Şimdi Ara

köpek almayı düşünüyorum

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
166
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> köpek almayı düşünüyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    940 Mesaj
    arkadaşlar yavru sibirya kurdu satın almak istiyorum nereden alabilirim bilen var mı ? daha önce alıp besleyen var mı ? bana ortalama ne kadara patlar satın aldıktan sonra ne kadar masrafı olur bakımı temizliği falanı filanı ?

|
    |
    |
    645 Mesaj
    köpeüi ücretsiz alsan evin içinde mi kulübede mi bakıcaksın bu bir aşıları var bu iki sürekli mama derdi var bu üç günde en az iki kere wc ye çıkarıcaksın ayrıca hayvan gezmesi lazım bu dört köpek bakmak gördündüğü kadar kolay değil

ücretsiz değil ücretli almayı düşünüyorum bunun için 600 lirayı gözden çıkardım ayrıca köpeği yavru iken alıcam besleyecek ve büyüteceğim. Evde değil ona özel bir kulübe yaptıracağım maması aşısı falanı filanı hepsini karşılayabilirim.
    |
    |
    metallica17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kadir.uluag

ücretsiz değil ücretli almayı düşünüyorum bunun için 600 lirayı gözden çıkardım ayrıca köpeği yavru iken alıcam besleyecek ve büyüteceğim. Evde değil ona özel bir kulübe yaptıracağım maması aşısı falanı filanı hepsini karşılayabilirim.

peki gezmesi, wc ihtiyacı falan , ayrıca yavru daha bi süre evde bakmalısın , yavruyken daha savunmasız olurlar
    |
    |
    İlk önce köpeklere para vererek pet shoplara prim yaptırma. Barınaklarda onlarca var. İkincisi köpek bakmak kolay değildir, hastalıkları, kızgınlık dönemleri, belirli ihtiyaçları vardır. Uzun süre yalnız bırakmaman gerekir. Son olarak hangi şehirde yaşıyorsun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Vikings
    Hail King Ragnar!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.