Şimdi Ara

Köye kargo gelirmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle merhaba konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim neyse konuya dönelim internetden alış veriş yapıcam ama köyde yaşıyorum gelirmi köy dediysem merkeze 5.6km falan cevap verenlere teşekkür ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasil bir koy (yol, imkanlar vb.) olduguna bagli ama benim bildigim genelde geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geliyor. ben gittigidiyorda satış yaparken köydekilere bayağı kargo gönderdin.

tursilmatik i bile internetten alanlar var.

• VitoTheFather kullanıcısına yanıt

Yaşadağım köy merkeze 4 km uzaklıktaymış şimdi baktım yol durumu daha 1 sene önce sıcak asfalt atıldı bu sene yenilendi nedeni ise köyümün yolundan bandırma ya gidiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana sektörün içinden direk kesin bilgiyi veriyim hocam.

bulunduğun köyde herhangi bi kargo şubesi varsa, mesela aras şubesi var. üründe arasa verilirse köyüne şubeye gelir. ama mesela yurtiçi ye verildiyse köyüne şube yok diye gelmez.

köyüne en yakın şubeye gelir. diyelim 10 kilometre yakında köy var orada yurtiçi şubesi var, oraya getirirler dağıtıma çıkmaz. şube arar gelip alın der almazsan 3. gün geri iade gönderirler.

birde “mobil bölge” olayı var. her kargo, her şube yapmaz. bazı kırsal yerler (köy gibi) bazı kargolar için mobil bölgedir. yani şubesi olmasa bile, oraya haftanın sadece “1” günü dağıtıma gelirler. haftada 1 yani. kargoyu arayıp köyün mobil bölgemi değilmi öğrenebilirsin.

• eren erden E kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaşın dediği gibi kargocuyu arayın sorun. Anladığım kadarıyla zaten merkezi bir köy çok büyük ihtimalle getirirler.

• Gelmeyebilir buraya Sadece PTT Kargo hizmet veriyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.