Şimdi Ara

Konya Özel Servis Önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. 2005 model Corsamı periyodik bakıma götürcem. Her ustaya güvenemiyorum bide öğrenciyim para durumları pek yok.. Önerdiğiniz Özel Opel Servisi var mı?

• karatay sanayi yıldız opel ismail usta iyi bir ustadır.
  • Arkadas ogrenciyim para durumları sıkıntılı demis yalnız.

Yıldız Opel'e gidersen araba kredisi oder gibi bakım masrafı cıkarabilirler haberin olsun. Bazen Yetkili Servisten daha yuksek iscilik ve malzeme masrafı cıkarıyor Yıldız Opel..
  • o zaman yaşar usta var yine karatay sanayide oda opelci çok hesaplıdır.ama krumsal değildir.küçük bir dükkanı var herhangibir parça gerektiği zaman kendisi tedarik eder motor bakımını yapar iyi dürüst düzgün bir insandır.yaşar opel .... diye geçer adresini tam bilmiyorum sokağını caddesini ama sorarsan söylerler sanayide...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

o zaman yaşar usta var yine karatay sanayide oda opelci çok hesaplıdır.ama krumsal değildir.küçük bir dükkanı var herhangibir parça gerektiği zaman kendisi tedarik eder motor bakımını yapar iyi dürüst düzgün bir insandır.yaşar opel .... diye geçer adresini tam bilmiyorum sokağını caddesini ama sorarsan söylerler sanayide...

Bahsettiğin Yaşar, zamanında Konya Opel de çalışıp sonra babasının dükkan açtığı Yaşar usta ise tavsiye etmem.
    Ki anlatışına görede Yaşar Opel onun dükkanı. Ben Ertürk Opel'i öneririm. Yıldız'ı hiç önermiyorum bile.
  • tavsiye etmeme sebebini bilemem ama benim dediğim periyodik bakım 100 tl ye yaptırmıştım
  • ha ertürk opel dersen hiç gitmedim ama duydum iyi olduğunu ,fiyatlarını bilmiyorum.orasıda olabilir o zaman ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: samil422

o zaman yaşar usta var yine karatay sanayide oda opelci çok hesaplıdır.ama krumsal değildir.küçük bir dükkanı var herhangibir parça gerektiği zaman kendisi tedarik eder motor bakımını yapar iyi dürüst düzgün bir insandır.yaşar opel .... diye geçer adresini tam bilmiyorum sokağını caddesini ama sorarsan söylerler sanayide...

Bahsettiğin Yaşar, zamanında Konya Opel de çalışıp sonra babasının dükkan açtığı Yaşar usta ise tavsiye etmem.
    Ki anlatışına görede Yaşar Opel onun dükkanı. Ben Ertürk Opel'i öneririm. Yıldız'ı hiç önermiyorum bile.

Ben Yıldız Opel e gidiyordum. Ertürk opel nasıl? Farkı ne ve tam olarak nerde?
  • bir konyalı olarak size önereceğim tek usta var oda temiziş mehmet usta hakkıyla yapar
  • sddm42 S kullanıcısına yanıt
    Yıldız Opel ismail ve ibrahim ustalar. Özellikle ismail usta öneririm. Sallamışlar pahalıdır yetkiliyi de geçiyor bazen diye. Orijinal parça kullanınca işçilikten indirim yaparlar, sadece iççilik varsa da abartı fiyat vermezler. İşe başlamadan fiyatı veriyorlar işinize gelmez veya pahalı bulursanız sorar veya vazgeçersiniz. Yıldız Opel yetkili Özkaymaktan çok ama çok daha iyidir. Kesinlikle öneririm. Şuan renoya geçtim. Bu yüzden konyada özel reno servisi tavsiyesi istiyorum arkadaşlar. Yıldız opel ayarında Reno özel servisi varsa yorum alabilir miyim? Aracımın garantisi bitiyor yetkiliye gitmeye devam edeceğimi sanmıyorum. Şimdiden teşekkürler. Servis adını ve varsa yerini yazın googledan buluruz Saygılar. (Aracım 1.5 90 hp Clio IV icon dizel otomatik edc sportourer, merak edenler varsa sorabilirler genel olarak memnunum. Bu araç 2008 den beri satın aldığım 8.aracım oluyor. )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun Erturk Opel Konya ya araba gostermeye gittim. Adamlar olmayan arizaya var deyip isi bozdular. Su an ariza yok ama olabilir yasanabilir deyip 4000 TL masraf çıkardılar. Sonra Konya Opel e gittim. Baktilar olctuler bictiler abi ariza yok masraf yok. Gule gule bin dediler. Tabi bu arada satis isi coktan bozuldu. Erturk Opel i kesinlikle onermiyorum.

• 2004 1.7 dri combo ile ufak bir şikayetten konya opele giden kaynatam 3 farklı tamire yaklaşık olarak 3-4 bin tl ödediği halde arabayı tamir edemediler. Pompa değişmiş araç çekişten düştü daha kötü oldu. Bazı müşürleri falan da bozmuşlar. Ayrıca araç ısındıktan sonra sürekli yağ lambasını ve ariza lambasını açıyor. Bu böyle olacak demişler utanmadan. Hemde o paralara üstündekini alıp çıkma takmışlar. Daha ilk yola çıkar çıkmaz yağ eksileri kaçak falan çıktı. Yıldız opele gitseydiniz diye kızdım. Yıldız opele gittik kayın oğlan yapılanları anlattı bu işleme gerek olmadan tamir edilirdi demişler. Daha makul de bir fiyat vermişler. Araçta beyinde yağ sıçraması mi ne varmış pompa ile alakasız bir durummuş. Yazık oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.