Şimdi Ara

Konsollar, PC Oyunculuğunu Nasıl Gölgede Bıraktı ? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
0
Favori
12.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dean.1995

@hell77;ehu ehu ne la?Her yerde aynı saçma saçma gülüp duruyon.Beni de güldürdün.

sen gül diye yaptım aga XDDDD
  • Bloodtime dostum cevap icin sagol ama ben bugüne kadar hiç mouse klavye ile fps oynayamayan görmedim fakat konsol controllerlariyla oynayamayan bir sürü insan duydum bu durumda konsolun bazı oyunlarda kullanımı daha zor ama tek gercek var oda bu iste cok para olduğu en iyisi herkes oyununu oynasın oyunlardan kazanılan para 74 milyar dolar olmuş şirketler götürsün ısı
  • e 6 yıl oldu be abi.Artık az da olsa teklemeye başladı konsollar haliyle.Ama bak işte,hala PC-KONSOL tartışması yapıyoruz burda.Demek ki,daha bitmemiş herşey.
  • bloodtime bana o 40 tane oyunu saysana lutfen say.. .20 tanesını bıle sayamassın en kalıtelısınden dıyorsun ya :D
  • editörler zaten nintendo fanboyu her hafta vay japonyoda nintendo şukadar satmış ps3 bukadar satmış diye habe çıkıyor hiç ilgimi çekmediği pc oyuncusuyum korsan bahane 5 lira versinler ps3 e korsan oyun bulurum ps3 solanlarındaki oyunarın hangisi orginal
  • HAEKE
    oyun dünyası son 3 senede çok değişti zaten...iyi para kazanılıyor...konsolda orjinal oyunlardan pc'de online oyunlardan ve donanımdan...
    mesela oyun sayesinde geçen sene pc donanımından 22 mılyar dolar para kazanıldı...

tabi konsollar çok daha fazla kazandırdığı için firmalar bu yöne kayıyor haklı olarak...
  • fucker fukara

korsan bahane :? buna bıle birşey soyluyorsun ya yuh... satışlar olmadıgı için bu durumdasınız... bahane deil .. en acı gerçek ...black opsun bile % 5 i pc.. 25 mılyon cıvarında sattıgını sende bılırsın
  • stun...

mw3 ,bf3 ,ME3 ,rage ,batman,Prey 2,tomb rider,Metro 2034,The Elder Scrolls V: Skyrim,BioShock Infinite ,nfs run,ac reveletion,Hitman Absolution,pes 2012 ,fifa 2012,f12011,Call of Juarez: The Cartel,lotr,SERİUS SAM 3,l.a.noire,deux ex human ,RE: Operation Racoon,driver ,arma 3,The Darkness I,darksiders 2,far cry 3 ,Prototype 2,Devil May Cry,Sniper: Ghost Warrior 2 ,Risen 2: Dark Waters,Dead Island,The Sims 3: Generations,Aliens: Colonial Marines,Warhammer 40,000: Space Marine,Ghost Recon: Future Soldier,Rayman Origins ,Star Wars: The Old Republic

kaç etti 35 40 ? 20 tane daha sayıyım istiyosan?
  • Zart oldu bazıları.Yukarıdaki en az 25 oyun kalitelidir ve 2 sene götürür oyuncuyu ehu ehu XD
  • bloodTime

herkes pc'de oynayamaz diyorsunda anasının karnından çıkan çocuk soluğu klavye bşaında alıyor ve bir sürü oyun oynuyor?

asıl herkes konsolda oynayamaz analog ile oynayamayan bir sürü oyuncu var.Ama klavye ile mouse ikilisini kullanamayan yok
  • PC FOREVER BEYLER
  • Bunlar çıkacak oyunlar....2011'de cıkmış bi yığın oyun var ve hala oynayamadıgım :D
  • Glomental

kaç tane konsol var dünyada hadi sadece xobx ve ps3 'ü sayalım ?
    120 mılyon mu ,bunlar mause ve fare ile oynuyor demi...

pc'nin oynanışndan bahsetmedim şuanki oyunları kaldıran sistemi kurmak küçük bebenin işi değil...internet kafeye gidip hazıra oturan cocuklardan bahsetmıyorum...
    zaten ps3 salonlarıne va ınternet kafelere bi göz at ,bi tarafta cogunlukla çocuklar diğer tarafta yetişkinler mevxut...
  • pinky +
    pc forever.

Bloodtime zahmet etmeseydin oyunları yazarken.Konsol oyuncuları ile tartışmak ameleliktir.Beyaza siyah diyen bi toplulukla tartışıyosun .
  • zaten pişman oldum bu kadar tartıştıgıma :D

hadi ben cıktım müşteri geldi....

kalın sağlıcakla....

en cokta stun ne diyecek onu merak edıyorum kesin RDR ,MDR diye saymaya başlar ama yakında onlarıda oynucaz merak etmeyin...:D
  • Bir bilgisayar tüm konsulları kapsar... Bir küme düşünün oyun var içinde eğlence, iş ve daha bir sürü beceri var. Bunlarda içinde sadece oyun olan bir küme düşünürsek o konsoldur sonra çok daha büyük bir küme düşünürsek, içine konsoluda almış hepsini kapsamış bir pc dir bu küme. BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?
    Bu yüzden biraz mantıklı olalım...
  • benim şimdi kafam karıştı ps3 mü xbox 360 mı pc mi alıyım anlamadım???
  • konsolların yükselmesi normal çünkü 3 ayda bir konsol çıkmıyor ama 3 ayda bir ekran kartı degiştirmek gerek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BSC Misafiri

sen alacağın aleti bu yorumlara bakarak alacaksan hiç alma
  • Oo açık yara sahibi insan ne çokmuş. Bu yazı da derler ya tuz, biber olmuş...Elinize saglık da okumayı bilmeyen insanlar güruhuna yazı yazdıgınızı unutmadan yazınız ve kim ne derse desin hiç vaz geçmeyiniz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.