Şimdi Ara

KPSS 50 OLAN AMA 94 PUANLI GİBİ MERKEZ BANKASI MÜLAKATINA GİRMEYE HAK KAZANAN BİR ARKADAŞ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
1
Favori
11.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yabancı dilde 2005'te 21, 2004'te 16 doğrusu var. Bankanın listesinde 49 yazıyo İkisini toplayıp 12'de bizden olsun demişler herhalde

Bunların sülalesine
  • Emin Çölaşana yazın.

Bildiğiniz başka yazarlar varsa Türkiye ayağa kalkar.

Klasik bir AKP kadrolaşmasıyla karşı karşıyayız arkadaşlar...

www.kemalabi.com
  • ŞOK ŞOK ŞOK !!!

İşte malum kişinin bir kariyer sitesinde yazdığı yazı

"...Okul bitirdik.Yabancı dilimiz var.İş tecrübem var.Aşırı dercede çalışkanım ama hala doğru dürüst bir iş bulamadım.burası Ttürkiye.torpil olmadan biraz zor diyorlar ama ben çok inatçıyım..."

isim ve soyisim aynı. İkisi de iş arıyor ve ikisi de yeni mezun sayılır. Dolayısıyla aynı kişi olma ihtimalleri yüzde 99! . Vay vay vay demek torpil olmadan zor haaa.. Ayartmışın işte kızım merkez bankasının tam merkezine konuşlanmışın işte. Daha ne. Dediği gibi. Burası Türkiye.

not: işte linkhttp://www.insankaynaklari.com/cn/showBlog.asp?cat=1&sec=1&blog=14&page=12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icaktan -- 13 Mart 2006; 2:39:10 >

• meteor hocam tebrik ediorm wallahi iyi yakalamışsın...umarım sonu da gelir...
  • Acaba Mahkemeye mi verrrmiş?

• Hangi puana göre alıyorlar? Listede birçok farklı puan var da karıştırdım resmen.

Başka bir ölçek var mı birde? Mülakat vs.

Düzenleme: 10. sıralamada 129'uncu olmuş
    11. inci 215003

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KoLCu_ -- 13 Mart 2006; 2:48:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KoLCu_

Hangi puana göre alıyorlar? Listede birçok farklı puan var da karıştırdım resmen.

Başka bir ölçek var mı birde? Mülakat vs.

KPSS1 yazıyor ya kardeş. Bunlarla mülakat yapçaklarmış Mülakata böyle gelen birinin mülakattan geçemeyeceğini düşünebiliyor musun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icaktan -- 13 Mart 2006; 2:49:29 >
  • bende bu kız hakkında yedi ceddine bile baktım hatta mesajlaştım bile :) gerekenleride söyledim siz hic merak etmeyin. bende atama beklediğim için sabrediyorum sadece hele bi atanalımda sonrasını hepimiz gorecez
  • " ..... .... kadı , kimi kime şikayet ediyorsun " diye bir deyimimiz var ne yazıkki , bilmem anlatabildim mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: METEOR2005

bende bu kız hakkında yedi ceddine bile baktım hatta mesajlaştım bile :) gerekenleride söyledim siz hic merak etmeyin. bende atama beklediğim için sabrediyorum sadece hele bi atanalımda sonrasını hepimiz gorecez

Nasıl ulaştın ki kendisine?
  • o bana ulaştı:) bilmem ki derdi neydi
  • quote:

o bana ulaştı:) bilmem ki derdi neydi

Kendisi kabul ediyo mu torpil olayını?
  • Kızı ayarlayın bari

İşte çıkmaya başlıyormuşsun ilerleyen zamanlarda

"Sen benim hakkımı yemiştin dimiii"
  • Bunu memurlar.net formlarınada taşırsan dahada güzel olur
    Umarım yanlışlık vardır. Ama doğruysa çooook kötü
    İyi gözlemlemişsin

quote:

http://www.tcmb.gov.tr/yeni/banka/per/liste.pdf bu adresteki idari merkezine alınacak 11. sıradaki adayın tc kimlik nosuna görehttp://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=458 adresinden girip aldiğı puana bir bakın ve türkiyede binlerce işsizler varken yapılan TORPİLİN derecesini anlayın

• quote:

Orjinalden alıntı: forumaaa

Bunu memurlar.net formlarınada taşırsan dahada güzel olur
    Umarım yanlışlık vardır. Ama doğruysa çooook kötü
    İyi gözlemlemişsin

quote:

http://www.tcmb.gov.tr/yeni/banka/per/liste.pdf bu adresteki idari merkezine alınacak 11. sıradaki adayın tc kimlik nosuna görehttp://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=458 adresinden girip aldiğı puana bir bakın ve türkiyede binlerce işsizler varken yapılan TORPİLİN derecesini anlayın

biz bunu memrlar.net te tartıstık adminlerin sorunu var sanirim kapatilma korkusu ile konuyu sürekli siliyorlar. o yüzden buraya taşıdım

• Onlarda ... korkusuna haksızlığı savunuyorlarsa yazıklar olsun..
  • arkadaşlar ösym sorgulama ekranından 2005 yılı kpss sonuçları görünüyor. kız 2004 kpss sonuçlarına göre girmiş olabilir. sonuçta kpss sonuçları 2 yıl için geçerli. belki 2005 kpss'de hastalandı çıktı bişey oldu. bunu da düşünmek lazım.
  • sırf buraya on sitedekilerin ne MAL olduklarını burda göstermek için buraya başlık açtım
  • 2004te 53 almıs arkadasım hem o zaman evli degilmis kizlik soyadı var daha hakkında öğrenmek istediğin bisey varsa sana e-mail adresinide veriyim :)
  • arkadaslar
    benim atamam yapıldı bu arada ben yinede bilgi edinme yasasına göre hakkımı kullanıp bu işin sonuna kadar gideceğim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.