Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31853186318731883189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu akordiyon mudur nnedir bi sikayet edin ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROUGE44 R kullanıcısına yanıt
    Hahahah, hocam çok iyisiniz. Allah iyilik versin. Lütfen beni yanlış anlamayın, sözüm size değil asla...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul için yeni karantina yükleniyor...

• https://www.yenicaggazetesi.com.tr/istanbulda-koronanin-patladigi-8-ilce-bu-bolgede-virus-kol-geziyor-saglik-bakani-fah-311491h.htm

"Bakan Koca, “İstanbul'da özellikle son 1 hafta içinde vaka artış oranı yüzde 62. Birkaç ilçeyi söyleyeyim, Büyükçekmece yüzde 123, Sarıyer yüzde 120, Bakırköy yüzde 104, Bayrampaşa yüzde 98, Kağıthane, Tuzla, Sancaktepe, Beykoz şeklinde gidiyor. İlçelerde yüzde 29'dan yüzde 123 arası artış söz konusu. Türkiye'deki hasta sayısının yüzde 40'a yakınının İstanbul'da olduğunu söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 29 Ekim 2020; 19:16:9 >

• Bu adı geçen arkadaşın profilindeki ismi sizi de şaşırttı mı? Kimliğinde yazdığı ismi sahteye benziyor.

• Mete Can Karahasan kullanıcısına yanıt

ben sezmiştim bu adam da birşey var diye :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Hahahah, hocam çok iyisiniz. Allah iyilik versin. Lütfen beni yanlış anlamayın, sözüm size değil asla...

Adam bende aylardır bloklu ne yazdığını da görmüyorum ama milletin tepkilerinden deli oldum :)

• ist fena suan fox da izledim hastaneler bugun git yarın gel diyorlar test için.bakanlık daha cok test kiti gonderdık dıyor ama sonuç ortada.

bunların hepsıde vurdum duymazlık yaparsanız boyle kuyruka gırersınız.maskelerınızı burun asagısında takmaya devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 29 Ekim 2020; 19:36:44 >
  • virusun yine ab de mutasyona uğradığına dair söylentiler var,çok daha bulaşıcı olmuş deniyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Ekim 2020; 19:35:21 >
  • Bakanlığın Z harfine kadar planı vardı sanırım hangi harfteyiz bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Bakanlığın Z harfine kadar planı vardı sanırım hangi harfteyiz bilen var mı

şu an bildiğim kadarıyla Ğ planındayız. Yumuşak yumuşak

• Arkadaşlar sizce ülkemizde virüsün iki farklı (birisi daha farklı mutasyona uğrayıp çoğalmış) formu olabilir mi?
    Oturduğumuz ilde duyduğumuz hasta olanlar şimdilik iyileşmiş olmasına ve hafif atlatmasına rağmen daha önceden sağlık bakanının da açıkladığı pnömoni oranının yüksek olduğu illerde birkaç tanıdığımız epey ağır geçirdiklerini ve duyduklarının da ağır olduğunu söylediler. Bana il bazında farklılık olması garip geliyor.(zonguldak harici) ne fark ettiriyor olabilir ki?

• cmfalper kullanıcısına yanıt
    Olamaz hocam, hiç öyle şeylere inanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

bu "akordiyon" ve "nucro" nickli 2 elemandan bıktım. sabahtan akşama kadar burada saçma saçma doğruluğu kanıtlanmamış, komplo teorileriyle dolu yazılar yazıp insanları yanlış bilgilendiriyorlar. maskeye hayır, coronavirüs yalan, tehlikeli değil vesaire uzar gider.. Uzaklaştırma veya konuya mesaj atma yasağı gelse yeridir resmen. konuda ki diğer arkadaşlar da şikayetçi.

@Ed Wood @XanthiN @powerstorm

Hocam forumda bana gıcık olan ve durduk yere Ülke gündeminde saldıran 2 kişi hariç kimseyi bloklamamıştım. Ancak bu saydıklarınızın yazılarını görünce tereddüt etmeden blokladım. Direk bloklayın bunları. Size yine yazı yazacaklar merak edip bakmayın bile.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Virus mutasyona ugrayip spagetti canavarina donusmus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim ofiste birinde covid pozitif çıktı ve günde en az 200 kişiyle muhatap oluyorum. halsizliğim, özellikle akşamları şiddetli baş ağrım ve çok sık olmasa da öksürüğüm var. biraz ateş de var gibi ama 38-39 değil sanırım ya da ben anlayamıyorum. birazdan özel hastanede test yaptırmaya gideceğim, umarım temiz çıkar

• 
Sayfa: önceki 31853186318731883189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.