Şimdi Ara

KPSS 50 OLAN AMA 94 PUANLI GİBİ MERKEZ BANKASI MÜLAKATINA GİRMEYE HAK KAZANAN BİR ARKADAŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
11.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meteor atanman için tebrikler ve ayrıca helal sana.
  • quote:

Orjinalden alıntı: METEOR2005

2004te 53 almıs arkadasım hem o zaman evli degilmis kizlik soyadı var daha hakkında öğrenmek istediğin bisey varsa sana e-mail adresinide veriyim :)

ya meteor kızla mesajlaştım dedin anlatsana şunun içeriğini çatlatma insanı
  • @METEOR2005

memurlar.net'e giriyorsan devamlı (tam hatırlamıyorum ama Ziraat Bankası Müf. olabilir sanırım) çok ilginç bir olay daha böyle ortaya çıkartılmıştı.
    Listede belki 1000 kişi vardı ama sırayla T.C. kimlik nolarından aldıkları puanları ortaya çıkartmışlardır.
    Bunun üzerine hemen Web Sitesinden listeyi kaldırmışlar olayı ört bas etmişlerdi.
    Dediğin gibi inanılmaz olaylar oluyor.

Esas şok edici bu listede bir tanede lise mezunumu ne biri vardı
  • bizde oturup ders çalışıp Allaha dua edelim...ya kafayi yicem ders çalışasım gelmiyo bıktım ya..PTT ye de yerleşemedim. En küçük puan 81 ..Yani açıklanan artık herşeyden şüpheliyim.

ben böyle sistemin

bana kalsa hiç işim olmaz memurluk bilmemne özel sektörde şansımı denerim ama ailem işte

• meteor tebrik ederim kardeş.
    yeni işin hayırlı uğurlu olsun
  • arkadaslar saolun. evet kızla ben be bigmind arkasımız mesajlaştık. memurlar.net formunda ama ne yazık ki benim ve arkadasımın mailleri dahil silinmek üzere forumdan yasaklandık.

mesajların içeriği ise

bize kız dediki ben 2004 yılında kpss sınavında rahatsızlandığım için gercekten sınavımın iyi değildi dedi bende dedi olabilir insanlık hali bayansınız nede olsa dedim. adet döneminize denk gelmistir. ama 2005 A grubu sinavında aldığım puan sitede yayınlananla bana gelen kağıt arasında fark var ben gerekli evrakları merkez bankasına ilettim benim kimlik numarası ile ilgili bir sorunum var dedi. ben de ona madem oyle yanlıs yapıldı da siz neden daha once osym ye muracaat etmediniz diye sordu kendisi bana cevap veremedi. yine ben mb yi anlarım sizin evraklarınız kabul etmiste neden osym su anda aski yonde bir aciıklama geregi hissetmiyor dedim. bu sorumada cevap alamadım. ve sonrasında da malum siteden uzaklastirildim. ve buraya geldik bigmind arkadasımla birlikte daha dogrusu bigmind arkadasımızı ben davet ettim.

• Atama felan beklemiyorum , bekleyenlere kolay gelsin ve başarılar .. ama gerçekten garip bir durum ..

O kadar canım sıkıldıkı ..lanet okudum .. gıcık olurum bu tiplere .. bunun gibiler yüzünden bıraktım bende kamu hizmetini ve şu an ticaretle uğraşıyorum ..

hazmedemiyorum bu tipleri ..

Zaten sınav sonuçlarının listesine baktığımda bu işte en iyi olan Ankara siyasal , ODTÜ ,İstanbul siyasal , Bilkent ve Marmara gibi ünv. mezunu arkadaşlar var ..

Kimseye lafım yok alınmasın ama resmen sırıtıyo orada , bitirdiği ünv. bakınca böyle bir gariplik olduğuda ortada ..

Neyse .. ama kesinlikle peşini bırakmayın arkadaşlar ..

hatta ver kzın cep telini .. topluca kınama mesajı gönderelim ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: METEOR2005

arkadaslar saolun. evet kızla ben be bigmind arkasımız mesajlaştık. memurlar.net formunda ama ne yazık ki benim ve arkadasımın mailleri dahil silinmek üzere forumdan yasaklandık.

mesajların içeriği ise

bize kız dediki ben 2004 yılında kpss sınavında rahatsızlandığım için gercekten sınavımın iyi değildi dedi bende dedi olabilir insanlık hali bayansınız nede olsa dedim. adet döneminize denk gelmistir. ama 2005 A grubu sinavında aldığım puan sitede yayınlananla bana gelen kağıt arasında fark var ben gerekli evrakları merkez bankasına ilettim benim kimlik numarası ile ilgili bir sorunum var dedi. ben de ona madem oyle yanlıs yapıldı da siz neden daha once osym ye muracaat etmediniz diye sordu kendisi bana cevap veremedi. yine ben mb yi anlarım sizin evraklarınız kabul etmiste neden osym su anda aski yonde bir aciıklama geregi hissetmiyor dedim. bu sorumada cevap alamadım. ve sonrasında da malum siteden uzaklastirildim. ve buraya geldik bigmind arkadasımla birlikte daha dogrusu bigmind arkadasımızı ben davet ettim.

O zaman bu MEMURLAR.NET E sitenin yöneticileri de memur herhalde. Salla başı al maaşı ne olacak. Aman bize kızarlar diye hemen uzaklaştırmışlar sizi. Kurallara aykırı bişey mi yaptınız? Hayır. Sırf birileri rahatsız olur da sitenin yöneticilerinin rahat kıçlarını rahatsız eder diye sizi kurban etmişer. Tipik b..tan memur zihniyeti işte. Hepsine

• Bu tarz olaylar artık normal hale geldi, o kadar kişi gördüm ki hiç bir şey bilmeden, hiçbir şey yapmadan çoğumuzun inanılmaz derecede zor dediğimiz yerlere 5dk'da kılıfını uydurarak alındığını görünce artık bana normal geliyor!
  • Benim kayınçom başbakanlıkta danışman olarak görev yapmaktadır.
    2004 yılında düzenlenen kpss sınavına girdim
    sonuçlar açıklandı
    Bu işten sorumlu bakan M.Ali Şahin 90 ve üzerinde puan alan adayların yerleştirmeye tabi tutulacağını basına açıkladı.
    Oysa benim kayınço 85 alanları da yerleştirdiklerini bakanın ağzından duyduğunu söyledi.
    Bu Sınavlar açılma nedeni torpillilerin torpille girmelerini makyajlamaktır.
  • olayın geçtiği malum siteye tekrar üye olarak site yönetiminde banlama hakkında bilgi istedim herzamanki gibi cevap yok.
    olayda adı geçen şahısla ise diğer sitedeki mesajlaşmamızda sadece , ösym nin puanlamadamı hata yaptığını sordum eğer hata yapıp düzeltti ise son puanının M.B sitesindekiyle birebir aynı olup olmadığının cevabını almak istedim.malum yine cevap verilmedi.konuyu herkes gibi forumda dile getirdim ama yine cevap yok.
    sonuç olarak siteden landım.benim gibi bir çok arkadaşımıda banladılar.fakat bunu yasaklanan üyeler linkine geçirmeyerek saklama yoluna gittiler.kimseye hakaret etmedim,kişiğini inciltecek imalarda bulunmadım,küfür ve argo kelime kullanmadım.sonuç malum zaten
    bu konuyu tekrar dile getirdim ama öyleki artık sitede kimse kalmamış kalanlarıda sindirmişler destek alamadım.
    adı geçen şahsın listede olduğu memurluğa sadece ve sadece ingilizce netimin yeterli olmaması nedeniyle başvuramadım.bu olayıda duyunca çıldırdım sonra gelişen sitedeki olaylardan sonra tek bir şey biliyorum
    HEPSİNDEN İĞ-RE-Nİ-YO-RUM

• quote:

Orjinalden alıntı: bigmind

olayın geçtiği malum siteye tekrar üye olarak site yönetiminde banlama hakkında bilgi istedim herzamanki gibi cevap yok.
    olayda adı geçen şahısla ise diğer sitedeki mesajlaşmamızda sadece , ösym nin puanlamadamı hata yaptığını sordum eğer hata yapıp düzeltti ise son puanının M.B sitesindekiyle birebir aynı olup olmadığının cevabını almak istedim.malum yine cevap verilmedi.konuyu herkes gibi forumda dile getirdim ama yine cevap yok.
    sonuç olarak siteden landım.benim gibi bir çok arkadaşımıda banladılar.fakat bunu yasaklanan üyeler linkine geçirmeyerek saklama yoluna gittiler.kimseye hakaret etmedim,kişiğini inciltecek imalarda bulunmadım,küfür ve argo kelime kullanmadım.sonuç malum zaten
    bu konuyu tekrar dile getirdim ama öyleki artık sitede kimse kalmamış kalanlarıda sindirmişler destek alamadım.
    adı geçen şahsın listede olduğu memurluğa sadece ve sadece ingilizce netimin yeterli olmaması nedeniyle başvuramadım.bu olayıda duyunca çıldırdım sonra gelişen sitedeki olaylardan sonra tek bir şey biliyorum
    HEPSİNDEN İĞ-RE-Nİ-YO-RUM

Kardeş bozma kafanı DH forumları hepsinden daha iyi. Memur dediğin adamları zaten hepimiz devlet dairelerinde tanıyoruz. Hepsi öyle değil tabiiki ama çok büyük bir çoğunluğu böyle. Torpille giren, daha sonra yine torpille kendi adamını alıyor ve bu böyle sürüp gidiyor. İş yapmaya gelince yok. akşam 5 olmaya görsün hepsi çıkışta hazır bekler. Mesai saatinde örgü örenden tut, muhabbet gırgır şamata. Gelen vatandaşa arada bi fırça niye muhabbeti bölüyon gibisinden. Gelsin çaylar gitsin çaylar. Akşam 5 olduğu zaman da hadi yallah.

• haklısın arkadaşımda doğruları dile getirdik diye siteden niye banlanıyoruz onu anlamıyorum.
    o sitenin admini memur,bir yarasımı var bilmiyorum ama topic deki tüm yazıları günde 5 dakika online olmasına rağmen siliyor vede yazı yazanları banlıyor.eğer böyle şeylerin olmasını istemiyorsan konuyu tamamen sil birde açıklama yap olsun bitsin.
    bu adam hakkatten sinirlerimi bozdu.neyse fenada olmadı başka bir forumda arkadaşlarla tanıştık.ben olaya bu kadar sağduyulu davranabileceğinizi açıkcası ummuyordum ama yanılmışım.tekrar herkese teşekkür.
  • yukarıda kalsın herkes okusun
    nasıl adalet li olunur ve nasıl kalkınılır. nasıl olur herkes görsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obo@obo -- 14 Mart 2006; 3:09:04 >
  • bigmind aramıza hosgeldin. DH gercekten hem kisilerin cesitliliği ve de daha demokrat yapısıyla daha hos bir yer.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bertaluka

bizde oturup ders çalışıp Allaha dua edelim...ya kafayi yicem ders çalışasım gelmiyo bıktım ya..PTT ye de yerleşemedim. En küçük puan 81 ..Yani açıklanan artık herşeyden şüpheliyim.

ben böyle sistemin

bana kalsa hiç işim olmaz memurluk bilmemne özel sektörde şansımı denerim ama ailem işte

ben de yerleşemedim poanım 80 benim yerleşmem zor ama yine de çok sinirlendim bu torpil olayına

• abi kasmayın kendinizi ya bi kamu kurumuna direk girmek için...ilk önce bi belediyeye memur olarak girin sonra her yıl açılan (ama pek de kimseye söylenmeyen) belediyelerden kamu kurumlarına yatay geçiş için bi torpil bulun ve girin.iyi bi yere iyi maaşla çok iyi çalışma şartlarında girersiniz..tek şart bu iş biraz girintili çıkıntılı bi torpil gerek gene ama kamu kuruluşlarına direk giremezseniz(giremezsiniz) bu şekli bi deneyin..
  • bende gerekli yerlere mail attım arkadaşlar.aslında herkes yazsa çok daha iyi olur
  • ilginize cok tesekkurler Kimse sanmasın ki Türkiye'de duyarlı insan kalmadı bu devlette millete bizim. elbette sahip cıkacağız haksızlıklarada boyun eğmeyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi METEOR2005 -- 14 Mart 2006; 20:40:28 >
  • meteor2005, dökümanların kopyalarını (mb sitesindeki pdf ve ösym nin sitesindeki html) bi yere alıp kopyalasaydın. değişiklik yaparlarsa kanıtlaman için yardımcı olur sana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magnaflux -- 14 Mart 2006; 21:37:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.