Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feza63

OTA ile 918PO güncelleme yaptim, wifi sorunu halen mevcut.

Alıntıları Göster

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. wifi sorunu yazılımsal bir sorun değil, teknik sorun. güncelleme sonrası cihaz performansında her hangi bir değişiklik oldu mu?

• Ya arkadaşlar ben cihazı aldım şimdi açtım.bu mini kumandanin power tuşuna bastım corelec ekran geldi çıkamıyorum.Bi yardımcı olun kafayı yedirdi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandan hafıza kartını çıkart tekrar başlatın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mstf48 M kullanıcısına yanıt

Cihazı çıkarttım taktım düzeldi.Bu kart takılı kalması gerekiyormu.Android box tecrübem yok.Kurulum için birşey yapacakmiyim.Bi yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar🙏

• KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro
    İlk actigimda beelink yazısı ve logosu renkli geliyordu şimdi siyah beyaz aciliyor ne oldu anladım😏

• frmdost F kullanıcısına yanıt
    Hafıza kartı ile corelec yazılımı ile açılır çıkardığınızda işletim sistemi normale döner rahatlıkla kullanabilirsiniz

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Bu ekran açılışta sizdede siyah ekran mi açılıyor?

Hayır normal açılıyor, sizde ilk açılıştan sonra düzeliyor mu?

• dionysos66 kullanıcısına yanıt
    Bende böyle siyah ekran açılıyor ne yapmak lazım sikintimi var acaba cihazda?

• barylu B kullanıcısına yanıt

cihazi genelde iptv icin kullandigimdan dolayi performansi icin birsey diyemem.

SMS onayı almadığım özel mesajları görüp yanıtlayamıyorum. Sakıncası yoksa buraya yazabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Electro-Man -- 13 Mayıs 2021; 10:0:18 >
  • Forum dışından destek aldım sağolun.Yazan yazmayan herkese teşekkür ederim.3 gün bekledim kimse bı cevap yazmadı.

• Arkadaslar selamlar , son 1 haftadır youtube olsun , blutv olsun vs. her uygulamada ekran ara sıra kafasına gore 1 saniyeligine anlık siyah olup gidip geliyor hemen.Cihazi fazla kullaniyorumdur havalar da isindi ondandir dedim ama bugun daha yeni actim simdi izlerken yine yapiyor.Problem ne olabilir sizce? Canım sıkıldı biraz.Hicbisey de yapmadim yani ne guncelleme vs. aldigimdan beri titizlikle kullaniyorum herhangi bi yerini kurcalamadim

• American Psycho kullanıcısına yanıt
    Görüntü gidip gelmesimi yoksa cihaz kapanması mı?
    Görüntü ise ekran ayarlarını kontrol edin bi uyumsuzluk olursa gidip gelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: dionysos66

Görüntü gidip gelmesimi yoksa cihaz kapanması mı?
    Görüntü ise ekran ayarlarını kontrol edin bi uyumsuzluk olursa gidip gelir...

Evet hocam goruntu gidip geliyor 1 saniyeligine , daha onceden yoktu.Tesekkur ederim bi bakayim ekran ayarlarina

• quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Evet hocam goruntu gidip geliyor 1 saniyeligine , daha onceden yoktu.Tesekkur ederim bi bakayim ekran ayarlarina

Alıntıları Göster

Hocam cok tesekkurler , ekran ayarlarinda hd to sd yi off a getirdim sanirim ise yaradi ekran gidip gelmiyor 2 gundur sukur.Son birsey daha var ben cihazi mouse la kullaniyorum da mouse bazen bug a giriyor gibi ekranda donarak ilerliyor yani gecikmeli ilerliyor ve bi kere basladi mi cihazi kapatip acana kadar devam ediyor bu sorun.Isı yı kontrol ediyorum ısınmamıs , ram e bakiyorum sadece 1 gb i kullaniliyo daha 3 gb yeri var.Oylr islemciyi yoracak birsey de yapmiyorum.Mouse imleci neden oyle ara sira donmaya basliyor anlamadim cozemedim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 21 Mayıs 2021; 13:40:32 >

Farenin pilini kontrol ettiniz mi, bazen pil yüzünden saçmaladığı oluyor.

Birde usb portuna takılı diğer cihazlarla çakışma yapa bilir.

Tüm portları boşaltıp deneyin, Farenin usb portunu değiştirmeyi deneyin. Otg portu varsa o portu deneyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GuGuuuK -- 21 Mayıs 2021; 14:36:35 >
    Guguuuk arkadaşında dediği gibi mouse pil kontrolü birde mouse kullandığınız yüzey önemli

• Değerli arkadaşlar Beelink King ile İPTV üzerinden canlı yayın veya dizi vs izlerken arka planda bildirim sesi ile beraber yayın kesiliyor uygulamaya dönüyor cihaz bunun nedeni nedir tüm uygulama bildirimlerini kapattım deli olacam çok sıklıkla bunu yapıyor arka planda devreye girip yayını kesen nedir acaba başına gelen oldu mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altay adımlı -- 22 Mayıs 2021; 18:19:39 >
  • altay adımlı A kullanıcısına yanıt
    Bildirim geliyor derken hangi programın olduğu üst bardan belli olmuyormu? Google bidirimleri olabilir, youtube abonelik bildirimleri olabilir

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.