Şimdi Ara

KONYA OTO SHOW 2008.13-18 KASIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben gittim giriş davetli değilseniz 3 ytl.
    İtina ile soru cevaplanır.
    Bu arada mankenler de dehşet

• istanbulda olmicak mı ya bu sene :(
  • istanbulda olmayacak bu sene. hadi hep beraber konya ya. fuar ın resimlerini isteriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD OF THE CARS

sadece bunun için gidilir ama istanbuldayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burzum`

quote:

sadece bunun için gidilir ama istanbuldayım

valla fotoğraflar arkadaşın makina da bana msn den atınca bende buraya koymaya çalışırım ama bi istanbul fuarı kadar değil.Yine de mankenlerin işçilikleri iyi

• Oooooooo...
    Hemen gidip güzel güzel bi fotolar çekip buraya eklerim yakında o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaattin(bjk) -- 14 Kasım 2007; 21:39:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alaattin(bjk)

Oooooooo...

hemşerim davetli değilsen giriş 3 ytl.
    cryshlerin patriot diye bi jeepi var mini etekli manken oturuyordu gittim bende yanına oturdum ama kız kaçtı ama neyseki fiat reyonundakiler güleryüzlüydü.
  • quote:

quote:

Oooooooo...

cryshlerin patriot diye bi jeepi var mini etekli manken oturuyordu gittim bende yanına oturdum ama kız kaçtı ama neyseki fiat reyonundakiler güleryüzlüydü.

Büyük ihtimal bende de kaçarlar :)

3 ytl paramı hemşerim hepsi feda olsun onlara

• ee resim yokmu resim mankenleri geç yav arabaları anlat + resim
  • quote:

quote:

quote:

Oooooooo...

Büyük ihtimal bende de kaçarlar :)

3 ytl paramı hemşerim hepsi feda olsun onlara

• ha bide unutmadan her saat başı fuardan ücretsiz servis kalkıyor.Sabah 11 akşam 8 de kapanış sadece son gün yani 18 Kasım da kapanış akşam 7.
  • konya'ya hiç gitmedim ama otomobil fuarı bile düzenlendiğine göre güzel bir şehir.

izlenim oluşturmamız için birkaç fotoğraf koyarsanız çok iyi olur.
  • arkadaşlar fotoğrafları arkadaş yollayınca eklerim.Başlıca güzel otomobiller.
    VİPER
    MERCEDES ML
    MERCEDES CL 500
    GRANDE PUNTO(PİS MODİFİYE)
    Yeni olarakta passat exculive vardı eos ta onun yanında ha birde toyota camry de fena makine
  • http://www.konyaotoshow.com/ adresinden bilgi albilirsiniz. Resimlerde yüklenmiş ama bu senenin fotograflarımı onu bilemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: heytbecom

http://www.konyaotoshow.com/ adresinden bilgi albilirsiniz. Resimlerde yüklenmiş ama bu senenin fotograflarımı onu bilemiyorum

bu senenin değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayake

konya'ya hiç gitmedim ama otomobil fuarı bile düzenlendiğine göre güzel bir şehir.

izlenim oluşturmamız için birkaç fotoğraf koyarsanız çok iyi olur.

Bakın arkadaş ne güzel yazmış ( benim bu konuya bakma sebebim de aynıydı) ama siz kız muhabbeti yapıyorsunuz, hem de çok kaba bir biçimde,yakışmıyor beyler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İlkerA. -- 14 Kasım 2007; 23:55:58 >
  • Kabalık mı? Hiç kabalık görmediniz galiba. Bu kadar kasmayın kendinizi, geyik döndüğü doğru ama ortada rahatsızlık verecek bir şey yok. Hem o fuara gidenlerin ne kadarı arabaları görmek için gidiyor sizce? Arkadaşlar akıllarından geçeni dürüstçe yazmışlar.

Ankara'da falan olsa ben de atlar giderdim ama çok uzak. İstanbul'da en yakın fuar ne zaman bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oflazca

Kabalık mı? Hiç kabalık görmediniz galiba. Bu kadar kasmayın kendinizi, geyik döndüğü doğru ama ortada rahatsızlık verecek bir şey yok. Hem o fuara gidenlerin ne kadarı arabaları görmek için gidiyor sizce? Arkadaşlar akıllarından geçeni dürüstçe yazmışlar.

Ankara'da falan olsa ben de atlar giderdim ama çok uzak. İstanbul'da en yakın fuar ne zaman bilen var mı?

Kriterlerimiz farklı olabilir,saygılar.
  • Dün akşam arkadaşlar gitmişler...

Hiçbirşey yok boşuna gitmeyin diyorlar..
  • Dün fuara gittim.Fuar güzel.Özellikle o 8bin cclik dodge viper ile fiat grande puntonun yarış versiyonu olan arabaya bittim.Vw arabaların kapısını kilitlemiş ona çok üzüldüm.Sonuçta araba yemiyoruz.Mercedesin bile kapıları açıkken onların böyle yapması çok kötü.Oradaki görevli bayana söylediğimde ise bir cevap verememesi ise daha da bir kötü.Fiat standındaki görevlilerle Linea hakkında uzun uzun konuştum.Fiattakı görevlinin beni Pazartesi günü linea 1.4 tjeti test etmeye çağırması ise hoşuma gitti.Kızlar bu sene daha güzel.Ancak fordun bmwnin peugetoun citroenin hyundainin audinin ve hondanın olmaması ise beni üzdü.Özellikle peugeot standı açılsa ve 308i görme imkanımız olsaydı çok güzel olurdu.

Gelelim 2.salona.Salon resmen inliyor öyle diyim size.1.salonda ne kadar sessizlik varsa 2.salonda ise tam tersi var.Tüm modifiyeli arabalar yarış motorları falan çok güzel.06PK654 plakalı NOS'lu şahin'de oradaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 15 Kasım 2007; 11:39:44 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.