Şimdi Ara

KPSS hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi ben yabancı dil/edebiyat odaklı bir bölüm okuyorum burdan mezun olduğumu yada 2yıl okuyup önlisans alarak terk ettiğimi varsayarsak hangi kpss sınavına girip bir pozisyon bulma şansım var?
    matematiğim oldukça kötüdür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 4 yıllık bölüm okurken terk edip 2 yıllık diploması alırsan o bölümsüz önlisans olur. o da kpss önlisansata 3001 yqani düz memur herkesin girebildiği kadrolardır. 93-92 den aşağı kapatmaz pek. en iyi ihtimalle iyi kadro gelirse 89 ları vs. görebilir. bu kadar puan yapabilirm dersen başvur ama çok mantıksızç. onun yerine 4 yıllığı bitirip bölümünden atanmaya bak. ya da açıktan 2 yıllık bişe oku bölümün olsun önlisansta
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hocam bana iki ihtimalide söyleseniz iyi olurdu.
    Benim amacım zaten bölümü bitirmek ama önüme büyük engel koyuyor hocalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Şubat 2020; 20:16:1 >
  • iki ihtimali de derken? söyledim zaten bölümsüz önlisans olur o diploma. sonra 4 yıllığa vs tamamlayamazsın ve de kpss önlisans girip 3001 kadrolarına tercih verebilirsin sadece.
  • dodofran D kullanıcısına yanıt
    yani lisans mezunu olma senaryosunuda hesaba katarak söyleseniz iyi olurdu.
    Önlisans benim için ikinci plan eğer mezun olamazsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Şubat 2020; 21:52:20 >
  • lisanstan mezun olduğun anda önlisans veya lise kpss şansın biter. sadece lisanstan girebilirisn. bölümüne göre değişir atanma işi. açılan kadrolara netten bakabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.