Şimdi Ara

Köy yoluna hangi araç gider? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
41.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: munans

quote:

Orjinalden alıntı: historiyst_45

Kangoo mantıklı bir seçim olabilir ...

Bence de Renault Kangoo en iyi seçim olacaktır sizin için.

Kangoo diyen arkadaşlar niçin kangooda ısrarcısınız acaba?
  • Bencede kangoo... Çünkü

1- Yakıtı az
    2- Bakımı ve yedek parçası ucuz
    3- Yüksek ve dayanıklı bir araç
    4- Konforlu (klima vs...)
    5- Ferah iç mekan
  • quote:

Orjinalden alıntı: mylife84
    Kangoo diyen arkadaşlar niçin kangooda ısrarcısınız acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: demir_mert
    Bencede kangoo... Çünkü
    1- Yakıtı az
    2- Bakımı ve yedek parçası ucuz
    3- Yüksek ve dayanıklı bir araç
    4- Konforlu (klima vs...)
    5- Ferah iç mekan

demir_mert gayet güzel açıklamış. Ben 15.000YTL civarında köy kullanımına uygun diye düşünüyorum. 2004 model falan bulabilirsiniz.

Sonuçta Şahin, Doğan, Toros, Broadway devri geçti artık. Hem sizin de ilk mesajınızdan anladığım kadarıyla Toros, Broadway gibi araçları pek düşünmüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 6 Ağustos 2008; 21:02:45 >

• hiç düşünme kesinlikle broadway al sonra bana dua edersin köy yolunda daha konforlu ve masraf açsada ucuza yaptıracağın ve az yakan bi araç daha bulamassın.elektrikli cam merkezi kilit hidrolik olmasada çok hafif direksiyon ve inanılmaz güzel bir süspansiyonu vardır. arkası kopsa yine gider
  • Kangoo derim ben de
  • benim kangom haftanın 5 günü şehiriçi 2 günüde köyde durur köye gidiyorum bağ bahçe kalabalık vb. altı yükse süper

ama kango yu almam diyosan ben köy yolunda doğan slx kullandım lpg li
  • köy yolunda en baba araba toros al bi toros temiz bişey traktör gibi kullanırsın
  • SİZİN GİBİ GELECEK NESİLİ AYDINLATAN (YANİ SEHİRDEKİ SÜSLÜ BEBEKLER GİBİ GEREKSİZ YERE DEĞİL İHTİYAÇTAN) BİR İNSANIN Q7 YE BİNMESİNİ DİLERDİM AMA YANLIŞ ÜLKEDEYİZ.

FORD FUSİON İYİ GİDER KÖY YOLUNDA

http://www.sahibinden.com/80binde_kople_boyali_deyisen_yokWQQaXQQ8385757WQQpXQQdisplayitem KOMPLE BOYALI ŞASİYE BAKTIRMAK LAZIM BELKİ CİZİK BOYASIDIR.

http://www.sahibinden.com/otomatik_fusion_ihtiyactan_acele_WQQaXQQ10258886WQQpXQQdisplayitem

• lada niva'nın gerçekten üstün off road yetenekleri olduğunu birkaç dergiden okudum.
    ama ne derece güvenilir bilemem. gerçekten amacına uygun kullanıcaksan ve ucuz olsun diyorsan alınabilir.
    (şahsen ben almam sadace amaç için tavsiye ettim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocky_m5

SİZİN GİBİ GELECEK NESİLİ AYDINLATAN (YANİ SEHİRDEKİ SÜSLÜ BEBEKLER GİBİ GEREKSİZ YERE DEĞİL İHTİYAÇTAN) BİR İNSANIN Q7 YE BİNMESİNİ DİLERDİM AMA YANLIŞ ÜLKEDEYİZ.

+1923

• quote:

Orjinalden alıntı: erk4n

lada niva'nın gerçekten üstün off road yetenekleri olduğunu birkaç dergiden okudum.
    ama ne derece güvenilir bilemem. gerçekten amacına uygun kullanıcaksan ve ucuz olsun diyorsan alınabilir.
    (şahsen ben almam sadace amaç için tavsiye ettim)

Eğer dağ değil de sadece köy ise Niva'ya gerek yok...

Bi tanıdığımda var Niva, Giresunda yaşıyor.. Dağ, tepe, yayla... Gitmem demiyor... Çok iyi tırmanıyor... Her yere girip çıkıyor...
    Ama yakıtı ve 2. eli nasıldır hiç bilmiyorum...

Alt yüksek, yumuşak süspansiyonlu ve yumuşak lastikli bi araç dağılmaz bahsettiğiniz yolda...

Bence Uno'nuzu kullanın... Dağılsa da toplarsınız, Uno'nun ön takımı falan ucuz ne de olsa...
    2 yıl sonra da satıp alırsınız kafanıza göre bişeyler...

Bi de Civic yüksek mi diye sormuştunuz sanırım, en alçak araçlardandır... Şehirde bile altını sürtmeyen yoktur... :)

• kangoo yada doblo olabilir ikiside yerden yüksek geniş iç mekana sahip parçası bol bulunan araçlar.ayrıca türkiye'nin heryerinde alıcısı bulunur.binek olarak logan tavsiye ederim.clio symbol yerine daha iyi olur çünkü neredyse aynı araçlar ancak logan daha ucuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

quote:

SİZİN GİBİ GELECEK NESİLİ AYDINLATAN (YANİ SEHİRDEKİ SÜSLÜ BEBEKLER GİBİ GEREKSİZ YERE DEĞİL İHTİYAÇTAN) BİR İNSANIN Q7 YE BİNMESİNİ DİLERDİM AMA YANLIŞ ÜLKEDEYİZ.

+1923

Bizde ülkemizi seviyoruz ama işte ne hale geldi neyse bu konulara giripte topiği kapatmayalım

• en iyisi sanırım logan...
  • amcamın europası var araç 1.4 ,köy yolunda çok saglam araçla istanbula gidip geldik araçta 5 babayigit adam artı bagaj dolu 140-150 ye hız demedi ayrıca araba tüplü 96 model ve 180.000km civarında araç çok az yakıyo istanbul gaziantep 1300 km ve 200 ytl yakıt tekrar söyliyom araç full dolu
  • lada samara
  • quote:

FORD FUSİON İYİ GİDER KÖY YOLUNDA

http://www.sahibinden.com/80binde_kople_boyali_deyisen_yokWQQaXQQ8385757WQQpXQQdisplayitem KOMPLE BOYALI ŞASİYE BAKTIRMAK LAZIM BELKİ CİZİK BOYASIDIR.

http://www.sahibinden.com/otomatik_fusion_ihtiyactan_acele_WQQaXQQ10258886WQQpXQQdisplayitem

rocky_m5 ARKADAŞIM duygulandırdın beni. Cok sagol... artık yürüyerek bile giderim köye...
    cok güzel insanlarsınız valla..Fikirleriniz de gayet güzel...Önce araştırıp değerlendireceğim...

• arkadaşlar peki kangoo nun hangi modeli dersiniz?
  • arkadaşlar hocama lada niva samara toros r9 fln önermeyin bu araçlar onu yolda bırakır...hocam dersine geç kalır
    hocam size 2 seçenek sunucam...
    birincisi fiat panda 4x4...d,iscovery channel da land rover discovery ile kafa kafaya götürdü valla son raddede kaybetti...
    ya da bir doblo her türlü konfor da sunar parçası da uygundur..her türlü yola da gelir...
    ama benim tercihim doblo olurdu...içine 2 de ögrenci attımmıydı her sabah evden okula götürür servis niyetine yol parasını çıkarırdım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evolution100 -- 7 Ağustos 2008; 0:55:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mylife84

arkadaşlar peki kangoo nun hangi modeli dersiniz?

Eğer kangoo alıcaksan da ksinlikle 1.5 dCI motorlusundan olsun;gidip şaşıp düşüp te 1.9D motorlusunu alma.Onlar turbosuzdur;doğal emişlidir;çok yakar;gitmez;motor erken biter.Ama 1.5 dCI'lar öyle değildir.

Sen yine de Logan seçeneğine de bir bak;2005-2006 benzinli alıp kalan paraya da lpg bağlayabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.