Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.172
Cevap
236
Favori
4.379.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünya Sağlık Örgütünün canlı yayınını buradan izleyebilirsiniz;
    https://www.nbcnews.com/video/watch-live-world-health-organization-provides-update-on-coronavirus-77753413577

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Ocak 2020; 19:5:50 >
  • Acil durum toplantısı düzenlenecek fakat tüm dünya ülkelerini çağırmadılar sadece heyet toplanacak ve uluslararası bir tehdit olup olmadığına karar verecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Ocak 2020; 19:16:23 >
  • Dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biri olan Lufthansa da Çine seferlerini durdurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExeCuTioN66

yarasa çorbası içmek nedir la beter olsunlar
    Tamam bende kızıyorum her boku yemelerine ama beter olsunlar dedigin şey sana dogru geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

Acil durum toplantısı düzenlenecek fakat tüm dünya ülkelerini çağırmadılar sadece heyet toplanacak ve uluslararası bir tehdit olup olmadığına karar verecekler.
    Adam Çin'i ne güzel övüyor öyle. Sevgilim olsa bu kadar övmem.
    Yine parayı bastırmış Çin.

• Aynen, tamam Çinin yaptıkları da az değil, bu kadar kısa sürede iki hastane inşa etmeleri ya da koca şehirleri karantina altına almaları, ama bana da biraz abarttılar gibi geldi.
  • Özet: virüs bahane Çin şahane

• Bim ve A101 Çindeki tüm mağazalarını kapatma kararı aldı....

(Zaytung)
  • MERT* kullanıcısına yanıt
    Sonuc olarak bu virus anlasilan surekli kendini degistiriyor. Bu da en dehset verici olani ! ... Dusunsenize yillarca bir ture odaklaniliyor halbuki birkac haftada degisime ugruyor. Bu hizla daha kac defa degisime ugrar kimbilir ... Ben bilmem ....
  • Hong Kong'daki Prince of Wales hastanesindeki iki doktora bir hasta tarafından Coronavirus bulaştı ve doktorlar karantina altına alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Sonuc olarak bu virus anlasilan surekli kendini degistiriyor. Bu da en dehset verici olani ! ... Dusunsenize yillarca bir ture odaklaniliyor halbuki birkac haftada degisime ugruyor. Bu hizla daha kac defa degisime ugrar kimbilir ... Ben bilmem ....
    Sürekli mutasyona uğramasının aşının sürecine etki edeceğini düşünmüyorum.
  • 2 gün önce Aksaray'da Coronavirus şüphesiyle karantinaya alınan kişilerde virüse rastlanmadı.
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Bir ara denk gelmistim bu sahsa. Genis capli ele aliyor isabetli de . Tek gorebildigim eksikligi ise mevcut sisteme ve degerlere gore rafine etmesi . Bu ifadelerim paylasilan 2020 sifresinden degil diger yayinlanmis icerikler.
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Asi ne zaman bulunur bilinmez ama mutasyona ugramasi ile virusler de bir tur bilinc artisi akillanma adaptasyon artisi var gibi . Velhasil emsalsiz ve beklenmedik sonuclara da vesile olabilir ...
  • 2 günde 1500 yataklı hastane nasıl yaptı bunlar? biz burda 2 senedir bekliyoruz küçücük hastane yapılacak diye...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Virüsler sürekli mutasyona uğrar. Bünyesi güclü insanlar hastalığı farkında olmadan grip diye atlatmış olabilir deniyor. Güclü olmayanlar için de destekleyecek ilaç veya aşılarda virüsün hangi aileden olduğu hemen anlasıldığına göre bulunacaktır.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Deli gibi insan ve makine gücü var adamlarda normaldir yani herkes 6 saat dönüşümlü çalışsa bile tamamdır

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.