Şimdi Ara

.::: KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ :::.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.103
Cevap
13
Favori
150.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    - 2009 -

2008 yılında açmış olduğum topic e hoşgeldiniz

Geçtiğimiz sene S.Ü. kazanan arkadaşların sorularını yanıtladık , aydınlattık konya hakkında üni. hakkında bilgilendirdik. bu sene konu yine canlanmış fakat DJ kürşat nickli arkadaşda konu açmış isterseniz oradanda bilgi edinebilirsiniz. buradanda geçen seneki sık sorulan soruları inceleyip fikir edinebilirsiniz. kazanan arkadaşlara başarılar diliyorum...

http://forum.donanimhaber.com/m_33668665/tm.htm

üniversitemizin kayıtlar ve yeni sezon için açtığı konuların linkleri

http://selcuk.edu.tr/news.php?id=751

http://selcuk.edu.tr/duyuru/hosgeldiniz.htm

http://selcuk.edu.tr/news.php?id=746

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- 2008 -

evet arkadaşlar bir Konya'lı ve bir konya selçuk üni. öğrencisi olarak kazananları merak ediyorum forumda soru ve görüşleriniz için yazabilirsiniz yardımcı olmaya çalışacağım

kazanan arkadaşlar kayıtlar hakkında detaylı bilgi için üniversitenin sitesinde açıklama yapılmış , ayrıntılı bilgi için link aşağıda

http://selcuk.edu.tr/duyuru/kayit.htm

++++++++++++++++++++++++++++

Arkadaşlar gerekli çoğunluk sağlanamadığından ve daha önce böyle bi org. yapan PHI hocamın organizasyona hiç bulaşma gibi bi tavsiyesinden sonra bu büyük organizasyonu ( ) daha sonra küçük çaplı tanışma kaynaşma şeklinde selçuk üni. kampüsünde gerçekleştireceğiz. saygılar

--------------------- Selçuk Üniversitesi Akademik Takvimi ----------------------------------

1- 2008-2009 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GENEL AKADEMİK TAKVİMİ

---+---+----+ GÜZ YARIYILI +---+---+---

---Yeni Kayıt
    01-08 Eylül 2008

---Kayıt Yenileme
    03- 08 Ekim 2008

---Danışman Onayları
    09-10 Ekim 2008

---Dersler
    06 Ekim 2008-16 Ocak 2009

---Hazırlık sınıflarının yabancı dil yeterlik sınavı
    06 Ekim 2008 Saat 10.00

---Zorunlu yabancı dil muafiyet sınavı
    11 Ekim 2008 Saat 10.00

---Ders Ekleme-Bırakma,
    16-17 Ekim 2008

---Mazeretli Geç Kayıtlar için son başvuru tarihi
    7 Kasım 2008

---Ek Sınav (azami öğretim süresini dolduranlar için)
    13-19 Ekim 2008

---Ek Bütünleme ( azami öğretim süresini dolduranlar için)
    03-09 Kasım 2008

---Ara sınav
    22-30 Kasım 2008*

---Genel sınav
    19-30 Ocak 2009

---Bütünleme
    09-15 Şubat 2009

--+--+--+--+ BAHAR YARIYILI +--+--+--+--

---Kayıt yenileme
    13-18 Şubat 2009

---Danışman Onayları
    19-20 Şubat 2009

---Hazırlık sınıflarının yabancı dil yeterlik sınavı
    07 Şubat 2009 Saat 10.00

---Dersler
    16 Şubat - 29 Mayıs 2009

---Ders Ekleme-Bırakma
    26-27 Şubat 2009

---Mazeretli Geç Kayıtlar için son başvuru tarihi
    16 Mart 2009

---Ara sınav
    11-19 Nisan 2009**

---Genel sınav
    01 -12 Haziran 2009

---Bütünleme
    22-28 Haziran 2009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizabardakci239 -- 2 Eylül 2009; 3:39:34 >

• Valla yardım çok iyi olur ,Üni ortamı nasıldır dikkat edilmesi gerekenler ,tavsiyeler , yurt olarak öneri ?
  • üni ortamı süper tabiki gittiğin fakültede önemli bu konuda,teşkilatlanmalar var hiç takılmamanızı tavsiye ederim sonuçta okumaya ortamda eğlenmeye geliyosunuz siyaset yapmaya değil 2.öğretim iyi olur ama kampüs civarında bulunmanız gerekebilir sehir merkezine 20-25 km civarı uzaklığı var.yurt olarak kampüsün kendi alanı içinde 2 adet yurt war üniversitenin yurdu onları tavsiye etmem pek kısıtlısınız çünkü , paranız varsa özel yurda çıkın daha iyi olur , ev ortamını tavsiye etcem onda da sağlam arkadaşlar bulmak lazım
  • İkinci öğretim yerleştirldim. Özel yurt fiyatları ne durumdadır ev için arkadaş ortamı önemli dedeiğiniz gibi. Kayıt için hangi belgeler gerekli.
  • wallahi tam bi fiyat bilmiyorum ama erken kayıt yaptırmanı tavsiye ederim daha ucuza kayıt olursun yurda ikinci öğretim için harç yatıracaksın , dekont ,ikametgah ilmuhaberi , 12 adet son 6 ayda çekilmiş fotoğrafın ,diploman , kazandı belgesi , nüfus cüzdanı fotokopisi , bide kayıt esnasında harç ve kimlik parasını alıyorlar başka yok sanırım

bu arada bölüm ne?
  • halkla ilişkiler
  • Ben de Konya veterinerliğe girdim. Bişey sorcam kampüs dağınık mı yoksa tüm fakülteler falan birarada mı bilen var mı ?
  • hayırlı olsun 2niz içinde kampüs biraz dağınık ama arası çokda uzak değil halkla ilişkiler dostum sen çok sağlam bi yere düşmüşsün hele 2. öğretim tam kız ortamının olduğu yerler
  • quote:

Orjinalden alıntı: rizabardakci239

hayırlı olsun 2niz içinde kampüs biraz dağınık ama arası çokda uzak değil halkla ilişkiler dostum sen çok sağlam bi yere düşmüşsün hele 2. öğretim tam kız ortamının olduğu yerler

Veterinerliğe ne diyosun

• hoca veterinerlik çok farklı bi ortamı olan fakülte gelip geçerken görüyorum ordada güzel kızlar war ama oranınki bi değişik nasıl deyim hmm önünde bahçesi war yakınında kamelyalar felan güzel arkadaş ortamı war fakülte geneli öyle sanırsam bizim fakültelerde sadece sınıf veya bölüm arası arkadaşlıklar söz konusu okul ii anlıcan
  • haha Bende konyalıyım artık.. jeodezi ve fotogrametri mühendisliği (harita mühendisliği)kazandım artık tanışrz
  • Gidip görcez artık , saol bilgi için
  • beyler okul açılsın bi organization ayarlıyıp tanısırız dh konya selçuk üni ocean_man senin bölüm baya bi zor hacı dersleri kaçrmamanı tavsiye ediyorum tabi çok çalışman lazım
  • OceaN_MaN senin okul burası başka resmini bulamadım ama en büyük fakülte olsa gerek kampüste

jaylotter seninkide burası sosyal bilimler

bloodwayne seninkide burası veteriner.selcuk.edu.tr
    sitesinde baya detaylı fotolar var

edit : cumaya gidip geliyim sorularınza cvb veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizabardakci239 -- 15 Ağustos 2008; 12:36:27 >

• Hocam biraz ortamlardan bahsedebilirmisn. Resimler iyi oldu teşekkürler. Birde Konyaspor stadı uzakmı oraya giden gruplar vardır herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaylotter -- 15 Ağustos 2008; 12:39:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaylotter

Hocam biraz ortamlardan bahsedebilirmisn. Resimler iyi oldu teşekkürler. Birde Konyaspor stadı uzakmı oraya giden gruplar vardır herhalde

Stad baya Uzak ...

Çarsı Bi tarafta Üniversite bi tarafta ...
  • saol hacı ama sorun olmaz bende isterse son derece zor olsun benm anne baba meslei hacı ben olayıbiliom zaten korkma zaten ilk 10da girdm kesin

Organizasyon mutlaka düzenleyelim tanışalım, konyaspor maçlarına da gidelm abi ne kadar sürer yol fahti tatan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DumSperoSpero -- 15 Ağustos 2008; 12:51:42 >

• @jaylotter
    Sıralaman Ve Puanın Nedir?
  • Arkadaşlar bende hukuk ikinci öğretimini kazandım buranın.Benm tek derdim tek başına kalabileceğim bi evimin yada yurt odamın olcakmı?tek odalı yurtların fiyatları ne kadar? bide yurtlarda internet varmı?
  • ZartarxiS hayırlı olsun hocam hukuk süper bi fakülte her yönüyle ev ortamını tavsiye etmem aslnda ama bi yerde de free olursun ii olur ev kiraları 300-1000 arası değişir yerine ve lüxüne göre , yurt fiyarları sanırım 1000-2000 arası erken kayıttan yararlanırsak bide
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.