Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (2998. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu iş sadece devlette yada hükümetle bitecek iş değil,devletlerin gücü biryere kadar yeter, 1960 lardan beri amerikan emperyalizmi kapitalizminden etkilenen lay lay lomuna rahatına tatiline düşkün, özenti küçük çakması olan ülkeden beklenen hareketler... okumuşuda aynı cahilide aynı bu konuda hatta her siyasi görüşü bile aynı tas aynı hamam...

yüksek mühendis, çok sekülerim, kültürlüyüm bilimciyim diyenler bile gözünü alanyada açtı çevremde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 0:30:47 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    sana blok koymadan önce son bir şey soracağım: hem bu kadar bilgisiz olup, hem de ona buna cahil demen ne iş? gerçekten soruyorum, kendini bilgili, zeki sanman nasıl bir hayal dünyası ürünü? değilsin çünkü ve forumda bunu anlamayan kalmamıştır şimdiye kadar. ister istemez bir merhamet duygusu da uyandırıyorsun insanda. farkında bile değilsin. yazık aslında. neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çevremde tatile çıkan kesim egeden akdenizden sere serpe kalabalık yerlerden pozlar paylaşan kesim genelde okumuş kültürü kariyeri iyi olan kesim hiçte oyle cahil filan değiller,ay atmasan hatrım kalır aman at çok büyük bir yetenek burda bu,devlet 85+ milyona ne yapabilir evinin öne elektro şokla bekleyen polismi dikicek her allahın günü ,dünyanın süper gücü denilen devlet bile dökülüyor tamamen zora gelememe, para ezme kültür olayı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 0:40:2 >
    insanlara cahil demeden önce gidip dil bilgisi, imla öğren, benden sana ağabey tavsiyesi.

bir de fotoğraftan tahsil anlama işini profesyonelliğe döksene. epey para kaldırırsın bu müneccimlik yeteneğinle.

• insanları şahsen ve yakınen tanıyorum 5 yıldızlı otellerde oyle sıradan insanlar kalamaz,sanki sadece tatile akp cahil tayfası gidiyormuş gibi ütopyayı siz yaşıyorusnuz burda,bu bir kültür yetişme meselesi siyasi görüşlede yakınen uzaktan alakası yok,bu ülkede insanlar kazandığı paralarını yiyemeseler kriz geçiriler çoğunluğu boyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 0:45:58 >
  • Virus mutasyonu yok demek için kör cahil olmak lazım. Üremesi son derece rastgele olan herhangi bir kontrol ve tamir mekanizması olmayan bir varlık mutasyon geçirmiyor ama sayısız kontrol yöntemi olan insan hücreleri mutasyon geçirebiliyor yani. He canım he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verilere güvenmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

dün arkadaşım ateş 39.5 derece ile ishal ve kusma şikayetiyle pandemi Hastanesi'ne gitmesine rağmen test yapmadılar test için şuan da ateş öksürük ve nefes darlığı olması gerekiyor dediler bugün özel bir hastanede antikor testi yapıldı sonuç negatif ama şikayetleri devam ediyor
    Yurtdışına çıkıcam de. Halk banka 110TL fişekle hemen yaparlar testini. Ertesi gün sonucu elinde olur. Paralı test yapmak istiyorlar ama halkın tepkisinden korkuyorlar. Türkiye'de devlet halk içindir felsefesi tamamen bitti. Artık halk devlet içindir.
    tahsil ile para denklemini nasıl kurdun a çocuk? kaç tane mühendis biliyorum, 5 yıldızlı otelle işi olmaz. ama iktidar partisi destekçisi lise mezunu, ortaokul mezunu , havadan para kazananlar da var. velhasıl sıfır görüş sahibisin ama her konuya balıklama dalıyorsun. git de uyu biraz. sabah salim kafayla "ben ne halt ediyorum" diye düşünürsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

tahsil ile para denklemini nasıl kurdun a çocuk? kaç tane mühendis biliyorum, 5 yıldızlı otelle işi olmaz. ama iktidar partisi destekçisi lise mezunu, ortaokul mezunu , havadan para kazananlar da var. velhasıl sıfır görüş sahibisin ama her konuya balıklama dalıyorsun. git de uyu biraz. sabah salim kafayla "ben ne halt ediyorum" diye düşünürsün.
    tamam pes senin plajlara inenler, kalabalık yerlerde duranlar hepsi akplü cahil, hiper okumuş ,kültürlü, muhalif, üst akıl olan halkımız evden bile çıkmıyor ben yalan atıyorum,konuyu bile siyasi salça yaptınız artık pes,git plaj plaj dolaş kültür diploma sor ve hangi partiyi tutuyorsunuz diye sor al cevabı otur yerine bodrum ve çeşme antalyadan %70 chp çıkmazsa kendimi sınırsız çizerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 0:55:19 >

• kredileri verip esnafı borca sokmak varken yakışmamış bu ingiltere devletine. çok saf bunlar

memlekette düğünler, cenazeler, taziyeler virüs merkezi olmuş. sen laga luga peşindesin. umut yok bence. senden bir şey olmaz. git uyu da büyü . 15 yaşındasın sanırım.

memlekette düğünler, cenazeler, taziyeler virüs merkezi olmuş. sen laga luga peşindesin. umut yok bence. senden bir şey olmaz. git uyu da büyü . 15 yaşındasın sanırım.

• borsanın 2. çöküşünü bekliyorum yakın zamanda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

oda ayrı konu zora disipline gelememe meselesi diyorum zaten siyasi görüş değil yada fakir zengin, okumuş cahil yada akpli chpli diye ayırım yok bende bu konuda çoğunluğu aynı halt insanları katagorize eden sensin bu konuda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 1:1:18 >
  • Beyler bayanlar, size akıl sağlığınız için bir tavsiye vereyim, virüs hakkında hiçbir şekilde foruma da girmeyin, haber de izlemeyin, gündeminizden çıkartın. Sadece kendinizi koruyun, izole edin. gerisi hikaye. böyle giderse corona geçecek ama insanların yarısı paranoyak panik atak olup çıkacak, bunların tedavisi de yok.
  • Yani mutasyon geçiriyor. İnsan hücrelerinin veya retrovirus dışı virüslerin mutasyon geçirmediğine dair 1 tane kanıt atsana. Ben geçirdiklerine dair onlarcasini hem elimdeki kitaplardan hem de internetten bulabilirim çünkü.

• 
Sayfa: önceki 29962997299829993000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.