Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube vs hepsini kapattım örneğin DuplexPlay den canlı bir kanalı izliyorum yayın bir anda kesiliyor ve DuplexPlay ana ekrana gidiyor bu arada bildirim sesi geliyor . Ama aynısı MKiptv de olmadı bildirim sesi geldi ama yayın kesilmeden devam etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altay adımlı -- 22 Mayıs 2021; 19:5:42 >
  • altay adımlı A kullanıcısına yanıt
    İlginç çünkü bende duplex kullanıyorum ve hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım
  • Arkadaşlar Beelink GT-King Android cihazı uzun süredir takip ediyorum.tek bir sorum var

genellikle iptv kullanacağım benim için önemli olan ekran görüntü kalitesi canlılığı

görüntü iyimi çok iyimi idare eder mi

bunu öğrenmek istiyorum

• o.yalbuz kullanıcısına yanıt

s922x çipinin sana verecekleri.

Ortalama 2000Mhz'de çalışan CPU, Ortalama 850-900Mhz'de çalışan GPU

Bu fiyatlara alabileceğin en iyi resim ve akıcılık performansı alırsın.

s905x4 bile bu çipin yanında oyuncak gibi bişi. Yok gibi değil direk oyuncak kalır. :)

• yorumunuz için teşekkür ederim

• GuGuuuK ustam birşey daha sormak istiyorum Beelink GT-King Pro ile Beelink GT-King Arasında bariz yada önemli olacak fark varmı

Tek fark ses sisteminin, dolby atmos v.s. gibi pro da çeşitlilik arz etmesi
  • dionysos66 kullanıcısına yanıt

+ 

Ek olarak, çok kanallı Film yada Müzik sistemin varsa ve aradaki fiyat farkı önemsizse pro olanı tercih edebilirsiniz.

Ben tüm bunlara sahibim ama ben tercih etmem, F/P'den şaşmam.

• GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Doğru tamamlama teşekkürler

Gerçekten görüntü ve hız premium

• quote:

Orijinalden alıntı: o.yalbuz

Arkadaşlar Beelink GT-King Android cihazı uzun süredir takip ediyorum.tek bir sorum var

genellikle iptv kullanacağım benim için önemli olan ekran görüntü kalitesi canlılığı

bunu öğrenmek istiyorum

Çözdüm çok şükür üst barda 4 tane indirlmiş ama kurulumu yapılmamış yani yarım kalan görevler varmış o bekleyen işler sürekli uyarı yolluyormuş hepsini kaldırınca sorun çözüldü

• altay adımlı A kullanıcısına yanıt
  • merhaba arkadaslar dun guncelleme yapım dedim gelmis lakin hatalı imis cunku kapandı acıldı inst yapıyordu goruntu gitti sonra gelmedi beelink te acıklama yapmıs ozur dileriz falan diye ama geri donduremedim yardımcı olabilir misiniz hard reset yapptım fabrika ayarları cache partition da yaptım yok acılmıyor

• stillaa kullanıcısına yanıt
    Beelink yaptığı özürde cihaz durumu hakkında bilgi vermemişmi?
  • stillaa kullanıcısına yanıt

Beelink ya da satıcı kimse iletişim kurup cihaza online bağlanıp çözsünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: o.yalbuz

Arkadaşlar Beelink GT-King Android cihazı uzun süredir takip ediyorum.tek bir sorum var

bunu öğrenmek istiyorum

İp tv için alacaksan cihaz kadar ip tv yi aldığın server de önemli. Eğer server'in iyiyse birde kaliteli bir player kurduysan çok güzel görüntüler alırsın. Tabi internetin de iyi olacak

• Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Beelink özür dilemiş derken güncelleme dosyası cihazı brick edebilir mi? Yoksa bireysel cihaz arızasımıdır sizce?
  • maxser internet hızım 32mps hızım var hiç sıkıntım olmuyor daha önce enigma2 cihazım vardı çok hantal ve seri değil görüntüde iyi değildi kısmetse yakın zamnda alacağım siteleri takip ediyorum

• arkadaşlar bu cihazı beelink king pro ile kıyaslarmısınız

Magicsee N6 Plus Full Android 9 TV Box

• maxser M kullanıcısına yanıt
    Doğru tespit hepsi biribiri ile bağlantılı
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.