Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediğinizi yaptım fakat beceremedim sanırım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

sd cardlı model ne zaman satışa sunulur? bi de cihazın orijinal firması alcatel mi?

eylül başı dendi ve üretici TCL ama TCL firması alcatelin sahibidir. Yani aynı kapıya çıkıyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zey4li

İyi yani alanlara hayirli olsun , tamamiyle her yerde olana kadar o arkadasin dedigi gibi eylulu bulcaktir

gm zaten öyle küçük küçük partilerle bir ay geçiniyor sonra tamamen çıkıyor :D
  • AnıllGüder A kullanıcısına yanıt
    hocam bikaç arkadaş da tcl yani alcatel değil diyor. alcatelse alıcam telefonu.sağlam malzeme ve üretim hatası olmaz.ama çin kökenliyse almam büyük ihtimalle. çünkü sene boyunca okulda çok yoğun olucam. servisle uğraşacak vakit bulamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

hocam bikaç arkadaş da tcl yani alcatel değil diyor. alcatelse alıcam telefonu.sağlam malzeme ve üretim hatası olmaz.ama çin kökenliyse almam büyük ihtimalle. çünkü sene boyunca okulda çok yoğun olucam. servisle uğraşacak vakit bulamam.

hocam system uisine kadart herşey aynı. ağırlık kalınlık ekran kalitesi foto kalitesi kamera sensörleri lensleri falan aynı. General mobile bu kadar kusursuz çakma yapamaz bu tlefon bildiğiniz alcatel telefonu. yoksa zaten standart discovery arayüzüyle system uisiyle falan gelirdi. mesela gioneedede system ui ve arayüz farklı ama gm bunlları değiştirebiliyor çok kolaylıkla. Alcatelin tasarımı ve yazılımı fransada yapılıyor htc gibi bir sistemmi var. Kolay değişmiyor öyle.
  • mkykal kullanıcısına yanıt
    yani eylül ayına kadar sd kartlı model ve sd kartsız model çıkmayacak?
  • crista galli C kullanıcısına yanıt
    dostum tcl zaten alcatelin sahibi. Malzeme kalitesi konusunda gmd ye benzemez sağlamdır. Bugün çıksa piyasaya iki tane alacaktım fakat, asus'un agresif fiyatlarla geldiği şu dönemde gm kendi bacağına sıkıyor. 1 tane zenphone 6 sipariş verdim. Diğeri için bir süre daha gmd2 yi bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K@sToR

dostum tcl zaten alcatelin sahibi. Malzeme kalitesi konusunda gmd ye benzemez sağlamdır. Bugün çıksa piyasaya iki tane alacaktım fakat, asus'un agresif fiyatlarla geldiği şu dönemde gm kendi bacağına sıkıyor. 1 tane zenphone 6 sipariş verdim. Diğeri için bir süre daha gmd2 yi bekleyeceğim.

mesajımda yanlış ifade etmişim kusura bakmayın. tcl ile alcatelin aynı olduğunu biliyorum. demek istediğim bazıları tcl (alcatel) değil üretici firma diyordu. ama alcatel olduğu bariz belli.

sd cardlı versiyonu çıkar çıkmaz alıcam bir tane:)
  • 1 saate yakın oyun performansını izledim az evvel ( süperkarıca )... içiniz rahat olsun fevkaladenin fevkinde..... yeterli..... gerçi beni kamerası ilgilendiriyor.
  • Eylül ayında çıkacak modeli beklemek mantıklı. Benim için kamerası önemli. Batarya çıkmayınca ne oluyor arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

Eylül ayında çıkacak modeli beklemek mantıklı. Benim için kamerası önemli. Batarya çıkmayınca ne oluyor arkadaşlar ?

Tam.garntisi bitimine yakin garantoye yollatin batarya aniden bosalito diye bataryayindegistirsinler 4 yil sorunsuz kullanirsiniz 4 yil sonrada zaten eskimis olur onyuzden cift bataryayla gezen biri dwgilseniz fark etmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eylül ayında çıkacak modeli beklemek mantıklı. Benim için kamerası önemli. Batarya çıkmayınca ne oluyor arkadaşlar ?

bataryanın çıkması örneğin piliniz bitti hemen yedek bataryayı çıkarıp takıp sanki hiç şarja takmamış gibi kullanmanızı sağlar size hem zaman,enerji olarak geri döner yani pilin çıkması bu duruma yarıyor ama pil çıkmayınca bu durum ortadan kalkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım. Peki batarya tamamen bittiğinde ne oluyor ?
  • quote:

Anladım. Peki batarya tamamen bittiğinde ne oluyor ?

İste garanti bitmeden hemen once bi kere dwgiatirtin. Onyeni bataryada.max 3 yil tam randimanli xalisir zaten telefonu 5 yil kullanmazsiniz heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: AnıllGüder

quote:

İste garanti bitmeden hemen once bi kere dwgiatirtin. Onyeni bataryada.max 3 yil tam randimanli xalisir zaten telefonu 5 yil kullanmazsiniz heralde

Hocam merak ettiğim konu diyelim ki garanti bitti değiştiremedim o zaman ne olacak ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam merak ettiğim konu diyelim ki garanti bitti değiştiremedim o zaman ne olacak ?

70 liraya falan taktirabiliesiniz hee yeede hocam bununnicinde telpa serviside dahil ayrica gar ati diainyapilan parxalaea 2 yil garanti veriyolar yabi boylece telwfonu bataryasi olmeden 8 yil flaan kullanabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

quote:

70 liraya falan taktirabiliesiniz hee yeede hocam bununnicinde telpa serviside dahil ayrica gar ati diainyapilan parxalaea 2 yil garanti veriyolar yabi boylece telwfonu bataryasi olmeden 8 yil flaan kullanabilirsiniz

Anladım hocam teşekkürler.

• En çok cevap aranan sorudur sanırım Discovery II mi Zenfone 5 mi

• General Mobile şirketinin özeti bu resimde. Model var, ürün yok. Hep umut hep umut. 8'inde geldi bitti ayakları. Yeni parti yakında gelecek vaatleri. Esas satacak ürünü "siz şimdi bunu alın, biz onu sonra getireceğiz" şirinlikleri.

Elite zar zor piyasaya verildi. Verildiği günden beridir bütün ürün fiyatlarında indirim yapıldı. Elite halen aynı fiyatta.
    Elite alamam, Elite Lite alırım diyenler ürünü ararken derviş oldular. Efsaneler geziyor ortalıkta "gelmiş bitmiş".
    Aylardar GMD 2 için insanları oyaladılar, Qualcomm ile ortak anlaşma yaptık Snapdragon 400 ama hızı özel, 600 kıvamında bir cihaz olacak, Qualcomm firmasından elemanlar geldiler ülkemizde testler yapıyorlar dendi. Aylarca bekleyişten sonra MTK işlemciyle geldi. Pardon gelemedi. 8'inde çıkmış bitmiş efsanesi dolaşıyor yine. Bi de bu çift simli, ama hafıza kartlıyı isteyen Eylül'ü beklesin deniyor. Pardon ya, denmiyor. Birileri girip foruma yazıyor. Firmadan bir açıklama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 11 Ağustos 2014; 11:29:36 >

• cihaz satışa çıkmış telpa bayilerinde
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.