Şimdi Ara

Koxp'u İcat eden arkadaş....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eger olurda görürsen bu yaziyi Allah seni bildigi gibi yapsin Hergün seni anmaktan dilimde tüy bitti...

• katılıyorum sana hislerine ortak olurum
  • tum arrow dosyalarini silmek zorunda kaldim dc olmuorum ama bu bile ban sebebi..archerlar ok sallasada gozukmuor am charim tehlikede..adamlar 5 liden sora 10 lu seri cikardilar..

kosp bitmez acik cok onlem alan(yamayan) yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 3 Mart 2009; 1:13:27 >
  • Artiq gina geldi ya bdw e girmemizle çikmamiz bir oluyo savaşa girioruz dc pazar kuruyoruz oto çikiş Allah bunu bulanin belasini versin ya.
  • bir sözüm olacak bu dc dc diye yakınan arkadaşlarıma 1726 patchi ile okçulardan dolayı kesinlikle dc olunmuyor tabiki TBL V.S.HİLE KULLANMIYORSANIZ datanız orjinal ise zaten dc olmazsınız.dc dc diye ağlanıyorsanız sizde hile kullanıyorsunuz yanlışmıyım!!açın resmi siteyi haberler kısmına bakın ne diyor ok yağmurları v.s.den dc sorunu bitmiştir.hile kullanmazsanız dc falan olmazsınız!iyi oyunlar
  • Arkdaşim sen çok biliosun herhalde ben bi onun için 960mb lik dosyayi indirmek zorunda degilim, 1705 setup dosyam var ve ben onu kullaniyorum ağlanmak yerine..
  • ğüzel demişsin de ben oyun hayatımda 1 kere bile olsun kullanmadım + data'lar hepsi orjinal hiçbiri ile oynamadım ben archry m buna rağmen seri cs bile yok 60 skill ile 300 sp harcıyom.

o resmi site deki gm denilen vatandaşların oyuna girdigmi varki biliyorlar 1726 patch geldi akşam saati koxp son gaz devam ediyordu buna ne diyeceksin peki ve ben ağlamıyorum arkadaşlarda ole biz oyunun oyun gibi oynanmasından tarafım.

sana bi örnek marodondaki arena'da vs yaptık adam pm den ..... yazdı ve sonuç tabiki dc bumu şimdi oyunun düzelmiş hali sorarım sana....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRcemo -- 3 Mart 2009; 3:08:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.