Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (2996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahaha anladık. Senin derdin bir şeyleri düzeltmek değil depopülist olan ne var onu kullanıp ilgi çekmek güzel mastürbasyon aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinetroll -- 3 Ağustos 2020; 20:13:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendinetroll K kullanıcısına yanıt
    TV basinda Vaaka sayilariyla masta devam et sen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herhalde 996 pozitif çıkana kadar test yapın sonra kimseye yapmayın deniyor bunun başka açıklaması yok.
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Hangi kanal tüm dünyadaki vaka sayısını açıklıyor? Ciddi soruyorum oradan takip etmek isterim. İntermetten tek tek ülke haber sitelerine girmek çok yorucu

• Bakan son dönemde belirtiler kas ağrısı ve ishal demiş buna istinaden bilgisi olan arkadaşlara sorayım

1.Bu mutasyonun eserimidir ishal ve kas ağrısı olmasının pozitif yorumlanacak bir yanı var mıdır

2.Dünya genelini takip edenler dünya genelinde de böyle bir durum söz konusu mudur

Teşekkür ederim.
  • A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    İlker canikligil'i tanıyor musun bilmiyorum o da covidi ilk kas ağrıylarıyla anlamıştı nisan ayında.

• Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinetroll

Aga bahsetme nedenimi gormus oldum. Elbette kacilacak bir sey degil. Demem su ki oturun bence covidde ve diger mikrop viruslere karsi korunan insanlara saldirmak yerine, kitlelerin neden 3.dunya savasina suruklendigini anlatin din, milliyetcilik duygularinin bos oldugunu anlatin. 3.dunya savasi cikmasin mesela. Var mi bunu yapmaya cesaretin insanlarin hassas oldugu seylere dokunmya cesaretin? Eminim ki senin de nefret ettigin ulke toplum vardir. Nedenini sorgula. Mesela kurtler mi? Araplar mi? Al sana 2.somut olgu. Cesursan once Turkiyenin seriat devleti olmasina karsi, sonra da dunyada yayilan nefret, milliyetcilik, siddete karsi savas.

Cunku dunyayi sekillendirecek olan sey tam olarak bunlar oluyor, olacak. Covid tuz biber. Asil sorun zihniyet sorunu. Yoksa ben bugun osursam o da birilerine batip dunyaya bin tane sorun acacak seye goturebilir. 1.dunya savasi franz ferdinandin oldurulmesiyle basladi mesela.
    sevgili kardeşim önceki mesajımda da anlatmaya çalıştığım gibi, 2. dünya savaşının sonlarında yaşanmış olan alman dresden şehrinin ingiliz bombaları ile alev topuna dönüşüp, sokaklar kırmızı ateş halini alıp insanların sokak zeminine yapışıp yanarak ölmesi... ki en az 25000 kadın çocuk yaşlı masum insan böyle öldü...

ve japonya hiroşima ve nagazakideki daha yeni yeni ortaya çıkan inanılmaz görüntüler, insan iskeletinden oluşan şehirler.

1945 ten sonra gerçek devletlerin sıcak savaşını sona erdirmiştir.

zaten bir çeşit 3. dünya savaşını yaşıyoruz. ama sıcak savaş asla olmaz. olursa da inan bana bir kaç günde dünya alev topuna dönüp her şey ve insanlar yok olur.

netflix belgeselinde bir uzmanın sözü şöyle: " 1945 yılında japonyaya atılan atom bombası, bugün devletlerin sahip olduğu silahların yanında çatapat gibi kalır."

onun için sıcak savaşı unutun. işte böyle korona tipi ve daha ötesi yöntemlerle savaş yapılacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustf9 -- 3 Ağustos 2020; 21:15:0 >

• Böyle bilgiler ne yazık ki geçerli değil. Siz de boş yere umuda bağlanmayın. Virüs mutasyonu diye birşeyi yok, adaptasyonu var. Mutasyon olabilmesi için hayvana direnç oluşturmalıyız. Henüz hiçbir yavaşlatıcı ilacımız yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yavaştan yolunu yapmaya başlıyorlar...

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt
    quote:

kesin bir olum orani yok

Ben kesin bir oran var dedim mi? Zaten daha yıllar alacak bu hastalıkla ilgili rakamların oturması. 0.2% diye bişi yok dedin, tahminler arasında olduğunu verdim. Sorun şu ki bugün sokağa çıksan covid19 öldürücülük oranı ne desen büyük çoğunluk %4-5 der. Yani ortalama bilimsel çalışmaların 10 kat daha fazlasını..
    quote:

Mart-Temmuz arasi yasanan 700 bin`e yakin olumden ”

Mart ayında başladığını nereden çıkardın? Çinde Kasım’da başlamadı mı? İtalya ve diğer avrupa ülkelerinde atık sularda yapılan çalışmalar Avrupa’da da hastalığı Kasım ayına kadar götürüyor
    quote:

Yani sen gribi rahatlikla ayakta gecirirsin ama corona oldugunda nefes darligi baslarsa, evde kalirsan, olebilirsin.Arada boyle ufak bir fark var.

Öldürücülük oranına IFR deniyor. DSÖ heralde Grip 650 BİN kişi öldürüyor her yıl derken herkes ayakta geçirecek demedi...Ciddi grip IFR %0.1 corona için şu an söylenen oranları yukarıda yazdım zaten. Ben Alman Profesörün çalışmasını anlattığı videoyu beğendim, onun oranı 0.26%

quote:

Ya bu grip yaaa, bize cip takacaklar yeaaaa, maske takmayalim yeaaa

Hadi daha öldürücülük oranı tam hesaplanmadı çünkü salgın devam ediyor bari ispatlaması EN KOLAY olayı da yokmuş gibi gösterme.

Bak yukarıda ne güzel araştırmalar yapmışsın, şimdi google’a yaz bakalım
    1- ID2020 neymiş? Birleşmiş Milletler destekliyor muymuş?
    2- QUANTUM-DOT TATTOOS (Kuantum Damga) neymiş, direk çalışmayı yapan üniversitenin sayfasında Profesörün ağzından dinle de sonra bir yeaaa çek benim içinhttps://bioengineering.rice.edu/news/quantum-dot-tattoos-hold-vaccination-record
    “The Bill and Melinda Gates Foundation came to us and said, ‘Hey, we have a real problem — knowing who’s vaccinated,’

quote:

Hastaneler korona vakalariyla dolup tastiginda, olum oraninin nerelere varacagini Italya`da, Ispanya`da gorduk.

Benim ağzımdan değil, NewYork’ta hastanede çalışan 2 doktordan dinle grip sezonu ne oluyor dünyada 650 BİN kişi nasıl ölüyor, eğer o da sana yetmezse aşağıdaki haberler belki yeter
    Video :https://www.brighteon.com/e53654f5-1ae6-44b0-9aab-2155f90a2ebc
    Eski grip haberleri : https://time.com/5107984/hospitals-handling-burden-flu-patients/https://www.statnews.com/2018/01/15/flu-hospital-pandemics/https://www.thelocal.it/20180119/italy-worst-flu-season-in-14-years
    Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]

• A.Doğukan A kullanıcısına yanıt
    İshali olan herkes kovid suphesiyle hastaneye koşsun diye, ve covid teshisi alabilsin diye . Yoksa mutasyon falan hikaye. Boyle bir kesinlik yok. hepsi varsayim. Hatta sacmalik.

• ah sayın bakan ah, neden endişe duyuyorsunuz nasılsa vaka sayısı hep standart ne eksiliyor ne de artıyor. isterse tüm türkiye sokağa çıksın :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mustf9

sevgili kardeşim önceki mesajımda da anlatmaya çalıştığım gibi, 2. dünya savaşının sonlarında yaşanmış olan alman dresden şehrinin ingiliz bombaları ile alev topuna dönüşüp, sokaklar kırmızı ateş halini alıp insanların sokak zeminine yapışıp yanarak ölmesi... ki en az 25000 kadın çocuk yaşlı masum insan böyle öldü...

ve japonya hiroşima ve nagazakideki daha yeni yeni ortaya çıkan inanılmaz görüntüler, insan iskeletinden oluşan şehirler.

1945 ten sonra gerçek devletlerin sıcak savaşını sona erdirmiştir.

zaten bir çeşit 3. dünya savaşını yaşıyoruz. ama sıcak savaş asla olmaz. olursa da inan bana bir kaç günde dünya alev topuna dönüp her şey ve insanlar yok olur.

netflix belgeselinde bir uzmanın sözü şöyle: " 1945 yılında japonyaya atılan atom bombası, bugün devletlerin sahip olduğu silahların yanında çatapat gibi kalır."

onun için sıcak savaşı unutun. işte böyle korona tipi ve daha ötesi yöntemlerle savaş yapılacak bence.

Alıntıları Göster
    hıhı 3.dünya savaşını yaşıyoruz, modern kölelik, zenginlerde var ben de niye yok, hepsi abd'nin oyunu hayatında askerlik yapmayı bırak kuru sıkıyla atış yapmamış adamlar 3. dünya savaşı yaşıyoruz diyor. Bak işine hadi. Next filizi kaynak gösteriyor adam bana :D

• dün arkadaşım ateş 39.5 derece ile ishal ve kusma şikayetiyle pandemi Hastanesi'ne gitmesine rağmen test yapmadılar test için şuan da ateş öksürük ve nefes darlığı olması gerekiyor dediler bugün özel bir hastanede antikor testi yapıldı sonuç negatif ama şikayetleri devam ediyor

• Buradaki komplocu herifler alsınlar da okusunlar bu virüsün nasıl hasar bıraktığını görsünler. Eğitilmez herifler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

yavaştan yolunu yapmaya başlıyorlar...

Hocam neyin yolunu yapıyorlar o paylaşımda? Bana hem virüsün artışı hem de yok oluşunun yolunu aynı anda yapıyorlar gibi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendinetroll

hıhı 3.dünya savaşını yaşıyoruz, modern kölelik, zenginlerde var ben de niye yok, hepsi abd'nin oyunu hayatında askerlik yapmayı bırak kuru sıkıyla atış yapmamış adamlar 3. dünya savaşı yaşıyoruz diyor. Bak işine hadi. Next filizi kaynak gösteriyor adam bana :D

Alıntıları Göster
    sen de haklısın çocuk.

akıl seviyenin çok ötesinde bilgiler vererek seni yormaya hakkım yoktu.

sen devam et.

he ya 3. dünya savaşı çıkacak.

he he, çıkacak çıkacak.

çıkacakkk...

• 
Sayfa: önceki 29942995299629972998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.