Şimdi Ara

Körfez Dershanesi Şok kampanya

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
11.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 dersi kaçırsan iptal mi oluyor yani. Herşeye eksiksiz katılmak şartıyla demiş.

Eğer altında bi çakallık fln yoksa gerçekten güzel bi uygulama.

• Sende çaba gösterirsen büyük bi başarı hemde garanti veriyorlar.ekol hocada orda nede olsa
  • [/YALAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNN
  • Beyler bu zaten mezunlar için ve garanti paranın iadesi değil sonraki sene için bedava eğitim. Zaten kimsenin 3. seneye kalcağını sanmıyorum. Yazar gider.
  • Hobaaa

Kanmayın böyle şeylere

Bende sandım laptop falan hediye ediyorlar kayıt olanlara

Açık öğretim yazdırırlar.Aha kazandın deyip seni yollarlar ona bakarsan.İyi strateji valla
  • Körfez dersanesinin bay ve bayan şubeleri ayrımı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: semtex960

Körfez dersanesinin bay ve bayan şubeleri ayrımı?

Heh. Başlar tartışma birazdan...

Ayrı ama her şubede değil. Bizim şube kız - erkek karışık. Sahil şubesi de öyle. Şehir dışındaki şubelerde de böyle olduğu sanıyorum, çünkü mesela Ödemiş'te sadece bir şube var. Ama Çankaya, Uslu gibi bazı şubelerde ayrı.

Bu noktada şöyle bir soru soruyorum. Ben dershaneye kız görmek için mi gidiyorum yoksa ders almak için mi?
  • Karma eğitimin amacı karşı cinslerin birbirini görmesi mi sizce? Kendinizi kandırmayın lütfen. Bu tür uygulamaların amacı biliyoruz ki çok farklı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

quote:

Ayrı ama her şubede değil. Bizim şube kız - erkek karışık. Sahil şubesi de öyle. Şehir dışındaki şubelerde de böyle olduğu sanıyorum, çünkü mesela Ödemiş'te sadece bir şube var. Ama Çankaya, Uslu gibi bazı şubelerde ayrı.

Bu noktada şöyle bir soru soruyorum. Ben dershaneye kız görmek için mi gidiyorum yoksa ders almak için mi?

Valla ben dersaneye gittim, bu sene üniye başlıcam.Sadece meraktan sordum doğrumu diye.Ayrıca tartışma çıkarmak istesem haremlik selamlık mı gibi sorardım
  • quote:

quote:

quote:

Valla ben dersaneye gittim, bu sene üniye başlıcam.Sadece meraktan sordum doğrumu diye.Ayrıca tartışma çıkarmak istesem haremlik selamlık mı gibi sorardım

Valla forum öyle tiplerle dolu ki, her cümleden bir tartışma çıkabilir. Sen kız - erkek ayrımı ile ilgili masum bir cümle bildirsen tartışma çıkartır. O yüzden...
  • kampanyaya geri dönelim isterseniz.

bir arkadaş açık öğretim yazdırırlar demiş ama o bakımdan korkmayın. açık öğretimi yazdırdıklarını görmedim daha. yalnız türki cumhuriyetlere gitmen konusunda biraz başının etini yiyebilirler.eğer o konuda da güçlü durursan başka şansları yok.
  • Dersane Ücreti Ne kadarmış? Sonraki Senenin Parasıda Dahildir Kesin :)

Bizim Burda Erdem Dersanesi Vardı. Oda buna Benzer bir Kampanya Düzenlemişti Ama o Kazanamama Gibi Bir İhtimal vermiyordu Yani Kesin Kazandırıyorlardı.

İlk önce Sana Bir Test Uyguluyorlar . Test Sonucuna Göre Seni kabul Ediyorlar Veya Etmiyorlar.

4 Yıllık Herhangi Bir Fakülde Garantisi Veriyorlar.

Dersane Aksatması Olmayacak Mazaretsiz .

çeşitli Şartları felan vardı

Ücret Olarakda 30 Milyar ( şimdinin 30 Bin YTL si ) istemişlerdi 2 Yıl Önce :)

Yani Sizin Anlayacağınız Bunlar göz Boyama İşleri .

Benim GÖrüşüm Siz Siz Olun Kalabalık Bir Dersaneye Gitmeyin.(Kendi Yaşadığım Şehirdeki Görüşüm Bu Benim)

Az Öğrencili olan Bir Dersanede Hocalar Öğrencilerle Daha cok İlgileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi »LosTSouL« -- 23 Ağustos 2008; 21:29:51 >
  • Öldürseler gitmem o dersane kılıklı yere
  • ya 170 ham puan alsanız 4yıllık bir yere yerleşiyorsunuz zaten;neyin garantisini veriyorlar anlamadım
  • Gitmeyin eğitimi güzel diye gittim eğitim falan görmedim.2. sene indirim yaparlar diye tekrar yazıldım hayatımın hatasını yapmışım sözel alanda iyi matematikte berbattı.3. yıla kalmadan açıköğretim yazdım.Sorun sadece eğitim değil saçma sapan uygulamalar var ilk yıl çankaya binasında üst katlarda kızlar vardı kantinde kızlarla erkeklerin beraber takılmasından rahatsız oldular kantine gitmeyin dediler.Erkek-bayan öğretmenlerin odaları ayrı kız öğrencilerin sınıfına bayan öğretmen erkek öğrencilere erkek öğretmen gidiyordu.2. yıl işi iyice abarttılar iki blok ilerde bina alıp kızları oraya yerleştirdiler.Bizim binanın ilk katına oks öğrencisi kızları koyup kat girişine erkekleri sokmasın diye güvenlik görevlisi koydular.Öğrenciler bi acayipti daha önce gittiğim dershanelerdeki tiplere benzemiyordu.Sınıfın duvarında hristiyanlara ölüm diye bir yazı görmüştüm.Cuma günleri hadi namaza gidiyoruz diye dershane çıkışı beni kolumdan çekiştiren sınıf arkadaşlarım vardı.Gidecekseniz adam gibi kalabalık olmayan dershanelere gidin öğretmenleri bilgili soruları zor dershanelere gidin.Eğer m1 sınıfına giremeyecekseniz körfeze gitmeyin ilgilenmezler.
  • Bunları hangi dershanede yapsanız kazanırsınız zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: Calpi84

Gitmeyin eğitimi güzel diye gittim eğitim falan görmedim.2. sene indirim yaparlar diye tekrar yazıldım hayatımın hatasını yapmışım sözel alanda iyi matematikte berbattı.3. yıla kalmadan açıköğretim yazdım.Sorun sadece eğitim değil saçma sapan uygulamalar var ilk yıl çankaya binasında üst katlarda kızlar vardı kantinde kızlarla erkeklerin beraber takılmasından rahatsız oldular kantine gitmeyin dediler.Erkek-bayan öğretmenlerin odaları ayrı kız öğrencilerin sınıfına bayan öğretmen erkek öğrencilere erkek öğretmen gidiyordu.2. yıl işi iyice abarttılar iki blok ilerde bina alıp kızları oraya yerleştirdiler.Bizim binanın ilk katına oks öğrencisi kızları koyup kat girişine erkekleri sokmasın diye güvenlik görevlisi koydular.Öğrenciler bi acayipti daha önce gittiğim dershanelerdeki tiplere benzemiyordu.Sınıfın duvarında hristiyanlara ölüm diye bir yazı görmüştüm.Cuma günleri hadi namaza gidiyoruz diye dershane çıkışı beni kolumdan çekiştiren sınıf arkadaşlarım vardı.Gidecekseniz adam gibi kalabalık olmayan dershanelere gidin öğretmenleri bilgili soruları zor dershanelere gidin.Eğer m1 sınıfına giremeyecekseniz körfeze gitmeyin ilgilenmezler.

Yaşadıkların gerçek mi bilmiyorum ama bana biraz abartı gibi geldi.

Gerçi benim şubem Çankaya değil, Süren. Üçkuyular'da oldukça küçük bir şube ama çok iyi.

Çankaya'yı bilmiyorum ama orası büyük şube, öyle olabilir. Maalesef dershanenin öyle yönleri var...

Bence en iyisi küçük şubeler. Ben memnunum.

Eğitimi bence gayet iyi ya. Gayet iyi hocalar var. Kimsenin namaza zorladığı yok. Ben ruh gibi sadece ders, sınav ve etüdlere gidip geliyorum. Hiçbir sosyal etkinliğine katılmıyorum. Ama hocalar da sever beni.

Dinci hoca bizde yok ya da bize göstermiyor o yönünü. Matrak öğretmen çok. Ciddileri de dersini anlatır gider.

Yalnız o son cümlende söylediğin M1 sınıfındayım.

Zamanında 4 tane olan ÖDS'ye giriş sınavlarına girmek istemedim, ÖDS hırsım yoktu. İlkine girdim. Sorular zor değildi gerçekten ama ta lise 1 - 2 konularını sormuşlar ve ben çoğunu unuttum, tekrar etmiyordum. Kalan 3'üne girmedim artık... Şimdi oraya girme şansımız var yine.

Körfez Dershanesi'nin beğenmediğim sadece 3 şeyi var:

• Kategorizasyonun dibine vurmuşlar. ÖDS, M1, M2, TM1, TM2, Fen Liseleri, zart sınıfı, zurt sınıfı... Her şeyde sınav var.

• Sayısallar için Tarih-1, Coğrafya-1 ve Felsefe Grubu-1 dersleri sadece ÖDS'ye veriliyor. Ben unuttum SOS-1'e dair çoğu şeyi. Coğrafyadan bir şey bilmiyorum ve önemli bir test.

• Yayınları fena değil, idare eder ancak Güvender, FDD, FEM, Zirve, Zafer gibi yayınların yanında fazla kaliteli durmuyor. Ha, soru bankaları özellikle sayısal branşlarda iyi. Ancak konu anlatımlı kitaplar için aynı şeyi söyleyemeceğim. Basit testler çok. Bir de ÖSS için verdikleri birden fazla dersi içeren ve sene içinde en az 4-5 sayı hâlinde dağıtılan soru bankaları... Bize "Körfez ÖSS SayısalSet İleri Düzey" kitabının 1. sürümünü verdiler. Kitap güya sadece ÖDS ve M1'lere veriliyormuş ve "ileri düzey"miş. Ancak kitaptaki soruların ileri düzeylikle alakası yok. Basit sorular var hep.

Yani sadece Körfez Yayınları ile kalınmaz. Soru bankaları iyi ama konu anlatımlı kitapları iyi değil pek. Dershanesinin verdiklerine alternatif olarak Güvender, FEM, FDD, Zafer, Pi vb. iyi gider...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 24 Ağustos 2008; 9:21:02 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Calpi84

Gitmeyin eğitimi güzel diye gittim eğitim falan görmedim.2. sene indirim yaparlar diye tekrar yazıldım hayatımın hatasını yapmışım sözel alanda iyi matematikte berbattı.3. yıla kalmadan açıköğretim yazdım.Sorun sadece eğitim değil saçma sapan uygulamalar var ilk yıl çankaya binasında üst katlarda kızlar vardı kantinde kızlarla erkeklerin beraber takılmasından rahatsız oldular kantine gitmeyin dediler.Erkek-bayan öğretmenlerin odaları ayrı kız öğrencilerin sınıfına bayan öğretmen erkek öğrencilere erkek öğretmen gidiyordu.2. yıl işi iyice abarttılar iki blok ilerde bina alıp kızları oraya yerleştirdiler.Bizim binanın ilk katına oks öğrencisi kızları koyup kat girişine erkekleri sokmasın diye güvenlik görevlisi koydular.Öğrenciler bi acayipti daha önce gittiğim dershanelerdeki tiplere benzemiyordu.Sınıfın duvarında hristiyanlara ölüm diye bir yazı görmüştüm.Cuma günleri hadi namaza gidiyoruz diye dershane çıkışı beni kolumdan çekiştiren sınıf arkadaşlarım vardı.Gidecekseniz adam gibi kalabalık olmayan dershanelere gidin öğretmenleri bilgili soruları zor dershanelere gidin.Eğer m1 sınıfına giremeyecekseniz körfeze gitmeyin ilgilenmezler.

Yaşadıkların gerçek mi bilmiyorum ama bana biraz abartı gibi geldi.

Gerçi benim şubem Çankaya değil, Süren. Üçkuyular'da oldukça küçük bir şube ama çok iyi.

Çankaya'yı bilmiyorum ama orası büyük şube, öyle olabilir. Maalesef dershanenin öyle yönleri var...

Bence en iyisi küçük şubeler. Ben memnunum.

Eğitimi bence gayet iyi ya. Gayet iyi hocalar var. Kimsenin namaza zorladığı yok. Ben ruh gibi sadece ders, sınav ve etüdlere gidip geliyorum. Hiçbir sosyal etkinliğine katılmıyorum. Ama hocalar da sever beni.

Dinci hoca bizde yok ya da bize göstermiyor o yönünü. Matrak öğretmen çok. Ciddileri de dersini anlatır gider.

Yalnız o son cümlende söylediğin M1 sınıfındayım.

Zamanında 4 tane olan ÖDS'ye giriş sınavlarına girmek istemedim, ÖDS hırsım yoktu. İlkine girdim. Sorular zor değildi gerçekten ama ta lise 1 - 2 konularını sormuşlar ve ben çoğunu unuttum, tekrar etmiyordum. Kalan 3'üne girmedim artık... Şimdi oraya girme şansımız var yine.

Körfez Dershanesi'nin beğenmediğim sadece 3 şeyi var:

• Kategorizasyonun dibine vurmuşlar. ÖDS, M1, M2, TM1, TM2, Fen Liseleri, zart sınıfı, zurt sınıfı... Her şeyde sınav var.

• Sayısallar için Tarih-1, Coğrafya-1 ve Felsefe Grubu-1 dersleri sadece ÖDS'ye veriliyor. Ben unuttum SOS-1'e dair çoğu şeyi. Coğrafyadan bir şey bilmiyorum ve önemli bir test.

• Yayınları fena değil, idare eder ancak Güvender, FDD, FEM, Zirve, Zafer gibi yayınların yanında fazla kaliteli durmuyor. Ha, soru bankaları özellikle sayısal branşlarda iyi. Ancak konu anlatımlı kitaplar için aynı şeyi söyleyemeceğim. Basit testler çok. Bir de ÖSS için verdikleri birden fazla dersi içeren ve sene içinde en az 4-5 sayı hâlinde dağıtılan soru bankaları... Bize "Körfez ÖSS SayısalSet İleri Düzey" kitabının 1. sürümünü verdiler. Kitap güya sadece ÖDS ve M1'lere veriliyormuş ve "ileri düzey"miş. Ancak kitaptaki soruların ileri düzeylikle alakası yok. Basit sorular var hep.

Yani sadece Körfez Yayınları ile kalınmaz. Soru bankaları iyi ama konu anlatımlı kitapları iyi değil pek. Dershanesinin verdiklerine alternatif olarak Güvender, FEM, FDD, Zafer, Pi vb. iyi gider...

• Ben dershaneye başladığımda deneme sınavına girmeden son sınıftan girdiğim için çiftlik gibi bir sınıftan başladım.Sonraki seviye tespit sınavlarında iyi puan çıkarmıştım üst sınıfa geçebilirdim hata yaptım geçmedim yurda davet edildim.Dershanede dini olarak bir baskı göremezsin ben yurtta biraz gördüm.Caminin altındaki misafirhanede kalıyorduk yurdun abisi gece gelip dini konularda bilgi veriyordu.2 hafta kadar kaldım yurttakilerle ticarete girmiştik sigara verip şampuan alıyorduk.Bazı günler yurttaki üniversite öğrencileri aralarında toplanır konuşurlardı bizi aralarına almazlardı.Televizyon yoktu arkadaşlarla kaçıp kahveye televizyon izlemeye gittik yakalandık.Bana göre yanlış şeyler bunlar ben bu tür baskılara alışkın değildim.Zaten 2 hafta kaldık bir daha siz gelmeyin dendi onlarda bizi sevmediler.Ben özgün dershanedeki cıvık,fırlama ortamdan kaçıp körfeze gitmiştim pişman oldum.
  • körfez eğitimde kalite cidden körfez iyi bir dersane çankaya şubesindeyim çok memnunum m3 teyim şuan ama yükselcem kısmetse daha yeni başladık.. (;
  • yorum yaparken bıseyler gozden kacıo ıyı bır dersane onemlı tabı ama bıreysel bı caba dersanenın onune gecebılıo ben korfeze gıttım bı yıl ve sınıf ogrt son sınıf ogrencısıyım. 3 sene gıdıp kazanamayanlar sucu dersanede degıl kendılerınde aramalılar.korfez=kalıte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.