deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  • corgu C kullanıcısına yanıt
    hangı lınktekı urunu almıstınız ?
    Bu cihaz hakkında:Bu işten anlamayan birisi olarak kullanabilir mıyız.Cihazdan alırsam nasıl kurulum yapacağım.?Türkiyede satışı yapılıyor herhalde.Bu gibi konularda yardımınız olurmu acaba.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beelink geldi sonunda, bağlantılarını yaptım, inceleme videosuna başladım

KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro

• Türkiyede satılmıyor, şimdilik en uygun fiyatlı ve kargo masraflı satış yeri ameridroid, oradan almanızı tavsiye ederim. coreelec versiyonu adaptör kasa ve sd kar hediyele 77 dolar. siz alın her türlü desteği yapacağım, sıkıntı yaşamazsınız.

çok kısa bir alışkanlık süresi yeterli olur.
  • Eyvallah.Merak ettim kumanda varmı.?emmc kart varmı bunun içinde yoksa ayrımı satılıyor.

Türkiyede var fakat pahalı her halde.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.