Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98.172
Cevap
234
Favori
4.380.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koronavirüs salgını Ortadoğu’ya da sıçradı: BAE’de ilk vaka tespit edildi

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bir ailede koronavirüs tespit edildiği açıklandı. Bunun Ortadoğu’da ilk vaka olduğu düşünülüyor.

https://tr.sputniknews.com/ortadogu/202001291041280633-koronavirus-ortadoguya-da-sicradi-baede-ilk-vaka-tespit-edildi/
  • Etiyopya'da 4 kişi corona virüsü şüphesiyle karantinaya alınmış.

Aynı şekilde Kenya ve Fildişi Sahilinde de birer kişi kontrol ediliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Ocak 2020; 13:24:17 >
  • Amerikan United Havayolları Çin e tüm seferlerini durdurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Haberlerde yanıltma milleti galeyana getirme maksadı seziyorum biraz. Almanya'daki vakalarda şahıslar iş görüşmesi sebebiyle Çinli bir kadınla birlikte zaman geçirmişler. Dolayısıyla virüsü böyle kapmışlar.

Çinden hava yoluyla Almanya'ya ulaşmadı virüs. Resident Evil değil bu.
    zaten çin'den hava yoluyla bulaştığını değil sadece almanya'da ki çinliler tarafından bulaşmış olduğunu kasetmiyor mu bu haber hocam? yoksa tabii ki çin'den almanya'ya havadan gelecek hali yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırat.ç.

Yakında gelecek paketlerim var. Ben de mi çeksem

Alıntıları Göster
    aman hocam yakma bizi de be.

• çin telefonu aldım güncelleme yapsam virus kapar mıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün havayolları uçuşlarını durduruyor bizim THY hala şov yapar gibi Çin'e uçuyor. Aids olduğunu söyleyen kadına bir şey olmaz beraber olalım parası neyse veririz diyen Türk erkekleri gibi yürek yemişler.

Bunun vebalini biz çekeriz orada virüsü kapıp İstanbul Havalimanı veya başka bir yere taşırlarsa rezilliği seyredin.
  • dünya sağlık örgütü bugün bir basın açıklaması yapacakmış. bakalım global seviyede alarm verecekler mi.

https://twitter.com/LiveSquawk/status/1222461529779527680?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Ocak 2020; 13:30:18 >
  • United Havayolları bildiğim kadarıyla bazı seferlerini durdurdu, tümünü değil.

Endonezyalı Lion Air de aynı şekilde Çine tüm seferlerini iptal etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 29 Ocak 2020; 13:34:59 >
  • 2009 Yılında domuz gribi için seminere gitmiştim orada bir Profesör Doktor durumu şu şekilde açıklamıştı.
    "Her 3-4 yılda bir ortaya çıkan bir virüsü abartıp büyük ilaç firmaları milyar dolarlık vurgun yapar, olay bundan ibaret diye".

Domuz gribi aşılarının sadece Türkiye'ye maliyeti 200 Milyon Euromuş . Dünyada 200 ülke var.
    Domuz gribi, kuş gribi, deli dana, kene ıstırması vs. neler neler abartıldı.

Bu gribin aşısını da kısa süre içinde bulup Dünyaya kazığı çakarlar büyük ihtimal.
  • la oğlum ne işiniz var yarasayla, yılanla, börtü böcekle. Koysunlar şunların önüne birer kase kelle paça sirke bide sarımsak sabah hepsi dimdik ayakta.
  • ttfvol kullanıcısına yanıt
    Bence bu virus epeydir vardi Cinliler tatilden oturu tekrardan goc ediyorlar haliyle de virus yayiliyor... Ilk baslangicin tarihi sanildigindan daha eski de olabilir ...

THY inatla Cin'e seferlerine devam ediyor. Anlasilan davet ediyor!!!

Dunya aptal bir akilli Turkiye mi ?!

Koronavirusun yenisi de cikti !

https://www.birgun.net/haber/yeni-tip-koronavirus-hizla-yayiliyor-285853

Huawei he kosulda destekleyecegiz diyor. Huawei in hatrina mi ne ? ! Malum Huawei demek Cin Hukumeti demektir ...
    https://www.aa.com.tr/tr/ekonomi/huaweiden-turkiyede-yatirim-kararliligi/1717563

Yuh diyorum ... Cin'e karsi Turkiye elini kolonu baglatmislar!

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Haberde halihazırda bulunan virüsten bahsediliyor yeni diye, başka bi koronavirüs yok.
  • Xiaomi telefonuma android güncellemesi geldi.Kabul edeyim mi?
  • Ben şahsen ülkemin aldığı önemlere yüzde 1 bile güvenmiyorum. N95 denilen maskeler nerede satılır simdiden almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

2009 Yılında domuz gribi için seminere gitmiştim orada bir Profesör Doktor durumu şu şekilde açıklamıştı.
    "Her 3-4 yılda bir ortaya çıkan bir virüsü abartıp büyük ilaç firmaları milyar dolarlık vurgun yapar, olay bundan ibaret diye".

Domuz gribi aşılarının sadece Türkiye'ye maliyeti 200 Milyon Euromuş . Dünyada 200 ülke var.
    Domuz gribi, kuş gribi, deli dana, kene ıstırması vs. neler neler abartıldı.

Bu gribin aşısını da kısa süre içinde bulup Dünyaya kazığı çakarlar büyük ihtimal.
    Virüs burada yayilirsa ve aşısı cikarsa sen olma hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yesil+ Y kullanıcısına yanıt
    alışveriş siteleri'nin hepsinde var. Bende almayı düşünüyorum.
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Tek kullanımlık maskelere 30 tl fiyat çekmişler10 tanesini 239tl satmaya kalkıyorlar. Eczanelerde daha ucuza bulunabilir bence.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.