Şimdi Ara

konu kilit (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    egea 1.3 easy şirket aracı olarak kapıda duruyor zaten aktif olarak uzun yola göreve vs onunla gidip geliyorum yani benim aracım 2015 i20 1.4 dizel 90 beygir le emin ol egea arasında uçurum yada degistirmeye gerek olacak bir avantaj yok üstelik benim i20 6 ileri egea 5 ileri uzun yolda deli gibi yoruyor egea hb 1.6 olarak ancak aklıma yatardı onlarda şuan en uygunu 120-130 bin tl den başlıyor yani nereye baksam elimdeki arac ''boşver abi bakımımı yap bin güzelce'' diyor tek isteğim oysa c sınıf en az 1.6 dizel di oda olmayunca olmuyor
  • FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    öyle olcak zaten bakımı yaptırıp devam edeceğim şu piyasa şartlarında arkadaşların dedigi gibi elindekini satıp sonra onu aramakta var
  • websosyal kullanıcısına yanıt
    hadi yine symbol bizim ulkemizde yürütme maliyeti açısından vs bir nebze anlaşılır piyasası hızlı diye ama ''bravo'' lar ''mazda 2 '' dizeller bunları 1 yıl önce çok rahat 50-60 bin bandında bulabilirdik şu an 90-100 bin bandına gelmişler ikinci eli yok diye diye bu araçlar revaçta şuan pek galeriye dusmedıklerı sahıbınden oldukları ıcın
  • onrblt26 O kullanıcısına yanıt
    haklısınız satıp yerine alabilecegim bir araba olmadıgı ıcın bu maceraya gerek yok diyorum şu an
  • Hocam c segment israrinizin nedeni bagaj mi? Hacim mi? Oyle ise 301, c-elyse ve egea size bunu sunar. 1.6 israrinizin nedenini hic cozemedim. Dizel motor zaten turbo destekli ve torklu olur. 1.6 olmasa ne olsa ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz yorumlara bakındım hiçbirsey begenmemişsiniz. Gerekli kriterleri yazmamişsiniz üstüne yardımcı olanlara yok onda şu var bunu istemiyorum vb diyerek red ediyorsunuz. Haliyle konu uzamış gitmiş. Ana konuya gerekli kriterleri yazarsanız yaş motor beygir gücü piyasa şu bu vb. Kimsenin vakti boşa gitmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lanaya L kullanıcısına yanıt
    yıllardır b segment kullandım bır oncekı aracımda punto 1.3 dızeldı hacım olarak konfor olark bırzda performans olarak dusunmustum egea ıle kendı aracımı kıyaslaynca benım arabam daha oturaklı daha ıyı gıbı gelıyıor 1.3 ıcın
  • Süleyman Çakır. kullanıcısına yanıt
    konu kılıt olacak vaktınızı aldıysam kusura bakmayın
  • elektirikli motor-scooter alın diyecem ama ona da vergi koyacaklar yakında.
    sonrasında da bisiklet ve yürümekten vergi alınır herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.