Şimdi Ara

KONU LÜTFEN SİLİNSİN

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
78
Cevap
0
Favori
6.749
Tıklama
Giriş
    1092 Mesaj

Bak çözmüşler işi. VAG’da zor olur böylesi. İyi oku gardaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: ersinbektas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör defiant82

Orijinalden alıntı: Kragen

Bak çözmüşler işi. VAG’da zor olur böylesi. İyi oku gardaş.

Yaş kaç merak ettim üslubuna göre benden büyüksün sanırım söyle bakiyim

VW markalı ise sıkıntı yok. Birlite Jetta almaya gittiğimiz komşu aracını satarken tavanın boyalı olduğunu öğrendi. Şikayet kaydı, mail, yurtiçi yurtdışı derken sonuç alamadı ve aracı değerinin altıda satmak zorunda kaldı. Peki sonra ne oldu? Gitmiş Passat almış.

Meşhur sözü tekrardan yad edelim.

Lanet olsun 1 parça değişen var deyip satayım diyorum, alıcı soracak nerede değişti ? diye, cevabı yok. Nereden bakarsan konu kilit.

“Çözmüşler iyi oku lütfen araç yenisiyle değiştirilmiş vagta zor olurdu gardaşşş hadi bakim örnek tutmadı

Üstteki mesajı yazarken üslup konusu aklımıza gelmedi sanırım. Yoksa çok dikkatliyimdir bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 16 Şubat 2018; 16:6:57 >
    |
    |
    defiant82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peşini bırakmayın tekrar tekrar yazın rapor isteyin uğraşın. Sakın değişenli diye satmayın.

|
    |
    DeadLifter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peşini bırakmayın tekrar tekrar yazın rapor isteyin uğraşın. Sakın değişenli diye satmayın.

Az önce avukata vekalet verdim Bogdan hocam. Allah haklıyı haksızı çıkarır meydana inşallah.
    |
    |

“Çözmüşler iyi oku lütfen araç yenisiyle değiştirilmiş vagta zor olurdu gardaşşş hadi bakim örnek tutmadı

Üstteki mesajı yazarken üslup konusu aklımıza gelmedi sanırım. Yoksa çok dikkatliyimdir bu konuda.

Yaş kaç bu arada yavvv

Ne oldu senin yazdıklarını sana kopyalayıp yazınca üslüp dokundu ilginç. Demek ki bu işlerin yaşla alakası yokmuş yavvv(!).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kragen -- 16 Şubat 2018; 19:4:52 >
    |
    |

Ne oldu senin yazdıklarını sana kopyalayıp yazınca üslüp dokundu ilginç. Demek ki bu işlerin yaşla alakası yokmuş yavvv(!).

Dilerim sınırsız banlanırsın bloklayim da görmeyeyim yazdıklarını

Bu arkadaş alakasız her konuda alakasız bir şey yazıp beni haberdar ediyordu. 3 oldu 5 oldu takmadım. Bugün 2 konuda aynısını yapınca bana komik, üslupsuz bir yazı yazdı. Aynısını kopyala yapıştır yapınca yaşın küçük (?) herhalde dedi. İlginç birisi. Şimdi de umarım banlanırsın diyor. Gerçekten ilginç. Bu kadar alınacaksan yazmasaydın cümlelerini kendi cümlesine neden bu kadar alınır bir insan? Blokla da alıntılama çocukluğundan kurtar beni.

|
    |

İslam ÇUPİ
  • Yarbay
    2944 Mesaj
    Böyle konular olduğu zaman üzülüyorum, sonuçta herkesin başına gelebilir. Sıkıntılı bir iş, uğraş dur. Birde bizim gevşekliği tavan yapmış satıcıları da eklersen üzerine, tam kaymaklı kadayıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 17 Şubat 2018; 14:45:53 >
    |
    |
    Deveye diken bizim millete vag yakisir,1.6 tdi boktan highline passat icin arayip soracaksiniz firsat yakalayama calisacaksiniz diyen rezil otesi bir markadir kendileri, sanki ferrari rolls royce satiyorlar alt tarafi d segment bir arac...

|
    |
    intel i7 2600k 5.5 ghx,phenom 965 4.69,i7 4770k 4.5ghz/asus maximus VI formula,asus maximus ıv extreme,gıgabyte 870a-ud3,gigabyte z97x gaming g1/msı gaming 780 ti,TİTAN X,zotac 1080gtx amp ext sli /gskill 8gb 1600mhz cl7/corsair h90 sivi sogutma/cm haf942/cooler master silent pro gold 1200w
  • Yarbay
    3396 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Bu tarz seyler olabiliyor maalesef. Bayininde haberi olmayabilir bundan. Önemli olan sorunu tüketiciyi memnun edici sekilde cozebilmek.

Hocam siz bu işin içinde bulundunuz. Bayinin haberi olmadan böyle birşey olabilir mi? Demek istediğim Fabrika böyle bir işlem görmüş aracı yollar mı? Aracın bayiye geldiği gün teslimattan 1 gün önce telefonda görmek istediğimi söylemiştim, bir bahane ile göstermemişlerdi. Forumlarda bakıyorum insanlar 2.3 gün önceden gidip görüyor, resimlerini çekiyor. İnsan düşündükçe kurmaya da başlıyor artık.

Geçmiş olsun hocam. Ulan okurken sinirlenmemek elde değil milletin hakkını nasıl yiyorsunuz hiç mi utanmıyorsunuz ben anlamadım yaa. Ulan firma; senin sattığın mal ayıplı, senin sattığın mal defolu, senin sattığın mal hatalı, senin sattığın mal orijinal değil, ulan millet orijinal olsun diye sıfır olsun diye sana gelip araba alıyor yok olabilirmiş yok ayar içinmiş ulan o aracı geri alırken didik didik inceleyip acaba böyle diyecen mi öldüm parasına sayarsınız aracı. Bide bunlara olabilir diyenler var neyse.
    |
    |

Bayinin haberi olmayabilir. Fabrikadan o sekilde geldiyse kontrollerde gozden kacmis olabilir ki genelde boyle oluyor. Bayinin haberi olsa, birakin parca degisimini, ufacik bir centik bile arac sahibine soylenir, soylenmesi gerekir.

Bu arada boya mikron değeri uyusmuyor demissiniz. Kac cikiyor mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 207m -- 18 Şubat 2018; 9:42:31 >
    |
    |

İslam ÇUPİ
  • Yarbay
    3396 Mesaj
    quote:

Bayinin haberi olmayabilir. Fabrikadan o sekilde geldiyse kontrollerde gozden kacmis olabilir ki genelde boyle oluyor. Bayinin haberi olsa, birakin parca degisimini, ufacik bir centik bile arac sahibine soylenir, soylenmesi gerekir.

Bu arada boya mikron değeri uyusmuyor demissiniz. Kac cikiyor mesela ?

Değişen yer 160 çıkıyor.

Diğer taraflar genelde 115-119 aralığında

• Yarbay
    7219 Mesaj

160 boyalı anlamına gelmez ki. Boyalı olduğunda 200 ün üstünde cıkması lazım bildigim kadarıyla ( yanlışım varsa lutfen düzeltin ) Zaten raporda da orjinal demişler.

|
    |

İslam ÇUPİ
  • Yarbay
    3396 Mesaj
    quote:

160 boyalı anlamına gelmez ki. Boyalı olduğunda 200 ün üstünde cıkması lazım bildigim kadarıyla ( yanlışım varsa lutfen düzeltin ) Zaten raporda da orjinal demişler.

Boya yok, orjinali ile değişim var deniyor. Sıkıntı ne derseniz orjinal parça boyanmış yeni parça değil, çıkma parça. Boya olsa gene sıkıntı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadLifter -- 19 Şubat 2018; 11:8:7 >
SEO
kolayoto.com
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.