Şimdi Ara

Konsollar, PC Oyunculuğunu Nasıl Gölgede Bıraktı ? (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
0
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oha kaç sayfa mesaj var be ama iyi güldüm
  • stun

yav ne alaka ,pc'ye 1 konsola 4 kaç tane ilgi çekici oyunun var ?
    pc'ye cıkan oyunlara bak ,baba gibi,tutturmuşsun pc'de oyun yok...
    bu kadar mı abartılır :D...hali hazırda çıkacak 40 oyun sayarm sana ,20 si en kalitelisinden ...incelemelere bi bak konsola abuk subuk oyunlar cıkıyor bu mudur...
  • supermariooooo
    hala beleş diyor ya :D

konsol oyunları pc'ye cıktıgında saldıran kim oluyor belli b.k atmıyor muş...
    ne delirenler oluyor burda ahkam kesmeyin...

paypay88

niye o zaman kz3 17 18 fps'lere düştüğü için eleştirildi
    neden mw3 yüksek fps'li oyun yaptık diye sevınıyor ,neden rage yüksek fps yaptık diye övünüyor..

bırakın bu ayakları ,adam akıllı grafik göremiyosunuz ya senaryoya oynanışa yuklenin...
  • ben bu pc cılerın fps saçmalıgını anlamıyorum.... konsoldakı her oyun akıcı bir şekılde oynanıyor... gerısı benim için rakamdan ibaret oluyor... bunları diyorsunuz sonra konsol oyunlarının altında yıpratıyorsunuz kendınızı pc ye çıksın die ... oejinal almassanız çıkmaz tabi.. cd key alınca orjınal mı aldıgınızı zannedıyorsunuz onu anlamadım..
  • ya red dead redemption , heavy rain, killzone serisi, halo serisi, forza ve gt 5, gears of war meral gear serisi, uncharted serisi , god of war serisi, rahatlığı online alt yapısı ve seviyeli oyuncularla konsol basar en azından oyun oynarken sıstem muhabbetı yapmıyoruz tabu pc ciler online ortam kurabiliyorlarsa acarım tv mı oynarım black ops kac mılyon satmıs kac konsol kacı pc bakın bı Allah aşkına hemde fpsden bahsediyoruz forever konsol pc ise ınternet gundelık ıs adı ustunde pc(personal computer)
  • yav kardeşim pc de oyun alırken acaba kasarmı demiyomuyuz en kralı olsa bile, konsolda böyle bi sorun yok.bikere konsolu olan adamın bi üstünlüğü oluyor ama tabi bi pc si olmadanda olmaz ben ilk pc alırım sonra konsol alırım..
  • Editör burda şunu demek istemiş. "Oyun, oyun konsolunda oynanır." Modern Warfare 2'nin Black Ops'un 20 Milyon satması ve bu satışlarda PC'nin payının %5'lerde gezmesi..
    Wii Sports gibi bir oyunun, hiç bir PC yapımcısın göremeyeceği bir satış başarısına ulaşması. 77.000.000 adet gibi ütopik bir satış rakamına ulaşmış. PC oyuncularının 9 yıldır büyük bir sabırla beklediği Starcraft 2, 3.100.000 adet satmış. Az bir rakam mı tabi ki değil. Ama PC'ye özel bir oyunun, bu kadar beklenen bir oyunun, bu kadar çok PC kullanıcısı varken, Kore faktörü de varken bu kadar satmasını ne PC oyuncularına ne de bu oyuna yakıştırmıyorum ki eminim ki bu sayının 10 katı korsan satılmıştır. Ben "bugün ki konsol donanımları yetersiz" diyen oyun yapımcılarına anlamıyorum. Oyunu konsola çıkarmayın hadi, kaybeden kim oluyor görelim.
    Bu bol bol "+" alan yorumlar, bu yazı PS4 ve X720 çıktığı zaman yazılsaydı "-"lere boğulacaktı diye düşünüyorum. Konsol çıkar, Bir kaç yıl PC'den iyi grafiklere sahip olur. PC oyu

• supermariooooo eziği bu kadar havalanma seni parayla satın alrıım bak :)))
    bu nasıl bi hava böyle yahu ....ezikmiş ,beleşçiymiş,kendisi arşiv yapmış...
    hey Allah'ım ya....
  • Sen yıllarca aynı grafikte oynuyosun biz gittikçe yükseliyoruz...
    millet babasının hayrına ram veya ekran kartı almıyor bi nedeni var, buda o ezik görüntüde oyun oynamamak için....

102 ekran değil 102 inc takıp eğleniriz biz ,gerekirse optik oyun kolu ile uzaktan, gerekirse l.A noire'yi 3D...pc'yi 10 sene öncesi gibi sanıyosun belli...
    sen 20 25 fps'lerin lafını yaparken biz 200 250 fps'lerde oynarız...sen bu oyun acaba 720p olucak mı diye sorarken ,biz 2500p'de ne güzel olucak diye muhabbet ederiz....YAKINDA KONSOL OYUNLARIDA ÇIKAR PC'YE KEYFİMİZE BAKARIZ...yıl 2020 olur sen hala ps3'ünle konsolunla göbek atarsın ...

bas git şimdi ...
  • ya neyin tartışmasını yapıyorsunuz burada ya!Pc'nin yeri ayrıı,konsolların yeri ayrı.Ama hem ortalığı karıştıran belli birkaç kişi var.Her PC-KONSOL kavgasın'nın olduğu yerde o 2-3 kişi var.Ve sürekli ortalığı karıştırıyor o tipler.Basın -yi.Ben burada çamur atmıyorum hiç kimseye.Benim bu söylediğimi diğer herkeste söylüyor.Ne anlıyorlarsa onlar,böyle insanları karşı karşıya getirmekten?PC'ciler gitsin pclerinde oynasın.Konsol'cular da konsollarında oynasın.Bitti.
  • @bloodtime:Yeni konsollar çıktığında da böyle konuşabilcek misin acaba çok merak ediyorum?Ayrıca,yeni konsolların çıkmasına yakın konsol oyunları pc'ye gelecek.Evet,ama sonrasında sen seyret bak.Neler olacak?
  • bu haber hala kaldırılmadı mı yaw?
  • neler olucak?
    geo gibi biri konsolu kırıcak ,teknoloji eskisi gibi olmadıgı için ,pc yine çok üstün olucak...
    vs vs vs...tarih tekerrür etmeyecek şuraya yazıyorum :D....

ha yeni nesil konsollar çıksın adam akıllı olsun alıcam zaten :)))

dediğim gibi politka yapmıyoruz kaliteye bakıyoruz;)))
  • marioooooooooooooo ettiğin lafları böle gelir tırmalar,senin gibi bi terbiyesiz yüzünden bende ceza aldım ama sorun değil,yaptığımın arkasında dururum her zaman,insanları alt tabaka gibi görmekten ve aşağılamaktan vazgeç,4 gün hava al gel belki düzelirsin,ilaçlarını aksatma
  • aga bırak şunu ya zengin ayaklarına yatıyor.uber mario bros kılıklı.
    4.3 mhz'lil işlemcimi görse susup kalır ama gerek yok ehu ehu.
  • Sadece şunu merak ediyorum madem oyunculuk pc deydı microsoft gibi pc dünyasının hakimi bir şirket neden acaba xbox çıkardı hemde ps gibi bir markanın karsısına risk alarak madem oyunculuk pc de bu yonde hamleler yapıp pekala ps i gecebılırdı ama adamlar konsol cıkardı rısk alıp sayglar.
  • donanım mı önemli yoksa oyunlar mı?Ya da şöyle sormalıyım:2000 liralık,2500 liralık donanımın olsun(2 tane ekran kartın olsun vs).Öyle donanıma oyun gelmedikten sonra bir anlamı var mı bunun?Soruyorum,Hangisinde çok oyun varsa o önde değil midir bir bakıma?Çok oyun oynayabildiğin(belli kalitede)alet mi daha iyidir,yoksa Az oyun oynayabildiğin ama çok çok güçlü olan alet mi?
  • @hell77;ehu ehu ne la?Her yerde aynı saçma saçma gülüp duruyon.Beni de güldürdün.
  • iyi de oyunun gelmediğini nerden cıkarıyosun onu anlamıyorum...
    batman ,AC ,bf3 ,mw3 ...diye 30 'un üstünde oyun sıralanırken neden hala oyun gelmiyor diyosunuz anlamak güç:)...
    donanım da önemli oyunda önemli burda pc alıp öylece bakmıyoruz ...oyun oynuyoruz ve en kalitelisinden oynuyoruz...
    konsol bi acayip benim için eskisi gibi değil...görüntü yükseliyor fps iniyor,fps yukseliyor görüntü düşüyor...vs vs...yani oyun cıksında ne olursa olsun değil artık..

HAEKE
    herkez pc kullanamaz coluk cocukta oynuyor oyunları...
    birde para var konsolda ,sistem olarak pc gibi olmadığı için milletten iyi para kırpıyorlar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell77

aga bırak şunu ya zengin ayaklarına yatıyor.uber mario bros kılıklı.
    4.3 mhz'lil işlemcimi görse susup kalır ama gerek yok ehu ehu.

salladım zaten,allahından bulsun,adam sabancının sol kolu
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.