Şimdi Ara

KÖPEĞİMİZİ ÖLDÜRDÜLER... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hayvan sever olarak çok üzüldüm arkadaşım.
    Eğer televizyoncuları çağırsaydın inan belediye hakkında neler olurdu neler.
    Ne olursa olsun Hayvanları sevmeyen bir milletiz.
    Onların bu dünyanın bir parçası olduğunu bazen unutuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

Bir hayvan sever olarak çok üzüldüm arkadaşım.
    Eğer televizyoncuları çağırsaydın inan belediye hakkında neler olurdu neler.
    Ne olursa olsun Hayvanları sevmeyen bir milletiz.
    Onların bu dünyanın bir parçası olduğunu bazen unutuyoruz.

Evet bişeyler yapılabilirdi ama o anda nasıl olduğumu anlatamam.Veterinere İlk anda gelseydiniz kurtulurmuydu dedim hayır dedi verdikleri zehir çok etkiliymiş hemen öldürüyomuş.İnsanlar yönünden çok haklısın hala insanlar belediyelere güvenip barınakların çok yüsek yaşam şartlı yerler olduğunu sanıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal85 -- 24 Temmuz 2008; 23:39:07 >
  • geçmiş olsun

belediyenin halk için çalışması lazım katillik için değil
  • benimde koyu gri şeker mi şeker bi yavru kedimi araba ezmişti akşamdan sabaha kadar ağlamıştım acını çok iyi biliyorum..
  • Offf köpeğim aklıma geldi.Küçüktüm mahallede top oynuyordum.O da bahçedeydi bizim.Çıktı dışarı hep çıkardı zaten.Biz arkadaşlarla top oynarken ihmal ettim onu.Gezdi gezdi.Ve kaçırıldı sanırım.O akşam gelmedi bahçemize.Zaten birkaç gün sonra da kulübesi yok oldu.Yani çalındı.Şimdi diyorum da keşke baksaydım ona da top oynamasaydım.Çok vicdan azabı çekiyorum
  • Bazı arkadaşlar tasma taksaydın falan demiş.. Tasma takmasada öldürme gibi bi hakları yok. Ayrıca köpekten korkanlar için köpekleri yok edicek yada bi yerlere tıkacak halimiz yok. Gitsinler tedavi olsunlar, korkularını yensinler. Bende travestilerden korkuyorum, onlarıda zehirleyelim o zaman.. Konuyu açan arkadaşa bi tavsiye, adamı çağırırsanız ve gelirse, 1 kişi 2-3 falan dövmeyin, baya bi toplanın, büyük bir topluluk saldırdığında ceza azalıyor, yada bölünüyor. Hatta 15-20 kişi olursanız, kimin olduğu kimin olmadığıda anlaşılamadığından bişey olmaz Son olarak köpek yaşlıysa anesteziden ölmüş olabilir. Ama buda onları haklı yapmaz. Köpek zaten kısırlaştırılmış. Bu arada ilk resimleri kaldır bence. Nasıl biri öldüğünde normal resmi konulur, ölüsü konulsada sansürlenir aynı şekilde bundan da etkilenen olabilir. Ha bide yetki denmiş. Adamın işi denmiş. Bir idam gardiyanı yada celladı, bu işide olsa, benim gözümde insan değildir. Yapacak iş mi yok? Bok temizlemek daha temiz iştir bundan. En azından üstünüz kirlenir, ruhunuz kirlenmez.

• karakola git belediye hakkında şikayet dilekçesi ver
  • @metal85

şu an nasıl bir üzüntü içerisinde olduğunu tahmin edebiliyorum arkadaşım..

Malesef kartal da da aynı katliam yapılıyor...1-2 sene önce adamın teki , şırınga ile sokakta uyuyan bir köpeği zehirleyip gitti...Arkasından bağıra bağıra ana avrat küfür ettim ama adam arkasına dönüp bakmadı bile..resmen hayvanı öldürüp kaçıp gitti

Dışarıda birsürü , tasmasız gezdirilen , insanlara saldıran , kedileri parçalayan pitbullar var.Onlara birşey yapılmıyor , hiç kimseye zararı olmayan masum bir hayvanın canına kıyılıyor

Eğer adamın yerini tespit edebilirsen arkandayız...Adamın yerini tam olarak tespit edebilirsen seve seve o pisliği dövmeye geliriz...Bundan emin olaiblirsin.

• Para için dötünlerini verir bu adiler.Şerefsizliğin bu kadarı olmaz.burası Türkiye diyorum geçmiş olsun sizede bence hakkınızı arayın.Tazminat açın aldığınız parayı bir hayvanları koruma derneğine bağışlayın
  • sağolun arkadaşlar deminden beri hayvan haklarından bir örgütle mailleşiyorum hatta biriyle konuştum yarın sabah daha kapsamlı konuşucaz inşallah.Adamı tanıyabilirmisniz diye soruyorlar ve diğer sorular,elimden geleni yapıcam sizlerinde desteklediğinizi bilmek güzel çok sağolun.

quote:

Orjinalden alıntı: VGroove

@metal85

şu an nasıl bir üzüntü içerisinde olduğunu tahmin edebiliyorum arkadaşım..

Malesef kartal da da aynı katliam yapılıyor...1-2 sene önce adamın teki , şırınga ile sokakta uyuyan bir köpeği zehirleyip gitti...Arkasından bağıra bağıra ana avrat küfür ettim ama adam arkasına dönüp bakmadı bile..resmen hayvanı öldürüp kaçıp gitti

Dışarıda birsürü , tasmasız gezdirilen , insanlara saldıran , kedileri parçalayan pitbullar var.Onlara birşey yapılmıyor , hiç kimseye zararı olmayan masum bir hayvanın canına kıyılıyor

Eğer adamın yerini tespit edebilirsen arkandayız...Adamın yerini tam olarak tespit edebilirsen seve seve o pisliği dövmeye geliriz...Bundan emin olaiblirsin.

• Keşke televizyoncuları çağırsaydın çok büyük şeyler gelirdi belediyenin başına belediye.... vay be bu günlere de geldik.. ama tabi şaşırmamak gerek başımızdaki adamlar belli çok şaşırmamak gerek aslında
  • konuştuğum kişi olay yerinde zabıt tutturup hayvanı incelemeye pendik veya modaya götüreceklerini daha sonra dava açılacağını söyledi fakat hayvan artık yerinde olmadığı için bu olay biraz zora girdi galiba ama başka yöntemlerde var demek ki ki sabah aramamı istediler bakalım görücez.

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

karakola git belediye hakkında şikayet dilekçesi ver
  • Dünden beri bir çok gönüllü kuruluş arıyor adamı tarif ettim kartal belediyesinden çağırılmış buraya.Barınakları gezip bir kaç kişi adamı arıyor.Çok fazla yapılıcak birşey kalmadı galiba çünkü zabıt tutturup hayvana otopsi yaptırmalıydık.Yine de bekliyorum.Eğer başınıza böyle bir olay gelirse direk polise zabıt tutturun arkasından gönüllü bir kuruluşu ararsanız onlar zaten otopsi için alıyorlar hayvanı, başınıza bir iş gelmiyor yani KORKMAYIN!
  • Ben artık konuşmuyorum abicim..Ellerim yoruldu aynı şeyleri yapmaktan..Köpeğin için çok üzüldüm gerçekten..İnsanların gücü malesef zararsız hayvanlara yetiyor..
  • ADAMI BULURSAN VE YAKALARSAN HABER VER BANA BAK O KÖPEKLER ONA NELER YAPIYOR. BİR KAÇ TANE KÖPEĞİ ÜZERİNE SALCAMDA.
  • Ben sordum asılsız ihbar versem yine gönderirlermi diye farklı kişi gelir büyük ihtimalle dediler gönüllüler.Kaldı ki herkes,ki bende hukuki bir süreç istiyorum fakat zor galiba.

quote:

Orjinalden alıntı: TECHTRONİC

ADAMI BULURSAN VE YAKALARSAN HABER VER BANA BAK O KÖPEKLER ONA NELER YAPIYOR. BİR KAÇ TANE KÖPEĞİ ÜZERİNE SALCAMDA.
  • bizimde köpeğimizi zehirlemişlerdi bi baktık köpek yerde ölü yatıyo yavrularıda önüne kıvrılmış
  • ulan varya küfür etmemek icin kendimi zor tutuyorum serefsizler böyle güzel bir hayvan öldürülürmü lanet olsun resmen ağlıyorum şimdi
  • Lanet olsun böyle devlete.

Burda çok net konuşuyorum benim hayvanıma böyle yapacaklardı önce o oku atanı bulur aynı ok ile uzaktan boyun damarına sokar öldürürdüm. Ardından belediye binasını ateşe verirdim. Sonra Devlet düşmanı olurdum. Üstüne üslük gizli bilgileri diğer ülkelere satardım. O kadara kadar söylüyorum..

Allah bunu yapanı ve yaptırana dokunmasın ama karısının ve çocuklarının belasını versin. Bütün yük adamın üstüne kalsın. Günahları boynuna olsun.
  • Onu yapanın, yaptıranın Allah belasını versin. Bu kadar da olmaz ya okurken sinirlendim bulsam öldürürüm o adamı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.