Şimdi Ara

Korsan oyun cezasi yardim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
3
Favori
20.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Soğansız Dürüm

Hocam ufak bi araştırma yaptım, kağıdı devlet değil şirketin avukatları gönderiyormuş, istedikleri ücret değişebiliyo ve avukat ücretiymiş sanırım ekstradan. 800-2000 euro arası olmuş genelde bunlar. 36000 euro çok fazla hocam onun yerine avukat tutmanız çok daha iyi olucaktır.

Merhaba hocam Allah razi olsun yardimin icin. Evet bizede Nimrod avukatlik firmasi göndermis lanet olasicalar herkese 850euro göndermisler. Yapacak bisey yok sanirim mecbur ödenecek bu tutar galiba umarim 850 euroyu gecmez durduk yere is cikti yahu zaten birsürü ödeme var birde bu cikti neyse Allah beterinden saklasin mektupta 35bin euroya kadar rakamlar vardi cok korktum ama biraz arastirdim sizin gibi galiba 1000euro civari yapiliyor. hatta bazi sitelerdeki avukatlar daha az ödeme garantisi veriyor. pazartesi kendi avukatimizla görüsecegiz umarim hayirli bir sonuc aliriz. Allah kimseye yasatmasin gelismis ülke dedik bagrimiza bastik cingen ciktilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soğansız Dürüm

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

Tamemen sallamasyon torrent olayi tamamen farkli nasil bulacaklar seni normal indirsen neyse ama torrentte on an indiren herkes o dosyayi paylasiyo 1000 lerce kisi seed ediyo kimi kandiriyon sen yemezler.

Yanlış düşünüyorsunuz hocam, torrent sanılanın aksine hiç te gizli bir oluşum değil, tüm trafiği trackerlar izliyor, hatta ve hatta indirdiğiniz torrentleri burdan görebilirsiniz.
    http://scaneye.net

Kimse beni bulamaz demeyin, tüm trafik kontrol altında sadece ülkemizde bunun üzerine bie yaptırım yok.

Kontrol ettim indiridğim hiçbir şey burada yok aksine 2013te saçma sapan benim olmayan şeyleri gösteriyor 2013 bu pc yoktu fake and you know.

• ip durmadan değişiyor çıkan listedeki oyunların hiçbirini indirmedim tamamen sallamasyon program zaten ip yerini amerika falan gösteriyor vpn açık değil
  • oyunu orjinal alsan birşey olmaz mı ? hani ben oyunu indirdim , daha sonra key satın aldım falan. yerler mi acaba
  • Lan olm torentten oyun indirmenin cezasimi olur ilk defa duyuyorum türkuyede boyle bise yok dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okutturdum dedigine gore demekki sende yabanci dil bilmiyosun bilmeden baska ulkede nasil yasiyosun gercek halinle kurguyu karistirmisin buralarda bi laf vardir joe

• Fake değil hocam, public trackerları inceliyor, ayrıca şu anki ip nizi daha önce başlası kullanmış olma ihtimali %100000 falan. Yani saat önemli merak etmeyi. Fakat fake değil, statik ip kullananlarda iş daha vahim. @Hamikisi @hgwxx/7

• quote:

Orijinalden alıntı: BOLDVIPER

Okutturdum dedigine gore demekki sende yabanci dil bilmiyosun bilmeden baska ulkede nasil yasiyosun gercek halinle kurguyu karistirmisin buralarda bi laf vardir joe

Burada avukattan gelen mektubu okuyabilmen icin c seviyesinin üstünde almanca bilmen gerekli. Buda demek oluyorki ya Almanyada dogacaksin yada en fazla 5 yasinda almanyaya geleceksin. Benim bildigim almanca maalesef mektubun hepsini okumama yetmedi sonucta sonradan geldim yurtdisina bilmemem cok normal. Sizin oralardaki lafta beni hic ilgilendirmiyor ben konuyu arastirdim ve sagolsun bikac arkadasta buradan yardimci oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

oyunu orjinal alsan birşey olmaz mı ? hani ben oyunu indirdim , daha sonra key satın aldım falan. yerler mi acaba

merhaba hocam Pazartesi veya yarin avukati arayacagim bunu soracagim mümkünse böyle birsey yapabilirim ama oyun 2015 de indirilmis benim gecmis zamana dönük key almam lazim buda cok zor gözüküyor eger bilginiz varsa yardimici olun lütfen
  • Mahkeme kagidi falan yoksa bir sey olmaz. Gecen senenin cezasini bugune mi kesiyorlar? Bunada ek olarak hepimiz torrentten oyun indirdik bize niye ceza kesilmedi? Kafana takma rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrTux -- 26 Ağustos 2016; 19:39:45 >
  • Saymakla bitmez korsan oyun oynadım. Allah affetsin. Kul hakkı. Ciddi diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Ya ceza bana gelse gene iyi internet annemin uzerine kayitli oldugu icin onun adina gelmis. Allah korusun hapis falan gelirse ne yaparim ben

Geceleri taksiye cikar bi sekilde odersin. Zaten aliskinsin direksiyon sallamaya
  • Almanyada ve muhtemelen diger ulkelerde boyle birsey var turkiyedede olmasi gerekiyor aslinda mecburen odeyeceksin

• Soğansız Dürüm kullanıcısına yanıt
    telekom logları ne akdar tutyor bilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®eis

Kardeş oyun korsan mi ?

Yok crysis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya saçmalamayın neymiş "ben torrentten o kadar oyun indirdim bişey olmuyo yalan".
    Bu mu yani bilginiz ?
    Türkler kaç tane oyun yapmış ?
    İndirin cracklayın kullanın bakalım yakalanınca ne oluyor .
    Sizin oynadığınız oyunların ya da kullandığınız programların çoğu hatta tamamı yurt dışı yapımcılar tarafından kodlanmış adamlar 1-2 K Para İçin buraya gelip dava açmazlar ama Türk yapımcısı olsa açar .
    Öyle düşünün bilmeden yorum atmayın.

Konuya gelirsek geçmiş olsun kardeş büyük ihtimalle parayı ödemek zorunda kalacaksın bidaha oyun indirirken dikkat et yapımcısı Alman olmasın.

• Almanya böyle biryer kuzenim zamanında bir şarkı indirdi diye direk eve mektup yollamışlardı aynı sizin gibi ve 500 euro ceza ödemişlerdi geçmiş olsun
  • scs alman firması değilki, çek
  • Gecmis olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.