Şimdi Ara

Koray spor 22 kasımdan bu yana gönderim yapmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • n11 hb amazon gibi sitelerden yüzlerce siparişim oldu ilk kez böyle bir durum başıma geldi...

satıcı firma bütün platformlarda onaylı satıcı ve yüksek değerlendirme puanlarına sahip

22 kasım günü engelli bir arkadaşım için ayakkabı siparişi verdim..

normal şartlarda 1-2 gün sonra sipariş kargoya verilmesi gerekiyordu

3 gün sonra 25 kasımda mesaj attım kargo için dönüş olmadı

2 gün geçti 27 kasım cevap gelmeyince aynı satıcının trendyol mağazasına mesaj attım n11 ile ilgili sorulara cevap veremiyoruz buradan denildi

5 aralık tekrar n11den sordum sipariş yoğunluğu denildi

bu arada son kargolama süresi geçti bende iptal edip tekrar sipariş verdim

yarın sonraki siparişimin son kargoya verilme günü doluyor bu akşam tekrar mesaj attım

güya ürünü tedarik etmişler ama kalite testini geçememiş stokta da 1 tane olduğu için yeniden tedarik edemiyorlarmış...

n11 de 40 no ayakkabı yok aynı satıcı trendyolda 40 no satmaya devam ediyor

bu adamları ben anlamadım ne yapmaya çalıştıklarını...

sizce bir yaptırım uygulatabilir miyim bu mağazaya karşı?

trendyol.com
    Grisport Erkek Ayakkabısı 8617Ov.12G Oliato Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/grisport/erkek-outdoor-ayakkabi-8617ov-12g-oliato-8617ov-12g-p-3661310?boutiqueId=61&merchantId=104929

• Şikayet var sitesine baktığıma göre son zamanlarda ürünün tedarik süresi yaklaşınca aynı mesajı atıp iptal istiyorlarmış..

ürünü tedarik ettik ama kalite kontrolü geçemedi dilerseniz iptal edebilirsiniz vs..

bu arada ayakkabı trendyolda hala satışta...

• trendyola sordum ayakkabı stokta ve hala satış devam ediyorbu işte bi şeyler var...ya mağaza el değiştirdi ya maddi olarak zor durumdalar nakit lazım

• n11 koray spor mağazasına tekrar 40 no stok girişi yapılmış...yeni avlar bekleniyor

• bu arada bu konuyu görüp iletişime geçen n11 yetkililerine teşekkür ediyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.