Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suazo

ben de king pro ma bugün kavuştum.yeni versiyon sanırım.kasanın kenarında wifi 6 yazıyor.air mouse blutooth üzerinden sıkıntısız çok iyi çalışıyor.kasadaki gereksiz rs232 portunu kaldırmışlar.yerine spdif optik ses çıkışı koymuşlar.cihaz fırtına gibi maşallah.

hayirli olsun iyi günlerde kullanin.

eski versiyonu satip, yeni versiyonu SPDIF ses cikisi ve wifi6 dolayi almayi düsünüyorum ama yeni vers. islemcilerinin gücünün düsürtüldügünü yaziyorlar. sizde islemci gücünü kac Ghz gösteriyor?

• feza63 F kullanıcısına yanıt

Linke tıkladığımda boş bir OneDrive sayfası açılıyor. Acaba gözden kaçırdığım başka birşeymi var?

• saayfa bende aciliyor GT kingpro 2.1.7.1 – OneDrive (sharepoint.com)

yada buradan güncel yazilim ile birlikte indirin Beelink Forum (bee-link.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feza63 -- 14 Nisan 2021; 13:31:55 >

• feza63 F kullanıcısına yanıt
    KRAL GELDİ  !!!  BeeLink  GT KING   ve  GT KING pro
  • @suazo tesekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Cevap icin tesekkur ederim hocam.Cihazim sistem boştayken 32-35 derecelerde geziyor :D Bosta 22 derece goren arkadaslarimiz vardi burda ,o sicaklik degerlerini yakalamak icin yapmamiz gereken birsey var mi? Yuk altindayken de(pubg oynarken) yarim saat sonunda 46 gordum en fazla .Sizin cihaziniz sistem boştayken sıcaklık kac derecelerde geziyor hocam? bostayken 32-35 normal mi?

DDR4 ram lerde ısı kontrol özelliği var.

Beklerken 32-35 dereceler normal de asıl aşırı yük altındaki sıcaklık önemli.

80 derecelerden sonra dikkatli olmak gerekiyor.

Kutunu havalandırma kanallarını açık tutmak gerekiyor.

Kutunun yanlarına havalandırma delikleri açılması ısıyı 10-15 derece düşürür.

Kutunun kozmetik görüntüsünü bozar.

Diğer bir alternatif termal macun kullanmak.

Bu tedbirleri aşırı ısınma durumunda düşünmek gerekir.

• Selam arkadaşlar dün Beelink gt King aldım ip tv kurulu kablo ile bağladım.sorunum görüntü akında sorun görüyorum donma demiyim ama saniyelik takılma ve çözülme oluyor buda akışta göze batacak bir sorun gibi yansıyor.cihaz wifi6 olandan ayarlara bakmadım anlamam pek ne yapmam lazım acaba nasıl çözülür bu internet hızım 50 bit minimum 35 alıyorum

• altay adımlı A kullanıcısına yanıt
    Taktığınız tv görüntü ayarlarına uygunmu, cihaz ekran modundan bi kontrol edin derim, internet hızı iyiyse ekran çözünürlük ayarsızlığı gibi gözüküyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ayarlar konusunda yardıcı olabilirmisiniz bu konuda bilgim yok nasıl yapmam lazım.

TV LG65SM8000PLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altay adımlı -- 26 Nisan 2021; 20:35:30 >
  • suazo S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun aynı cihazdan bende aldım mouse dediğiniz gibi bende de wifi6 vs. yalnız ben görüntü çok net olmasına rahmen dikkatli bakınca donma takılma değilde çok hafif anlık tutulma sonrası saniye içinde normalden hızlı bir akış ile açılma oluyor Internetim 50 mbit 37 den aşağı almıyor cihaz kablolu görüntü ayarları nasıl olmalı yadımcı olabilirmisiniz.

• Arkadaşlar bir sorunum daha var dizi izlerken bir süre sonra dizi başa dönüyor arka planda bir sinyal sesi geliyor çözemedim bu cihazı ben

•  BeeLink GT KING ve GT KING pro...Güncelleme yapan var mı?

• suazo S kullanıcısına yanıt

Merhaba siz cihazı nerden aldiniz.Wifi 6 modelinde rs232 portunu kaldirdiklarini yazmışsınız.Suan bu cihazı yurt içi satan 2 yada 3 firma var.Linkini atamadım şuan trendyolda 1745 TL olan saticiya sordum cihazın 2021 model wifi 6 olduğunu söyledi ama rs232 portu mevcut.Kafak karıştı sipariş veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frmdost -- 9 Mayıs 2021; 23:55:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barylu

BeeLink GT KING ve GT KING pro...Güncelleme yapan var mı?

OTA ile 918PO güncelleme yaptim, wifi sorunu halen mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: frmdost

Merhaba siz cihazı nerden aldiniz.Wifi 6 modelinde rs232 portunu kaldirdiklarini yazmışsınız.Suan bu cihazı yurt içi satan 2 yada 3 firma var.Linkini atamadım şuan trendyolda 1745 TL olan saticiya sordum cihazın 2021 model wifi 6 olduğunu söyledi ama rs232 portu mevcut.Kafak karıştı sipariş veremedim.

yeni modellerde Spdif mevcut, eski modellerde RS232 portu mevcut.

• Şuan yurt içi yeni model satan bir yer varmı peki ben baktım hepsi rs232 çıkışlı?

• frmdost F kullanıcısına yanıt

maalesef o konuda bilgim yok

• frmdost F kullanıcısına yanıt
    Bu cihazı yurt içi bayisi gibi satan biryer zor bulursunuz, adam çinden getiriyor üstüne bütün vergileri üstüne koyarak satar, tavsiyem; banggood dan kendiniz almanızdır

• dionysos66 kullanıcısına yanıt

Evet yurt dışı cihazı olduğunu biliyorum.Piyasada satanda fazla olmadığı için eski versiyonu almak istemiyorum.O yüzden yurt içi alan arkadaşlardan yardım istedim.2021 wifi 6 modelini yurt içi alanlar nerden aldı acaba?

• Ben 2 ay önce gg üzerinden beelink gt king aldım. Rs232 portu yok. Stormrain2 hesabından.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.