Şimdi Ara

KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: The_MAD

Sadece ticari mantık...Kotalıları 1024Mbit sınırsıza geçmek zorunda bırakmak istiyorlar...Kullanıcı için 4gb kota'nın bence bir esprisi kalmadı..

Biraz zor geçerim Bana aynı fiyata daha avantajlı bir tarife çıkarması lazım Telekomun. Ancak öyle olabilir.

Ve bu karara da itiraz etmeliyiz. Çoğunluk kotalı kullanıyor ve mağdur olan biziz. Artık tüketici derneklerine mi başvurulur, yoksa Superonline'dan mı yardım istenir bilmiyorum ama, mutlaka bir şeyler yapılmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BJKKKKK

quote:

Sadece ticari mantık...Kotalıları 1024Mbit sınırsıza geçmek zorunda bırakmak istiyorlar...Kullanıcı için 4gb kota'nın bence bir esprisi kalmadı..

Biraz zor geçerim Bana aynı fiyata daha avantajlı bir tarife çıkarması lazım Telekomun. Ancak öyle olabilir.

Ve bu karara da itiraz etmeliyiz. Çoğunluk kotalı kullanıyor ve mağdur olan biziz. Artık tüketici derneklerine mi başvurulur, yoksa Superonline'dan mı yardım istenir bilmiyorum ama, mutlaka bir şeyler yapılmalı.

Bence 1024Mbit 'in fiyat/performans oranı 4GB'lık tarifeden çok daha iyi konuma geldi.Çok iyi DL yapılabilir sınırsızda..Geçmeyip 4gb kotalıda devam edecekler olacaktır ama bence 1024Mbit sınırsıza çok büyük bir kesim geçer...Hedefinde başarılı olacaktır bence TTnet..

• quote:

quote:

quote:

Bence 1024Mbit 'in fiyat/performans oranı 4GB'lık tarifeden çok daha iyi konuma geldi.Çok iyi DL yapılabilir sınırsızda..Geçmeyip 4gb kotalıda devam edecekler olacaktır ama bence 1024Mbit sınırsıza çok büyük bir kesim geçer...Hedefinde başarılı olacaktır bence TTnet..

Kotalıları daha iyi bir seviyeye getirmeye mecburlar. Çoğunluk kotalı dediğim gibi. 29 YTL'den bir kuruş fazla vermeyeceğim kendi adıma. Ya insan bir kotayı 6-8-10 gb yapmaz mı artık, hangi devirde yaşıyoruz?

• Arkadaşlar şimdi Smile aDSL ile görüştüm. 2 yıllık abone sözleşmesi olmadan aylık 39 YTL'e 1Mbit sınırsız veriyorlarmış. Yani belli bir süre onlara bağlı kalmak gibi bir şey de yokmuş. Daha ne bekliyoruz ki? Detayları bu başlıkta tartışıyoruz ben de orada konuşmamızı açıkladım:http://forum.donanimhaber.com/m_16377883/tm.htm

Hiç olmadı Smile ADSL'de 4GB kota 19YTL, 6GB kota 29 YTL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 3 Ağustos 2007; 17:48:57 >
  • quote:

Evet amaç o ama 29ytl + 10 ytl tel sabit faturası toplam 39 ytl
    bile çok derken şimdi kalıpta 49 ytli nasıl verelim.
    10 ytlde sabit ücret desen ay'da 59 ytl çok fazla
  • SMİLE ADSL HER YERDE YOK. MESELA ORHANGAZİ...
  • quote:

Yanlış hatırlamıyorsam Telekom açıklama yapmıştı kotalıların yüzde 83 ü aşmıyor diye. Kotalıların çoğunun msn ve okey için kullandığını düşünürsek pek itiraz olmaz.
    Telekom bu kampanyada kotalıları da düşünmeliydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Malazgirt

quote:

Yanlış hatırlamıyorsam Telekom açıklama yapmıştı kotalıların yüzde 83 ü aşmıyor diye. Kotalıların çoğunun msn ve okey için kullandığını düşünürsek pek itiraz olmaz.
    Telekom bu kampanyada kotalıları da düşünmeliydi.

O zaman fiyatları düşürsün, mesela 19 YTL 4 gb kotalı olsun, 29 YTL de 6 GB kotalı yapabilir en azıdan ki, tabii gene de yeterli olmasa da, iyinin kötüsü deriz en azından.

• quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

quote:

smile adsl var ben ciddi ciddi düşünüyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

SMİLE ADSL HER YERDE YOK. MESELA ORHANGAZİ...

Smile ADSL, TTNet'in olduğu her yerde vardır. Eğer yoktan kastın port olmamasıysa bir şey diyemem ama hizmet yok diyorsan yanlışın var.
  • quote:

O zaman fiyatları düşürsün, mesela 19 YTL 4 gb kotalı olsun, 29 YTL de 6 GB kotalı yapabilir en azıdan ki, tabii gene de yeterli olmasa da, iyinin kötüsü deriz en azından.

Evet olabilirdi. Kota da çok düşük. Son tarife açıkçası kotalılara haksızlıktır. Bakalım yeni yıldaki ilk tarifelerde ne olacak.
  • yıllarca 256k olanlar üvey evlat muamelesi gördü. şimdi sıra 4gb kotalılarda galiba
  • quote:

kotalıya kota koyuyorlar. neden kotalılar için daha cazip fırsatlar sunmuyorlar ki!!!!!

6 - 9 - 12 GB kota istiyoruz

TK DUY SESİMİZİ

Telekomun sesımızı duyucagını dusunsem valla balkona cıkar bagırırdım .saka bı yana tekelın cemberındeyız ve kıvranıp duruyoruz.azıcık ındırıme bızı muhtac eden tk yetkılılerı utansın.ben kota olayına zaten en basından berı kılım.ısterse 20 gb olsun ınternettede ozgur olamıcaksam ...

• quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

quote:

SMİLE ADSL HER YERDE YOK. MESELA ORHANGAZİ...

Smile ADSL, TTNet'in olduğu her yerde vardır. Eğer yoktan kastın port olmamasıysa bir şey diyemem ama hizmet yok diyorsan yanlışın var.

BU KURUMUN KENDİ SİTESİ VAR ORADAN BÖLGEYİ SEÇTİM ÖN BAŞVURUDAN BAHSEDİYOR. DEMEKKİ YOK
  • 2 ay önce 24 aylık sözleşme imzaladım. ilk ay 7 gb 2.ci ay 10 gb kota doldu
    Şimdi iptal etsem 9 gb kota aşımı ,ücretsiz olan 2 ayın parası
    ve modem ücreti olan 70 ytlyide hesaba katarsak toplam 230 ytl
    vermek zorunda kalacam. bu durum olmasa 1 saniye bile beklemem
    smileye geçerdim

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HyperActive

quote:

smile adsl var ben ciddi ciddi düşünüyorum...

• çünkü kotalısınız.. hepiniz kotalıya geçip böylesine saçma bir tarifeye destek vermiş oluyorsunuz.. şimdi çok da konuşmaya hakkınız yok.. tavır koyacaksanız geçersiniz sınırsıza..
  • kotalılarda bugune kadar hiç indirim olmadı ya hız yükseldi yada kotayı yükslettiler.
  • - İndirim falan olmadı. En düşük limitsizin hızı yine 49 YTL... Bu artık taban fiyat oldu sanırım...

- Kotaları arttırmazlar. Kotayı geçenlerin kota aşım ücreti ödemesini, biraz daha pahalı olan bir üst tarifeyi ya da limitsizi seçmesini istiyor adamlar... 256kbit 3GB ile ilk çıktığında sürekli dosya indirerek 72 saatte dolan kota, 1024kbit 4GB ile şimdi 10 saatte dolabiliyor... Kotan yetmiyorsa, sürekli internetteysen ve büyük dosyalar indiriyorsan sen de limitsizi seçersin olur biter...

- Ayrıca kota arttırımı değil de şöyle 1024 2GB kotalı 14 YTL gibi seçenekler de olsa iyi olur... Ayda 500MB bile kullanmayan çok kişi tanıyorum...
  • bende 4096 düşünebilirdim ama rapishare 1 günde dolar alimallah rapid duy sesimizi
  • quote:

Ayrıca kota arttırımı değil de şöyle 1024 2GB kotalı 14 YTL gibi seçenekler de olsa iyi olur... Ayda 500MB bile kullanmayan çok kişi tanıyorum...

olaya sadece kişisel internet kullanımı açısından bakmak yanlış olur. mesela ben diğer işyerimde interneti sadece bankaların internet şubeleri ve google iş ile alakalı sitelere bakmak için kullanıyorum. ve kotam en fazla 1.5-2 gb oluyor... bu noktada adaletsiz bir fiyatlandırma söz konusu oluyor. yapıldı madem bir indirim. düzgün yapılmalı. 4gb kotalı 19 ytl gibi olmaydı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.