Şimdi Ara

1Mbit Bağlantı 39YTL! (SMİLE ADSL) REKABET BAŞLADI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
7.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar. Smile ADSL jet hızıyla yeni tarifelerini duyurdu!

1Mbit Sınırsız bağlantının fiyatı 1 yıl değişim olmayacağı garantili aylık 39YTL'e düşürüldü!

2Mbit bağlantı ise 59YTL'ye düşürüldü.

Detaylı bilgi:http://www.smileadsl.com/tarifeler.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 3 Ağustos 2007; 16:31:44 >

• Sonunda rekabet denen şeyin internetteki faydasını görebiliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Sonunda rekabet denen şeyin internetteki faydasını görebiliyoruz.

İşte tekel yerine serbest piyasa olmasının avantajı budur
  • acaba bir iki ay dahamı beklesem
  • iyide vardır bir çıkılık. Telekom halen tekel durumda bir araştırın bence konuyu. 2 Yıllık zorunlu sözleşme falan vardır. Daha piyasa özelleşmedi ki Telekom'un kendisi özelleşti bir tek.
  • O Fiyat KAMPANYALI yazıyor ama sonra kampanya bitti demesinler
  • Malı veren TT...smile'ın tepesine vurur 3 gün sonra....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

O Fiyat KAMPANYALI yazıyor ama sonra kampanya bitti demesinler

1 yıl değişmeme garantisi varmış
  • beyler 1 yıl garantisi varsa smile geçmem için ne işlem yapmam lazım sizce geçelim mi smile ? yoksa tt ye devammı (256 kotasız kullanıyorum)
  • Arkadaşlar azıcık mantıklı olun ve lütfen başkalarını yanıltmadan yazın. BEnce rekabeti yanlış etkilemeyin. Adamlar Ağustos ayının sonuna kadar üye olanlara 1 yıl boyunca fiyatların artmayacağı garantili bu tarifeleri veriyor. 2 Yıllık sözleşme ise yok. Tek şartları 31 Ağustos'a kadar üye olmanız.

Bence mükemmel bir rekabet gücü görüyoruz. Zaten 1mbit'in toptan fiyatı 31YTL ve adamlar her halükarda kâr ediyorlar...

Ben de 5-10 gün içinde geçiş yapmayı düşünüyorum. Şu an zaten 6gb kotalı için 39ytl veriyorum telekoma. Zamanında yeminler etmiştik 3-5ytl ucuz olsun hemen telekomu bırakacağız diye. SAnırım buna uyacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 3 Ağustos 2007; 16:42:00 >
  • bence geçin 1 yıl sonnda 120 ytl kar edersiniz oldukça iyi bence. ttnet ten 2 yıl bi daha indirm beklemeyin zatn.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaNaLTEHLiKe

beyler 1 yıl garantisi varsa smile geçmem için ne işlem yapmam lazım sizce geçelim mi smile ? yoksa tt ye devammı (256 kotasız kullanıyorum)

İki yıl daha adsl kullanacaksan % 12 indirim de yaptırırsın telekoma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Glyph

quote:

Orjinalden alıntı: SaNaLTEHLiKe

beyler 1 yıl garantisi varsa smile geçmem için ne işlem yapmam lazım sizce geçelim mi smile ? yoksa tt ye devammı (256 kotasız kullanıyorum)

İki yıl daha adsl kullanacaksan % 12 indirim de yaptırırsın telekoma

Birincisi bunda 2 yıl verip bir yere bağlanmıyorsun. İkincisi %12 indirim 44YTL yapıyor...
  • Telefon Hattını kapattırıp smile adsl kullanma imkanımız var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

Telefon Hattını kapattırıp smile adsl kullanma imkanımız var mı?

Telefon hattını kapattırmanıza gerek yok. Sadece normal TTNET tarifenizi kapattıracaksınız, SMILE Adsl'e başvurup yeni tarifenizi açtıracaksınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 3 Ağustos 2007; 16:56:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

quote:

Telefon hattını kapattırmanıza gerek yok. Sadece normal TTNET tarifenizi kapattıracaksınız, SMILE Adsl'e başvurup yeni tarifenizi açtıracaksınız...

Ben her ay boşa telefon parası veriyorum kullanmadığım halde o bakımdan sormuştum..
  • quote:

Aç sor smile a hemen
    Ancak arkadaşlarında belirttiği gibi TT çıkışı veriyor sonuçta o açıdan sonsuza kadar TT den ucuza veremez, şu an sadece piyasada söz sahibi olma amaçlı kısa vadede fiyat avantajı saglamaya çalışıyor Smile.
  • quote:

hayır senin hattı kapatıyolar internet hattını smile adsl telekomdan yeni kullanıcı açtırıyo sana satıyo

ama smile çok güzel ben gerçi erken abone oldum bu kampanyalardan yararlanamıyorum modem aldım sözleşme imzalamadım
  • ''ya arkadaşlar aklıma şöyle bir şey geldi.. hani bu indirimler adsl hizmeti veren firmalar için rekabet desteği adına yapıldı deniyor ya...işte ben de şöyle düşünüyorum : 1024 ün fiyatı düşük olursa ona geçmeyi düşünürken öbür taraftan smile adsl ya da bir başkası 1024 ü çok daha uygun bir fiyata verirse ya da 2048 i uygun bir fiyata verirse nolcak. ya ni demek istediğim hepsi ayrı bir kampanya yapıcak şimdi ve hangisine geçeceğimizi şaşıracağız gibime geliyor. ''

aha da dediğim tuttu. bu yazıyı sabahleyin yazmıştım başka bir konuda..
  • bu iyi haber rekabet ne kadar çok olursa bu tüketicinin lehine olur. ilerde daha fazla indirim görebiliriz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.