Şimdi Ara

Konu mu deneme mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ayt netlerim 30 civarı kalan zamanda konu çalışmaya devam edip deneme cozmelimiyim yoksa sınava kadar konu mu calismaliyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konu calisilmaz hocam son ay tekrar ve deneme atilir netleri yukseltmek istiyosan yeni konu calismamalisin eski calistigin konulari tekrar etmelisin mf icin konusuyorum tabi biyoloji kimya bunlar hep unutulcak dersler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RUHSUZturk R kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkür ederim

• saçmalamayın yaa yok son bir ay sadece tekrar ayı falan. Çalışılır son güne kadarda konuda çalışılır denemede çözülür tekrarda yapılır. Konu eksiği varsa konu eksiği kapatmak daha mantıklı hatta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mezundrami

saçmalamayın yaa yok son bir ay sadece tekrar ayı falan. Çalışılır son güne kadarda konuda çalışılır denemede çözülür tekrarda yapılır. Konu eksiği varsa konu eksiği kapatmak daha mantıklı hatta.

Hocam ben kendi acimdan soyledim kus beyinli oldugu icin bildigim konulari unutuyorum yeni konu calisirken bi bakiyorum bildigim konulardan soru kaciriyorum yani bi tarafi 1 artirmaya calisirken diger taraftan 2 dusuyosunuz ben o yuzden dedim yoksa tabi arkadas sinavdan 1 saat onceye kadar konu calisabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.