Şimdi Ara

Kopya çekerken yakalanmanın cezası nedir (Lise) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
68.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Captor.

Genelde 0'da vermiyorlar. Sözlüne 45 45 verir olur biter.

Ne güzel.
  • yakalandığın yazılıdan 0 alıyosun + aileye söylüyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

quote:

Orijinalden alıntı: WhammY*

0 vermişti hoca bana bide dil anlatım dersiydi e 0 almak disiplin cezası zaten işte sana yazdırıyolar savunmanı imza falan atıyosun adamın iyisine gelirsen kınama verip geçiyolar.

0 almak disiplin cezası değil, boş kağıt vermek disiplin cezası. (ad-soyad vs yazmayarak)

Bilemiyorum.öğretmen bana ben seni disipline göndermedim sadece 0 verdim 0 almakta disiplin cezasıymış o yüzden bu kadar uzadı bu olay demişti.kağıdım doluydu.
  • 10 kırbaç
  • Arşiv Odasında
  • beyler benim olay daha da değişik, kopya cekerken yakalanma degil ama bi sınavda hoca bi arkadasla notlarımızın aynı oldugunu görmüs yanlıslarımız ve dogrularımız da aynı kopya cektiniz sizi ayırdım dedi hakkımızda ne işlem yapılabilir ?
  • kopya gecince aklima geldi. 13 sene once lise 1e giderken yanimda oturan arkadasla 2 matematik sinavindan ayni notu aldik. hoca ucuncude ayirdi hemde oyle boyle degil birimiz sinifin bir ucunda digeri oteki ucunda sinav oldu bitti. hoca hemen ikimizin kagidina bakti ayni anda vermistik, ikimizde ayni aldik yine ve baslanan soru son yapilan hepsi ayniydi bildigin fotokopi. hoca dedi oglum telepati mi kurdunuz bu ne boyle diye. konusu gecince aklima geldi oyle birden bire. ha bu arada onceki ve son sinavda da kopya yoktu.
  • Peki nasıl bi savunma yapabilirim ?
  • Abi önemli yarın çağırılırım mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Peki nasıl bi savunma yapabilirim ?

Çekmişsin işte kopyayı neyin savunmasını yapıyorsun ?
  • Usta kopyacıyımdır tribine giren ergenlere de tav oluyorum.Kardeşim hoca farketmiyor mu sanıyorsun ? Sadece abartılmadığı sürece görmezden geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayozmen

quote:

Yani bi yazı yazdırıyolarya onu diyorum ne yazayım ona
  • quote:

Aslında çok usta kopyacıyımdır ama hoca birşey demiyor diye rahat davrandım adam disipline vericem dedi kopya kağıdını sınav kağıdıma zımbaladı . Daha yazı gelmedi verdi mi vermedimi bilmiyorum ama size bi danışıyım dedim . Bizim okul biraz rahattır bu disiplin konusunda nası bi ceza alırım ? Okul saati içinde çitlerden atlayıp dışarı çıktım sonra tekrar derse gelirken yakalandım sadece sözle uyardılar.

Üniversitedeyken lisede kopya çekmediğin her gün için kendine küfredeceksin. Yapabildiğinin en iyisini yap kopyada çığır falan aç , yeterki diploma notun 2 puan yüksek olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Usta kopyacıyımdır tribine giren ergenlere de tav oluyorum.Kardeşim hoca farketmiyor mu sanıyorsun ? Sadece abartılmadığı sürece görmezden geliyor.

Yanlış bi düşünce, haklısın
  • hocanın gözünden düseceksin. sözlüne düsük vercek hic bunları düsündün mü
  • müebbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanhelsing1

hocanın gözünden düseceksin. sözlüne düsük vercek hic bunları düsündün mü

Abi o hoca umrumda degil ama disiplin kurulunda sevdigim , iyi anlaştığım hocalarım var ona üzülücem.
  • ben çokk kopya çektim. birinde yakalandım ve sıfır aldım.

bi başkasında ikmale kalmıştım, iki gözetmen hoca vardı. biri arkada duruyordu ve biri de kapıdan çıkıp yürüyüp biraz sonra içeri geri geliyordu (kapı açıktı) ben de en ön sıradaydım ve ufak kopya kağıdını çıkardım hoca yine dışarı çıkınca, birden kapıda belirdiği gibi benim o tarafa baktığımı ve elimin altındaki ufak kağıdı farketti. adımlarını hızlandırıp önüme kadar geldii... ve son anda beni yakalamaktan vazgeçti. hiç sesini çıkarmadı ve dolaşmasına devam etti.

daha bende kısa film tadında, çok ilginç kopya anıları var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atalayozmen

quote:

Yani bi yazı yazdırıyolarya onu diyorum ne yazayım ona

Kopya çektiğini itiraf et işte . Şöyle şöyle derste yazılıda kopya çektim de . Ne diyeceksin ki daha .
  • disipline gitmezsinde insaflıysa tekrardan sınav yapar
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.