Şimdi Ara

Köy Yolu vs. İzmir Yolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün eniştemin yanına geldim İzmire, eniştemin i20 sinle gezeyim dedim şehir içinde biraz Alsancak Bornova Karşıyaka falan gezdim araçla cam tavanı açtım deniz kokusu falan, insanlar tabi araca dönüp bakıyor kırmızı renk ateş ediyor cam tavan falan. Tam keyifliyim derken arkadaş oda ne karşıyakada deniz kenarında denizi izleyip giderken şehrin en işlek ana caddelerinden biri yolda kocaman çukur. Lakkk diye girdim çukura içim gitti arabaya bişey olcak die benimde değil ama çok sinirlendim.

Yani İzmirin yolları inanın berbat, ana caddelerde bile kocaman çukurlar var, yollar sürekli dalgalı kot farkları var. Yeni bir asfalt yaması yapmışlar diyelim ama normal yoldan yüksekte ve yokuş vermemişler kaldırıma çıkar gibi o asfalta çıkıyorsun yok böyle birşey. Ben Çanakkalede yaşıyorum bzim yollarımız bin basar İzmir'e ve İzmir daha büyük şehir olcak sözde. Yani Allah'tan ben buraya geçici geldim sürekli bu şehirde yaşayıp hergün yollarda olanlara sabır diliyorum. İnanın İzmirde şehir içinde en düz yolda en geniş yolda bile hız yapamıyorsunuz çünkü sürekli çukur çıkma tehlikesiyle korkuyorsunuz. Şehir ne güzel deniz kenarı falan ama sadece zamanında iyi yere konum atılmışyerleşilmiş diye güzel yoksa ben gibi araba aşığı biri bu şehirde yaşayamaz, yaşasada SUV harici araca binemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauris -- 15 Eylül 2019; 11:24:14 >

• İnsanlar bana nasıl bakıyor diye önüne bakmayıp etrafa bakarsan görmezsin tabi "kocaman çukur"u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler inanmayin yalan söylüyor.
    Enistelerde hep doblo olur I20'si olan enişte ben görmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: birkuşgibi

İnsanlar bana nasıl bakıyor diye önüne bakmayıp etrafa bakarsan görmezsin tabi "kocaman çukur"u
    İstediğim yere bakarım sonuçta deniz kenarında denizi izlemek istedim ve yavaş gidiyorum sürekli önüme bakmak zorunda değilim trafikte sıkılıyorum öyle. Ayrıca ben yolda çukurlardan kaçmak zoruNdada değilim ya çukurdan kaçarken sağımdan solumdan geçen araca bindirsem nolcak?

Siz hiç izmire gittinizmi veya izmirdemi yaşyıorsunuz bilmiyorum ama köy yolları bile daha güzel inanın, yani mazgallar bile normal yoldan ya aşşağıda ya yukarda onu bile ayarlamamışlar girdimmi teker bittin. Rezalet resmen, yani güzelyalıdan inciraltına giden bir yol var deniz kenarı. Yolun üstünde sürekli çukurlar var takatuka gidiyorsunuz ve bu şehir Turistik Şehirim diye övünüyor. Almanyadan gelen turist kaymak gibi yollardan sonra bu yolları görünce midesi bulanıyordu yolda dalgalanmalardan bir sağa bir sola sallanmaktan.

• ben de çanakkaleliyim ve çanakkalede yaşıyorum ama buradaki yolların da çok iyi olduğu söylenemez. yolların çoğu kaldırım taşı.. hele kordon arnavut kaldırım.. arabanın ses gelmeyen yeri kalmadı.
  • i20 guzellemesini yapabilmek icin click bait -yem konu acmiş ciddiye almayin

kicikirik i20 yi kim ne yapsin.

ilan hangisi satilmadimi https://www.sahibinden.com/s/juYZVqum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 15 Eylül 2019; 11:45:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

ben de çanakkaleliyim ve çanakkalede yaşıyorum ama buradaki yolların da çok iyi olduğu söylenemez. yolların çoğu kaldırım taşı.. hele kordon arnavut kaldırım.. arabanın ses gelmeyen yeri kalmadı.
    İzmirin kordonuda arnavut kaldırımı ama demek istediğim ana işlek yolları özellikle şehir içi konak çankaya falan berbat hele birde tranvay yapılmış izmire evlere şenlik rayların üstünden gidiyorusn. Tekerlek raya denk gelmesin tekerler yarılmasın diye kendini yırtıyorsun
  • karşıyakanın neresinde çukura girdiniz öyle laaps diye?

• Bu boyun kıran i20 değil mi?

• Konu sahibine katılıyorum. İzmir'e en son kendi arabamla geçerken boyoz almak için içine girdim. Birdaha da kendi arabamla gitmeyeceğim yerlerin başında geliyor.

İzmir = Çöp Şehir. Yada Çöpmir diyebiliriz.

2-3 yıl filan oldu, araba servisten yeni çıkmış. Metalik gece mavisi rengimiz yeni boyanmış, araba cayır cayır boya kokuyor hala. Sağ ön kapıda yeni değişmiş, boyası filan hala tam kurumuş değil. İzmirden sabah erken geçicem, Geçerken şehirden boyoz yumurta alalım kahvaltıyı halledelim dedik. Neyse durduk bir yerde aldık yumurta boyozları çıktık yola. İzmir belediyesi çok çalıştığı için çevreyolu bağlantısında yoldaki kırık bira şişesinin üzerinden geçmek üzereyken kaçış manevrası ile lastiği kurtardım ama lastiğin kenarından şişe sekip kapıya vurdu. Boyada daha tam kurumadığı için çizildi tabi.

Düşün çokomelli fatura eşliğinde arabayı boyatıyorsun ve daha haftası dolmadan izmirin çöpü yüzünden kapı tekrar çiziliyor.

Kordona da geçerken uğradım, sabah 5:30-6:00 civarı ortamı detroit gibiydi. Her yer yine çöp çöp çöp. 5 dk yürüdüm yürümedim geri döndüm.

Izmirin dışında bi istasyonda durdum çay aldım boyozları yemek için. Yumurtalarda bozuk çıktı. Bi kere daha küfür edip geri dönmemek üzere yola çıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Konu sahibine katılıyorum. İzmir'e en son kendi arabamla geçerken boyoz almak için içine girdim. Birdaha da kendi arabamla gitmeyeceğim yerlerin başında geliyor.

İzmir = Çöp Şehir. Yada Çöpmir diyebiliriz.

2-3 yıl filan oldu, araba servisten yeni çıkmış. Metalik gece mavisi rengimiz yeni boyanmış, araba cayır cayır boya kokuyor hala. Sağ ön kapıda yeni değişmiş, boyası filan hala tam kurumuş değil. İzmirden sabah erken geçicem, Geçerken şehirden boyoz yumurta alalım kahvaltıyı halledelim dedik. Neyse durduk bir yerde aldık yumurta boyozları çıktık yola. İzmir belediyesi çok çalıştığı için çevreyolu bağlantısında yoldaki kırık bira şişesinin üzerinden geçmek üzereyken kaçış manevrası ile lastiği kurtardım ama lastiğin kenarından şişe sekip kapıya vurdu. Boyada daha tam kurumadığı için çizildi tabi.

Düşün çokomelli fatura eşliğinde arabayı boyatıyorsun ve daha haftası dolmadan izmirin çöpü yüzünden kapı tekrar çiziliyor.

Kordona da geçerken uğradım, sabah 5:30-6:00 civarı ortamı detroit gibiydi. Her yer yine çöp çöp çöp. 5 dk yürüdüm yürümedim geri döndüm.

Izmirin dışında bi istasyonda durdum çay aldım boyozları yemek için. Yumurtalarda bozuk çıktı. Bi kere daha küfür edip geri dönmemek üzere yola çıktım.
    Çöpmir dışında İzçöp veya Leşmir diyebiliriz. Gerçekten leş bi şehir yaşanmaz yani, birde başkanları var saçsız birşey mason falan diyolar hakkında öyle başkanım olsa hiç yaşamam.

• Nerd Miner kullanıcısına yanıt
    hangisi tupluyse o
  • valiars kullanıcısına yanıt
    1 tanecik var ilan tüplü dellenmesi normal evlilik için satıyorum yazmış
  • Kafa koparan i20

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.