Şimdi Ara

konu dışının inceller yüzünden bitmiş olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş her 10 konudan 8i bu loser incel tiplerin ağlama konusu ya yeter bıktım

kızlar bana mesaj atmıyor ühhüü 95 yaşındayım hala bakireyim ühüüü kızlar şöyle kızlar böyle hiç arkadaşım yok ühhüü

ulan ananızdan başka tanıdığınız kız mı var kızlarla ilgili konuşuyorsunuz. kadınlardan anlamadığınız her şeyi para ve tiple bağdaştırmanızdan belli. sorunu kendinizde arayın, sevilmeyecek birisi olmanız toplumun değil sizin suçunuz. dünyadaki kimse sizinle arkadaş olmak istemiyorsa sizce dünyanın suçu mu yoksa sizin mi? 7 milyar insan mı bundan sorumlu yoksa sen mi? kimse size merhamet göstermek zorunda da değil, ezik gibi yaşamayı kendiniz seçmişsiniz. çirkinsen çirkinsin banane

konu dışının eskisi gibi olmamasının en büyük sebebi de bu mizojinik incellerin sayısındaki artış. bütün konular yorumlar bunlarla dolu

niye dışlandığınızı daha iyi anlayabiliyorum şimdi. rahatsız edicisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olishernandez -- 13 Haziran 2021; 19:45:51 >

• dişin ağrıyınca günlerce dişim ağrıyor ühü diye ağlayıp geçmesini mi bekliyorsun yoksa tedavi için bir şeyler mi yapıyorsun?

forum köşelerinde ağlamanın bir sonu yok. sürekli negatif bir hava yansıtıyorsunuz foruma, blokladıkça yeni incel hesaplar türüyor

ayrıca en ufak bir troll yok konuda.

• Hocam %100 katılıyorum ben bu yüzden bir çok kişiyi blokladım. Tipsizim, eziğim, kimse bana bakmıyor vs gibi konuları görünce kıl oluyorum enerjimi düşürüyorlar. Bloklayın geçin hocam ama cidden kaliteyi çok düşürdüler malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi kendimi düşünce doğru olabilir diğerleri de değişik tipler benim gibi gereksiziz biz ya. Aklıma şey geldi bir gün sanayiden çıkıyoruz bir abimiz de buradakilerin hepsi deli bir tane akıllı adam yok ki demişti. Harbiden konuşunca sanayidekilerle hak veriyorsunuz :d tam deli olmasalar da değişikler

• https://www.youtube.com/watch?v=A4DXk6qlUmE&feature=youtu.be öyle düşünen arkadaşların bunu izlemesi faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyrazispir12 -- 13 Haziran 2021; 18:59:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Hocam %100 katılıyorum ben bu yüzden bir çok kişiyi blokladım. Tipsizim, eziğim, kimse bana bakmıyor vs gibi konuları görünce kıl oluyorum enerjimi düşürüyorlar. Bloklayın geçin hocam ama cidden kaliteyi çok düşürdüler malesef.

Forumda sürekli bir negatif enerji var

güzel bir gün geçirdiğimde arada girip foruma bakıyorum , 5 dkda beni de negatif enerji sarıyor terk ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B32F73E

Bu mesaj silindi.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-19B32F73E

Bu mesaj silindi.

dişin ağrıyınca günlerce dişim ağrıyor ühü diye ağlayıp geçmesini mi bekliyorsun yoksa tedavi için bir şeyler mi yapıyorsun?

forum köşelerinde ağlamanın bir sonu yok. sürekli negatif bir hava yansıtıyorsunuz foruma, blokladıkça yeni incel hesaplar türüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: olishernandez

dişin ağrıyınca günlerce dişim ağrıyor ühü diye ağlayıp geçmesini mi bekliyorsun yoksa tedavi için bir şeyler mi yapıyorsun?

Alıntıları Göster

Düzeltilebilecek sorunlar değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabus00 -- 13 Haziran 2021; 21:29:7 >
  • Aslında sorunlarının çoğunluğu psikolojik bunların, insanlarla nasıl konuşulur bilmiyorlar ve içten içe kendilerini yıkık görmeye ve ağlamaya sarılıyorlar. Sinirlenmek bağırmak çağırmak ağlamak kısa vadeli bir rahatlama sağlıyor ve bağımlılık yapıyor (bu yüzden her gün aynı kişilerden benzer konuları görüyoruz)

• Ya sanki eskiden sürekli entelektüel fikirlerin tartışıldığı bir yermiş de sonradan böyle olmuş gibi davranmanız yok mu. Konu dışı böyle yıkıklarla, asosyal ve dışlanmış kişilerle doludur. İnsanlar gerçek hayatta derdini açamadığı için buraya geliyor. Negatif enerji istemiyorsanız gidin başka sosyal mecralara. Forumun yapısı bu ne bekliyorsunuz ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hynque kullanıcısına yanıt
    2014 ten beri buradayım eskiden böyle bir yer değildi. Son 2 senede iyice arttı bunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuları görünce başka tür konular da açamaz oldular. Sanıyorlar ki buraya hep kız meselesi, ateistlik falan konuları açılıyor. Ben mesela hangi marka paketli pirinç diye konu açsam diyorum ama buraya yabancı kalacak diye açmıyorum. Aslında merak ediyorum hangisi iyi diye.

• Sanki evlenip çocuk sahibi olanların hepsi çok yakışıklı ve zenginmiş gibo bir algı oluşmuş.

Adamın girdiği ortamlar cafe ve sohbet uygulamaları olduğu için haliyle ortam kızlarından başka bir tür tanıyamıyor.

Sen önce çevreni düzelt, kendine çeki düzen ver de ondan sonra aile kuracak kız ara. İnternetten yürüdüğümn ve de cevap aldığın kıza kaç kişi yürüyor kimbilir.

• o kadar haklısın ki. eski eğlenceli konudışı kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Riki Cıveyz

Aslında sorunlarının çoğunluğu psikolojik bunların, insanlarla nasıl konuşulur bilmiyorlar ve içten içe kendilerini yıkık görmeye ve ağlamaya sarılıyorlar. Sinirlenmek bağırmak çağırmak ağlamak kısa vadeli bir rahatlama sağlıyor ve bağımlılık yapıyor (bu yüzden her gün aynı kişilerden benzer konuları görüyoruz)

tipsiz olmayan bilemez

• İncellik bir hastalıktır.Tedavi edilmeleri gerekir

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

İncellik bir hastalıktır.Tedavi edilmeleri gerekir

mental olduğunu mu düşünüyorsunuz?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.