Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ceren89

cihaz satışa çıkmış telpa bayilerinde

Satın alabilen varmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.orijinalsepet.com/General-Mobile-Discovery-2-Siyah_7781.html#0

busitede satışda;
    Bu sitenin güvenilirliği nasıldır acaba bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vSt

En çok cevap aranan sorudur sanırım Discovery II mi Zenfone 5 mi

Disco 2

Neden dersen ayni boyutta daha buyuk batarya

Daha iyi kamera ve on kamera ( dusuk isikta asus iyi fiyolar ama 2 mpye fusuyomus onufa goz onunda bulundurun)

Asus kalitesi derseniz alcatel kalitesi fransanin nokiasidir alcatel arastirin ben beklemezdim yani boyle bir ortaklik.

Daha yeni bir islemci ve gpu var disco2de

Atom cpusu nasil rootlanir nasildir custom romlari var midir bilmiyorum. Mtkda cok kolay kendi kendine imei bile atabiliyosun :D

• http://www.hizlial.com/general-mobile-discovery-2-siyah/10404811

Burayada gelmiş. Hadi bakalım düşmeye başladı piyasaya

• kedoxs K kullanıcısına yanıt
    sitelerde görünce alasım geldi , kart desteklisini bekleyemicem:(
  • yunusmavi Y kullanıcısına yanıt
    Benimde alasım var ama yarın tatile çıkıyorum vede bende kartlı olanını istiyorum. Sanırım eylülü bekleyecem. Tahminim az bir ürün satışa sundular. Yeni parti 1 ayı bulur gelmesi. Klasik telpa pazarlaması

• http://www.hepsiburada.com/liste/general-mobile-discovery-2-16gb/productDetails.aspx?productId=telcepgmdiscov2&categoryId=371946

Burada da 949. Telpa bir kerede şaşırt bizi. 888 dedin ilk günde yine çıktı fiyatlar. Sanırım en son 1000 tl yapacaklar.

Böyle olursa ben ya t50 yada zenfone 5 alırım. Yemişim performansını oyun oynamıyorum bişey yapmıyorum. Girdiğim 2-3 site. Adamlar resmen dalga geçiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

quote:

Disco 2

Daha iyi kamera ve on kamera ( dusuk isikta asus iyi fiyolar ama 2 mpye fusuyomus onufa goz onunda bulundurun)

Asus kalitesi derseniz alcatel kalitesi fransanin nokiasidir alcatel arastirin ben beklemezdim yani boyle bir ortaklik.

Atom cpusu nasil rootlanir nasildir custom romlari var midir bilmiyorum. Mtkda cok kolay kendi kendine imei bile atabiliyosun :D

Yav sen ne cahil bir adamsın .Sanki kaçak tel alıyonda imei bile atılabiliyyomuş diye gmd2 yi savunuyorsun. Zaten kayıtlı tel niye bir insan imei atmaya ihtiyaç duysun.
    2.si Alcatel Fransız malı diyorsunda bu da yalan ,çünkü Alcalteli Çinli TCL firması satın aldı. Avrupa pazarında alcatel daha bilindik olduğu için o marka ile satmaya devam ediyor ama uzak doğuda TCL markasıyla satıyor. Sonuç olarak bir çin firmasının ürünüdür ki TC dediğin firma Xiaomi den de Oppo danda ,Huwaei dende daha alt bir firmadır.
    Ayrıca discovery 2 nin hafıza kartı olmaması çok büyük eksiklik.
    Bu koşullarda o kadar para veripte discovery 2 alınmaz. İlla 900 tl civarı paraya tel alacaksanız lg g2 nin paralael ithalat ürününü alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: syburg

quote:

quote:

Disco 2

Yav sen ne cahil bir adamsın .Sanki kaçak tel alıyonda imei bile atılabiliyyomuş diye gmd2 yi savunuyorsun. Zaten kayıtlı tel niye bir insan imei atmaya ihtiyaç duysun.
    2.si Alcatel Fransız malı diyorsunda bu da yalan ,çünkü Alcalteli Çinli TCL firması satın aldı. Avrupa pazarında alcatel daha bilindik olduğu için o marka ile satmaya devam ediyor ama uzak doğuda TCL markasıyla satıyor. Sonuç olarak bir çin firmasının ürünüdür ki TC dediğin firma Xiaomi den de Oppo danda ,Huwaei dende daha alt bir firmadır.
    Bu koşullarda o kadar para veripte discovery 2 alınmaz. İlla 900 tl civarı paraya tel alacaksanız lg g2 nin paralael ithalat ürününü alabilirsiniz.

Custom romlarda imei ucmawi cok bilindik bir durumdur.

Alcateli satin almia olabilir ama alcatelin hala fransada merkezi var ve yaxilimi fransada yapiyorlar.

• Fiyat konusunda daha cok sasirticak bence disco 1de 599 dabn basladi smdi 729 iste buda 1000 tl yi gecer bi kac aya

• quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Fiyat konusunda daha cok sasirticak bence disco 1de 599 dabn basladi smdi 729 iste buda 1000 tl yi gecer bi kac aya

Kendileri bilir zenfone 5 aliriz

• vSt V kullanıcısına yanıt
    Sahsen asus yazan bir telkullanmayi tercih ederim, ismi bile guven veriyor en azindan gercek teknoloji firmasi biliyosun ne olduklarini

• quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

Sahsen asus yazan bir telkullanmayi tercih ederim, ismi bile guven veriyor en azindan gercek teknoloji firmasi biliyosun ne olduklarini

Discovery I de yaşananlardan ve II nin cikis aksakliklarindan sonra (bu aksaklık ki 8 ay sürdü ) asus laptp kullanicisi olarak gözüm kapalı alirim zenfoneyi ama iste umut dünyası belki düzeltmişlerdir kendilerini (GM) diyerek aceleci davranmak istemiyor insan

• Micro sd kartlı modeli eylülde çıkarma mantığı nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemo0o

Micro sd kartlı modeli eylülde çıkarma mantığı nedir ya

dedikleri tarih eylül. gm verdikleri tarih konusunda sözünde pek durmuyor maalesef.

• Arkadaşlar telefon ithal mi ? Özel üretim mi ?

Varsa yurtdışı ismini yazar mısınız ? Kılıfını araştırıyorumda
  • blank42 kullanıcısına yanıt
    telefon alcatel one touch idol x+
  • http://www.youtube.com/watch?v=pWE3cw-0LWI

daha detaylı bakabilirsin 2mp düşürme diye bişey yok low light da taş gibi telefon bilemem asus fanı değilim ama bu gmd 2 nin yaptığı büyük hainlikte unutulmaz 13mp kamera vasat incelemesi var snapdragon dedi önümüze 8 tane çim biçme makinesini koydu gitti

http://www.youtube.com/watch?v=wwuhaOlamc0

oyun performansları gayet iyi gibi

• AnıllGüder A kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=pWE3cw-0LWI

daha detaylı bakabilirsin 2mp düşürme diye bişey yok low light da taş gibi telefon bilemem asus fanı değilim ama bu gmd 2 nin yaptığı büyük hainlikte unutulmaz 13mp kamera vasat incelemesi var snapdragon dedi önümüze 8 tane çim biçme makinesini koydu gitti

http://www.youtube.com/watch?v=wwuhaOlamc0

oyun performansları gayet iyi gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: syburg

quote:

quote:

Disco 2

Custom romlarda imei ucmawi cok bilindik bir durumdur.

Alcateli satin almia olabilir ama alcatelin hala fransada merkezi var ve yaxilimi fransada yapiyorlar.

o çakma tellerde oluyor. Sony de nokiada ,apple da bir tane örnek göstersene.
    Diyeceksin samsung ama samsungunda çin malı çakma tellerden bir farkı yok. Oyüzden onu listeye almadım.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.