Şimdi Ara

Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
1
Favori
68.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Meriç.

Aslında çok usta kopyacıyımdır ama hoca birşey demiyor diye rahat davrandım adam disipline vericem dedi kopya kağıdını sınav kağıdıma zımbaladı . Daha yazı gelmedi verdi mi vermedimi bilmiyorum ama size bi danışıyım dedim . Bizim okul biraz rahattır bu disiplin konusunda nası bi ceza alırım ? Okul saati içinde çitlerden atlayıp dışarı çıktım sonra tekrar derse gelirken yakalandım sadece sözle uyardılar.

Disiplin cezasını gerektiren davranışlar
    MADDE 12 – (1) Cezayı gerektiren davranışlar şunlardır:

a) Kınama cezasını gerektiren davranışlar;
    madde
    12) Kopya çekmek veya çekilmesine yardımcı olmak,

kısacası kınama alırsın ve tebligatı ailene iadeli tahütlü yollanır.Sene sonundan öğretmenler toplantısında ceza puanın kaldırılabilir.Eğer savunmanda pişmanım falan dersen belki uyarı olur.En iyisi önce öğretmeninle konuş özür dile, disipline vermeyin de...

• quote:

Orijinalden alıntı: alkın34

quote:

Aslında çok usta kopyacıyımdır ama hoca birşey demiyor diye rahat davrandım adam disipline vericem dedi kopya kağıdını sınav kağıdıma zımbaladı . Daha yazı gelmedi verdi mi vermedimi bilmiyorum ama size bi danışıyım dedim . Bizim okul biraz rahattır bu disiplin konusunda nası bi ceza alırım ? Okul saati içinde çitlerden atlayıp dışarı çıktım sonra tekrar derse gelirken yakalandım sadece sözle uyardılar.

madde

kısacası kınama alırsın ve tebligatı ailene iadeli tahütlü yollanır.Sene sonundan öğretmenler toplantısında ceza puanın kaldırılabilir.Eğer savunmanda pişmanım falan dersen belki uyarı olur.En iyisi önce öğretmeninle konuş özür dile, disipline vermeyin de...

Ben kopya dağıttım hoca gördü birşey yapmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

quote:

madde

Öğretmenin kendi tercihi, teşekkür etmelisin.Okul müdürlüğüne dilekçe verseydi o zaman iş değişirdi.Müdür onur kuruluna sevk eder onlarda disiplin kuruluna gönderir.İlkinde kınama tekrarında uzaklaştırma tekrarında tasdikname ile uzaklaştırma.

• bende gittim uyarı verdiler sanırım ama idareye çağırılmalar falan ömrümü yedi ailemede söylemediydim baya zor bir dönem seni bekliyor yani
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Zenci Forvet

quote:

quote:

madde

Öğretmenin kendi tercihi, teşekkür etmelisin.Okul müdürlüğüne dilekçe verseydi o zaman iş değişirdi.Müdür onur kuruluna sevk eder onlarda disiplin kuruluna gönderir.İlkinde kınama tekrarında uzaklaştırma tekrarında tasdikname ile uzaklaştırma.

Abi adam rahatsız diyicem saygısızlık olacak ama öyle gerçekten özür dilerim diyorum sinirlerim bozuldu aglar gibiyim adam karşımda gülüyor laftan anlamıyor bazı hocalar bütün sınıf şikayetçi adamdan . Hadi onu geçtik dersin müfredatına dahil olmayan kendisinin de derste anlatmadığı birşeyi sınavda soruyor (Haylaz bir sınıfın zararları) bütün sınıf kopya çekiyor ancak cezasını ben çekiyorum.

• Dilekçeyi senin kopya çekmenle alakalı verirse savunmanda bütün sınıf çekti yazman seni kurtarmaz.Disiplin kurulu o arkadaşlarının da ifadesini alır toplu kopya daha büyük suçtur.Eğer öğretmenle ilğili şikayetleriniz varsa aileniz ilçe milli eiğitim müdürlüğüne gitsin.İşlemediğiniz yerden soru çıkıyorsa, sorular kasıtlı olarak zorsa -sınıf not ortalaması düşükse-, ders işlemiyorsa onada soruşturma açılır.O da en az uyarı cezası alır.
  • quote:

Alırım ingiliz edebiyatı ders . Ya adam zaten sorunlu bütün okulun bildiği birşey.

ingiliz edebiyatı mı nası bi lise lan orası
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugr06

quote:

Alırım ingiliz edebiyatı ders . Ya adam zaten sorunlu bütün okulun bildiği birşey.

ingiliz edebiyatı mı nası bi lise lan orası

Seçmeli ders abi bizimkiler niye seçtiyse sayısal öğrencisiyiz bide
  • Kınama alırsın ve üniversitede falan devlet yurtlarında kalamassın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fevkaladeninfeyki

Kınama alırsın ve üniversitede falan devlet yurtlarında kalamassın

O olay kötüymüş abi umarız affederler
  •  Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise)

Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise)

Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise)

biz lisedeyken masaya üç kağıt koyarlardı birisini seçerdin bahtına ne denk gelirse 3 işlemdede kantini kapatıp oraya yollarlardı

• Bizim hocalar kopya konusunda öğrencileri hiç sıkmazlardı. Hatta çoğu zaman hocalar bana soruları vermiştir. Hatta bi keresinde şey olmuştu. Almanca dersinin son sınavıydı. Ben 35 almıştım. Hoca yanına çağırdı. Ömer düşük almışsın dedi. Evet hocam dedim. Yanlış yaptıklarımı sildirdi doğrusu nu işaretlettirdi 50 alıp geçmiştim. Bu ve bunun gibi çok hatıram var lisede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.