Şimdi Ara

Konu aktif olmuyor DH bitmiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
99
Favori
50.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
276 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz kanka. Zamanında Bim'den 70 paket Toblerone almıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz benide an once 170liraya kardesim gitar aldım indirim kullandım %5+25lira cek kazandım onuda harcıyacagım yarın birde 10kurusa 9taksitle Mouspad aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrisintranspozu -- 10 Mayıs 2015; 21:13:05 >
  • Yazma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merata -- 10 Mayıs 2015; 21:25:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engel Tanımayan Pop Up

Bro amerigo bonasera yaz dedik ama

Tamam yazdım :)
  • BİZİ ÖLÜCÜ YAPAN DEVLET UTANSIN !

• 35. Sıraya yaz

• Eksiye inat yaz. Belki ben de iyi bir ölücü olurum ileride

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekle benide. Bedava powerbank kampanyasina 4 arkadasim ve topal amcami goturdum.

Edit: Fena olucu yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Happy_Returns -- 10 Mayıs 2015; 21:28:31 >
  • Yaz

• Hacı bro yu hitap olarak söylemiştim de kalsın böyle bro bonasera da iyiymiş :)

• Yaz beni de

Pepsi Apple iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye Kazandırdık
    http://forum.donanimhaber.com/m_21146925/tm.htm
  • yazıyorum hepinizi
  • Biri el atsın bankacılık bugu buldum adam tarif ediyor. 10 liradan sınırsız para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İroniMan -- 11 Mayıs 2015; 21:09:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfadan.

Ekle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 11 Mayıs 2015; 20:32:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

İlk sayfadan.

Yaz yaz yaz yaz yaz hemen yaz yazmadan yaz

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

İlk sayfadan.

Yaz yaz yaz yaz yaz hemen yaz yazmadan yaz

Yaz sayfaya bir daha

• yaz ölücüyüm hatta ölü, neyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lagari Hasan Çelebi

''2 kişinin bildiği fırsat değildir.'' DH ölücüler vadisi

• Mezarcılık bizim işimiz yaz
  • Bir ürün dışarıda 20TL ve biz o ürünü siteler üzerinden 5TL'e alabiliyorsak bu ölücülük değil fırsatçılıktır. Kimse kendine lazım olan ürünü bu fiyattan almak istemez ki? Bu olay çok yanlış anlaşıldı. Ekşisözlük'te yerden yere vurulmak istenen tayfa şuydu. Bunu örnek ile açıklayabilirim. X bir telefon 1.500TL siz bu ürünün sıfırını 1.200TL'e koyuyorsunuz ve takas yok diyor, sadece nakit işler diyorsunuz. Adamın biri geliyor bak kardeş diyor şu sitede x ürün 400 dolar veya 450 dolar diyor. Gümrüğü, kargoyu vs vs hesaplamadan konunu baltalıyor. Oysa ki siz ürünü gayet uyguna satıyorsunuz ve ürün sıfır garantili. X biri geliyor abi öğrenciyim 1.200'den 900 yap diyor. X geliyor takas yok diyorsunuz bisiklet, walkman, 5 oyun playstation oyunu + 100 tl vereyim diyor. Takas ürünlerine bak üstüne basa basa söylemenize rağmen bunları yazıyor. Bahsedilmek istenen ölücülük bu. Ama konu tabi çok karıştı. Özellikle karıştırılmamasını rica etmek lazım fırsatçılık ve ölücülük çok ayrı kavramlar. Sonuç olarak ben dışarda 100TL olan bir gömleği site üzerinden 50TL'e alabiliyorsam ve herkes ben gibi buna ulaşabiliyorsa bu büyük bir nimet. Dışardan 100TL'e alınca firma beni kazıklayınca sorun yok ben 50TL'e fırsatı yakalamışken auvv!

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.