Şimdi Ara

Kpss Kitapları Fiyatlar Yanıyorrrrr 1 TL!!!!!!!(KitapSeç) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
5
Favori
16.694
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim siparişi kargoya vermişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitenin ciğerini sökmüşsünüz...site patlamış girilmiyor
  • Sizlerde saolun arkadaşlar inşallah emeğimizin karşılığını fazlasıyla alırız.

Bu arada site tekrar aktif arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaronBaghdass

Arkadaşlar Rehberlik ve Psikolojik Danışma lisans düzeyi icin icin kpssye gireceğim. Cok mu abartılı bir sipariş listesi acaba?
    Hocam merhaba. Ben de pdr'den gireceğim bu yıl. Listenizi görünce şunu söylemek istedim, aldığınız öabt kitabı 272 sayfa imiş. 272 sayfaya hiçbir şey sığdıramazlar. Ha kitap çok ucuz az bir şey faydalansam yeter diyorsanız olabilir ama bu kitap sizi öabt'ye tam anlamı ile hazırlamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam listede vatandaşlık kitabı gördüm... Eğer kitap 2018 kitabı ise çöp oldu o kitaplar cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik ... Vatandaşlık dışında diğer hepsini alabilirsin ama vatandaşlık güncel olmalı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • john ciga J kullanıcısına yanıt
    Merhabalar cok teşekkür ederim değerli yorumunuz icin,
    Acıkcası fiyat uygun geldiği icin aldım, tam anlamı ile sadece bu kitaplar ile hazırlanmayacağım, bu kitabı elimde ders notu olarak geciririm diye düşünüyorum
    Peki diğer kitaplar icin yorumlarınız nelerdir? Sizce cok fazla gereksiz mi

• Meyerovitch kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, uyarınız cok iyi oldu. Sadece 1tllik bir kitap eklemişim iyi ki. Peki diğerlerinin illa güncel olması gerekli midir sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: BaronBaghdass

Merhabalar cok teşekkür ederim değerli yorumunuz icin,
    Acıkcası fiyat uygun geldiği icin aldım, tam anlamı ile sadece bu kitaplar ile hazırlanmayacağım, bu kitabı elimde ders notu olarak geciririm diye düşünüyorum
    Peki diğer kitaplar icin yorumlarınız nelerdir? Sizce cok fazla gereksiz mi
    Üstte bir arkadaşın dediği gibi vatandaşlık dersi de gereksiz güncelliği sebebi ile ama o dersten zaten pek bir şey almamışsınız. Onun dışındaki kitaplar da gereksiz değil bence çünkü diğer derslerde müfredat değişimi gibi bir sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır hocam , ben 2018 kpss ye 2014 2016 kitapları ile hazırlandım... Vatandaşlık güncel olmalı geri kalan hepsi güncel olmasa da olur...örnek verim Lozan Antlaşması'nın maddeleri 100 yıldır ayni tarih eski olsa nolacak Sanki maddeler mı değişti ... Eski olsun dedi İsem 2014'ten de eski olmasın ... 2014 öncesi kitaplar daha yüzeysel genel kültür için ...

• Supertecnik S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• dgkn7 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, cümleten hayırlı olsun.

• arkadaşlar merhaba, arkadaşım için kpss lisans seti aldım ama arkadaşım ortaöğretim-önlisans sizce bir sıkınıtısı olur mu? yani çok fark ediyor mu lisans ile önlisans
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Lisans ile hazirlansin tüm müfredat aynı ... Lisans biraz daha ağır başka fark yok .. eğer ki temeli varsa lisans seti ile hazırlanması tam isabet olur ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Meyerovitch

Lisans ile hazirlansin tüm müfredat aynı ... Lisans biraz daha ağır başka fark yok .. eğer ki temeli varsa lisans seti ile hazırlanması tam isabet olur ..
    hocam teşekkür ederim, pek temeli yok doğrusu, yani ilk defa adama akıllı kpssye çalışıcak, sizce sıkıntı olur mu?
    Hiç sıkıntı olmaz müfredat a'dan z'ye aynı çalışabilir sorun olmaz ...ama vatandaşlık güncel kitap alsın 2019 basım ... Sakın 2018 basım kitaplardan vatandaşlık çalışmasın...

• ya bu yeni basım kısmı tamamnen hikaye sadece anayasa değişti onun için yeni kitap alabilirsiniz onun dışında herşey aynı gidin yeni sorubankası alın ama konu anlatımda hele matematik türkçe tarih falan gerek yok
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugberkk -- 6 Ağustos 2019; 9:15:57 >
    Hangisini veya hangilerini aldınız acaba paylaşır mısınız?

• KPSS birincisi mülakattan geçemeyince baktılar kitap falan bir işe yaramıyor düşürelim şunların fiyatlarını 1 TL ye demişlerdir
  • Dün verdik siparişi hala "faturalanıyor" kargolanan yok
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.