Şimdi Ara

Kotam 10 gün içinde bu kadar oldu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kota kafayı yicem 10 gün içinde bu kadar oldu

2.707.059.471
    (2,521 GB)

daha dün 2.400 dü bi 30 mb dosya indirdim başkada yok napcam ben bu ay geçerse ayvayı yerim

• ne olacak yaa ben 10 gb yaptım geçen ay asıl ben napacam en fazla kaç gelir acaba
  • abudik kubidik sitelere girersen öyle olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkos1

abudik kubidik sitelere girersen öyle olur

yok ya gezdigim forumlar

normal siteler dh vs....

ha bi de 4 dklık video izlemiştim
  • limitsize geç ttnet seni öpeceğine sen ttneti öp
  • doğru diyosunda kardeş

7 senelik pc limitsi oldugum zamanlarda oldu aylık 20 cgb dowload olur du en fazla

40 cg hafıza war lımıtsıze gecsem ne olcak bu hafıza ve bu pc ile
  • ŞİFRENİ DEĞİŞTİR... PC YE FORMAT AT... OLMADI İYİ Bİ VİRÜS TARAMASINDAN GEÇİR....
  • 10 gün içinde dolan kotam

Kotam 10 gün içinde bu kadar oldu ??
  • limitli internet mi olur ya ne kadar saçma her şey kotaya girsin

ne kadar saçma şey bu ya ver fiyatı kaldır limitli tarifeyi ohhh

ay sonuna kadar kesin geçer bu :S pff ben de indiremiom hiç bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: poseidon_19

ne olacak yaa ben 10 gb yaptım geçen ay asıl ben napacam en fazla kaç gelir acaba

bilen yokmu
  • quote:

quote:

ne olacak yaa ben 10 gb yaptım geçen ay asıl ben napacam en fazla kaç gelir acaba

bilen yokmu

62.5 Tl
  • arkadaşlar güvenlik duvarı ve virüs programı ve bazı programların güncellemelerini kapatırsanız daha verimli sonuç alırsınız gerçi pc de wındows ayvayı yicek ama para vermektense formatı at...
  • git bi soruştur bence fazla dolmuş.10 günde 24 saat sitelere girsen bile 1 gb yazar.bu arada senden başka bilgisayarı kurcalayan veya wıreles modemin varsa başkaları da kotayı yiyo olabülür
  • Allahım çıldırcam kendi kendine kota gidiyo

gece 1 saat dh de dolaştım baktıktan sonra kotaya o zaman böyleyken
    2.707.059.471
    (2,521 GB)

Şimdi yeni açtım bi bakım dedim 100 mb daha yazmış nasıl oluyor bu pc ye kimse oturmadı'da wireles 'de kapalı modemin kimsede giremez napcam ben ya normal mi bu

2.813.106.373
    (2,62 GB)
  • Kota güncellemeleri anlık değil. Boşuna kendinden geçme.

Mesela saat 5 e kadar gezersin edersin kotaya bakarsın ama bu güncellenmemiş halidir. Görürsün 1gb. Sora akşam tekrar girince hiç gezmeden bakarsın görürsün 1.2gb. daha önceki gezindiğin süre o an yansıtılmıştır. Böyle bunalıma girmeden önce orda kota güncellenme tarihi ve saati yazar. Onları takip et.

Telekomun kotaları şişirdiğini düşünmekteyim orası ayrı.
  • 2.813.106.373
    (2,62 GB)

3.420.680.355
    (3,186 GB)

bu nasıl iş ya 300 mb dün sadece film indirdim mp4 olarak kaç olmuş kota bi kafasına göre 200-300 mb fazladan yazıyor ttnet kafasına göre atıyor ya daha 11 günde bu kadar olmuş ben hiç bir şey indirmesem 4 cg geçer bu bu gidişle lanet olsun
  • napcam ben kota yiyo kendiliginden
  • quote:

Orjinalden alıntı: senstivity1

2.813.106.373
    (2,62 GB)

3.420.680.355
    (3,186 GB)

bu nasıl iş ya 300 mb dün sadece film indirdim mp4 olarak kaç olmuş kota bi kafasına göre 200-300 mb fazladan yazıyor ttnet kafasına göre atıyor ya daha 11 günde bu kadar olmuş ben hiç bir şey indirmesem 4 cg geçer bu bu gidişle lanet olsun

tt ye o kadar laf atıyon da diğer sitelere göre reklamı çok az olan dh nin konu dışı sayfası 3.5 mb .10 kere girip çıkıtığını düşün sonuç şaşırtıcı değil
  • Kotam 3gb iken dolduramazdım.Şimdi herkes gibi bende aşıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.