Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

o paraya araba alıyoz be baba :)

Şaka bir yana eskiden 1000€ ve üstüne aldığımız şeyleri düşününce ne zenginmişiz diye düşünmeden edemiyorum. TL'nin bu değer kaybıyla bu tarz cihazlar hayal bile değil artık :)

Bu yurt dışı fiyatı, üzerine bizim vergiler de eklenince iki Oppo parasına yakın olur.

İtibardan tasarruf eden hep vatandaş oluyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı gören Oppo'yu Opel ile karıştırır büyük olasılıkla

• Blu-Ray'ler yeni çıkmışken Oppo'nun DVD Player'ları için "Sıradan Blu-Ray player'lardan daha iyi görüntü veriyor." diyorlardı. "Sıradan" dedikleri de Vestel değil, Sony, Panasonic, Sharp gibi markalar.
    Eğer abartmıyorlarsa 4K Dolby Vision bir filmde vereceği performans muhteşem olmalı.

Edit: Konuyu Zidoo başlığı yerine yanlışlıkla buraya açmışım. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 5 Eylül 2021; 12:59:52 >
  • The Electro-Man kullanıcısına yanıt

Şüphelenmedim değil, Oppo mevzusu genelde zidoocu tayfanın ilgi alanı. :D

Zidoo kullandım, neden bu kadar para verildiğini hala anlamış değilim, s922x SoC'lar CoreElec ile harika iş çıkarıyor. DV hariç, zidoo'ya DV desteği geldi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GuGuuuK

Şüphelenmedim değil, Oppo mevzusu genelde zidoocu tayfanın ilgi alanı. :D

Zidoo kullandım, neden bu kadar para verildiğini hala anlamış değilim, s922x SoC'lar CoreElec ile harika iş çıkarıyor. DV hariç, zidoo'ya DV desteği geldi mi?

Kur düşükken 1700 lira civarı verdim. Android yetenekleri kısıtlı bir cihaz ama Blu-Ray MKV'lerini ve Remux'larını oynatmak konusunda çok başarılı, benim de aradığım buydu zaten.(Diğer Android özellikler kullandığım TV'de var.) Dolby Atmos, DTS-X gibi ses formatlarını da sorunsuz bir şekilde destekliyor.

Dolby Vision bir kaç ay öncesine kadar sorunlu çalışıyordu, sonradan gelen güncellemelerle birlikte sorunsuz izlemekteyim.

Cihazda USB Audio özelliği de var, bu yüzden müzik sistemim ve sinema sistemim için iki farklı Zidoo aldım.(Farklı odalardalar.) USB'den DAC'a bağlayıp sorunsuz bir şekilde flac dinliyorum.

Kafaya koyduğum ilk cihaz Nvidia Shield idi ama görüntü kalitesi açısından Zidoo daha çok tercih edildiği için Zidoo'yu seçtim. Çok da memnunum. Tabii imkânım olsaydı linkteki Oppo'yu tercih ederdim. :)

KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro

• GT KING pro da , ush hdd den(1tb) yüksek bitraite sahip 4k hvec bluray ve remuxlar takılmadan . donmadan izlenebiliyormu

4k blurayları direkt açıyormu

alt yazı problemi var mı

görüntü kalitesi zidoo z9x ve nvidia shield pro ya göre nasıl

amacım , sadece usb hdd den b4k hdr li yüksek bitraitli filmleri güzel bir görüntü ile izlemek

• Merhabalar, GT King aldım aksam kurulumunu yapacağım. Açıkcası çok fazla bilgim yada cihazdan forumda yazılanlar gibi pc vs. tarzında pro modda beklentilerim yok. IPTV (belgesel maç normal ulusal yayın) ve browser kullanımı suanki amacım. LG tv var ve netflix youtube 4k ihtiyacımı ordan karşılıyorum.

Sizlere sorum, eşimle de kullanacağım için (kendisinin teknolojiyle arası çok iyi değil ve en basit olanı en iyisi :) ) bu ihtiyaçlarımı hangi uygulamalarla karşılayablirim, atv rom gereklimi yoksa geldiği hali işimizi görürmü

Hepinize teşekkürler

• cuneyt4r C kullanıcısına yanıt
    Bence şuanki hali gayet iyidir, iptv için android ücretli tivimate iyi fakat biraz pahalıdır, ücretsiz playerlar mevcut, özelden sorarsanız tam olarak ne istediğinizi yardımcı olmaya çalışırım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar Beelink GT king pro cihazı kullanıyorum..sadece maçlarda açıyorum ve stbemu pro kullanıyorum fakat donmalar ve takılmalar yaşıyorum..server kaynaklı değil bence çünkü onlarca server deniyorum hepsinde aynı sorunu yaşıyorum..net hızım 12 ila 16 mbps civarında yeteceğini sanıyorum..cihazın üzerinde en güncel yazılım mevcut..geriye ya stbemu veya cihaz ayarları kalıyor..bu konuda yardımcı olursanız memnun olacağım..zira çok sıkmaya başladı...

KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihat çapa -- 26 Kasım 2021; 12:26:42 >

• Merhaba, maç zamanı tüm ısslerde belli yoğunluk olduğundan 12 mb civarı net yeterli olmayabilir zaten ,ya vpn ile deneyin yada net hızınızı yükseltin derim

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

tavsiye edeceğiniz güzel bir vpn varmı arkadaşım..denemek isterim

• Ücretsiz vpn deneyin ama yeterli olmayabilir; ücretli olanlardan bildiğim speedify ve surfshark var ama onlarda biraz pahalı gibi, Telegramda ortak alım grupları var diye biliyorum

• Ürün hepsiburada.comda 3.069 tl.olmuş bu kadar para ver Netflixi full hd izliyeme,onudasıkıcı corelec gibi sıkıcı yazılımı sd karta yazarak olabiliyor ama ikide bir cihazı aç kapa çok sıkıcı oıluyor..Birde bu cihazın pil kapağını bir türlü açamadım acaba siz nasıl yaptınız arka kapağını ok yönünde itiyorum ama banamısın demiyor yapışmış sanki..

• Bu cihazın pil kapağımı varmış, neden çıkaracaksınız?

• Selam arkadaşlar, bu cihazın SB9X SN koduyla başlayanı var, ALVATECH ROM kurdum, fakat cihaz kendini resetleyip durmaya başladı 4-5 dk, bazen 30-40 saniye aralıklarla, takılıyor bir anda ve resetliyor kendini. Dedim herhalde ROM ile alakalı, başka 2-3 farklı ROM flashladım, hepsinde benzer problemler oldu, orjinal firmware kuramıyoreum, çünkü Beelink websitesinde tüm firmware linkleri cortlamış, ne yapabilirim? Benzer problem yaşayan oldu mu?

• tadanyz kullanıcısına yanıt

Bu cihazın destek forumu bile sık sık kapanıyor forumda stock rom dahil pek çok yazılım linkleri çalışmıyor acaba bu custom romu nasıl yüklediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06ensar

Bu cihazın destek forumu bile sık sık kapanıyor forumda stock rom dahil pek çok yazılım linkleri çalışmıyor acaba bu custom romu nasıl yüklediniz?

Link vermeyeyim hocam, fakat freaktab adlı sitede alternatif ROMlar mevcut, en güncel olanı slimbox sanırım. Fakat cihazınız düzgün çalışıyorsa hiç bulaşmayın derim.

• tadanyz kullanıcısına yanıt

tamam teşekkürlerde custom romun nasıl yükleneceğine dair türkçe anlatıma rastlamadım cihazı ilk aldığımda uğraşıp atv rom bile atmışlığım olmuştu ama şimdi unuttum mevcut forumdada nasıl yapılacağına dair mesajlar konular yok olup gitmiş burada da anlatanı ya ben bulamadım yada yok

• Pro cihaza Bluetooth üzerinden aynı anda 2 çift tws kulaklık bağlayabilirimiyiz ? Yada TV için 2 tws kulaklık destekleyen bildiğiniz transmitter varmı ?

• Merhabalar
    King mi Amazon Cube mu Tavsiye edersiniz?
    Kullanım amacı
    Online dizi
    Excell - pdf - telegram
    Sosyal medya
    YouTube

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.